منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • به‌روزرسانی‌های اندروید 12 آنر 50 و آنر 50 لایت با Magic UI 6 خیلی دیر در دسترس خواهند بود.

به‌روزرسانی‌های اندروید 12 آنر 50 و آنر 50 لایت با Magic UI 6 خیلی دیر در دسترس خواهند بود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به‌روزرسانی‌های اندروید 12 آنر 50 و آنر 50 لایت با Magic UI 6 خیلی دیر در دسترس خواهند بود.

تقسیم Honor با هواوی نسبتا خوب بود و اکنون این برند محصولات جدید خود را در چین و سراسر جهان به فروش می رساند. یکی از مهمترین عوامل موفقیت در مارکت اندروید ارائه به روز رسانی سریع است. اخیرا شنیده ایم که آپدیت اندروید 12 آنر 50 و آنر 50 لایت با Magic UI 6 خیلی دیر منتشر می شود. این ممکن است برای خریداران محصولات Honor چندان جذاب نباشد.

آپدیت اندروید 12 آنر 50

بد نیست بدانید که گوشی های جدید Honor Magic V و Magic 4 Pro با رابط کاربری Magic UI 6.0 عرضه می شوند. با این حال، آنر X8 با اندروید 11 قدیمی عرضه شد، حتی سری آنر 50 با همان سیستم عامل قدیمی عرضه می شود، اما این دستگاه ها در آینده به روز رسانی دریافت خواهند کرد.

آنر 50

آنر 50

اکثر گوشی های هوشمند Honor هنوز از رابط کاربری Magic UI 5.0 استفاده می کنند که اندروید 11 را به عنوان نسخه اصلی نرم افزار اجرا می کند. قبلاً نقشه راه برای تحویل وجود داشت اندروید 12 و رابط کاربری Magic UI 6.0 را اعلام کرد. البته شایان ذکر است که نقشه راه قبلی مربوط به بازار چین بود. امروزه این شرکت مسائل مشتریان جهانی خود را که اساساً صاحبان سری آنر 50 هستند، روشن می کند.

به روز رسانی آزمایشی از بهار 1401 و به روز رسانی نهایی از تابستان 1401

انتشار جهانی به‌روزرسانی Magic UI 6.0 با Honor 50 آغاز می‌شود. این تلفن هوشمند میان‌رده رابط کاربری Magic UI 6.0 مبتنی بر Android 12 را در حدود بهار سال 1401 دریافت خواهد کرد.

در همین حال، Honor 50 Lite ارتقای ارزان‌تر خود را در تابستان 1401 دریافت خواهد کرد. این به‌روزرسانی از طریق کانال OTA به این دستگاه‌ها می‌رسد.

در نقشه راه به روز شده اشاره ای به Honor 50 Pro یا Honor 50 SE نشده است. اما این گوشی ها در بازارهای جهانی موجود نیستند. در واقع، 50 و 50 Lite تنها چند ماه پیش وارد اروپا شدند. متاسفانه خبری از سری آنر 60 نیست، طبق نقشه راه چین، سری آنر 60 نیز در حدود بهار سال 1401 آپدیت خواهد شد، البته این دستگاه ها هنوز به بازار جهانی نرسیده اند.

رابط کاربری بهبود یافته Magic UI 6.0

چندین پیشرفت در بروزرسانی Magic UI 6.0 وجود دارد. چندوظیفگی، بهبودهای امنیتی و Honor Share برخی از این پیشرفت‌ها هستند. عملکرد Honor Share پشتیبانی از اشتراک گذاری صفحه نمایش، صفحه کلید و ماوس بین گوشی و لپ تاپ.

این آپدیت هم GPU Turbo X منجر به بهبود بهره وری می شود. این به روز رسانی مصرف رم را کاهش می دهد و اتصال بی سیم را بهبود می بخشد.

آیا به تازگی از برند آنر خرید کرده اید؟