• خانه
  • اخبار
  • بهترین فیلم ها و سریال ها برای طرفداران الدن رینگ

بهترین فیلم ها و سریال ها برای طرفداران الدن رینگ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین فیلم ها و سریال ها برای طرفداران الدن رینگ

الدن رینگ با نقشه عظیم و دنیای بسیار دقیق خود جامعه بازی را غرق در طوفان خود کرد. جهانی شدن بازی فقط شبیه بازی های فانتزی بزرگی مانند The Witcher و Skyrim است و طرفداران اینترنت قبلاً به بسیاری از الهامات آن اشاره کرده اند.

اما به نظر می رسد این بازی در طول مراحل تولید خود از بسیاری از فیلم ها و سریال های معروف تقلید کرده است و شباهت های زیادی بین آن ها می توان یافت که می تواند برای طرفداران Elden Ring بسیار جالب باشد. مراقب باش.

در این مقاله چند نمونه از بهترین فیلم ها و سریال ها را برای طرفداران حلقه الدن به شما ارائه می دهیم.

برای یادگیری درس های بازی الدن رینگ حتما به سایت کنترل آمجی سر بزنید.

1- قلعه متحرک هاول

بهترین فیلم ها و سریال ها برای طرفداران الدن رینگ

یکی از معروف ترین الهامات این بازی انیمیشن هاول قلعه به خصوص قلعه چهارپای آن است که در شبه جزیره گریان قرار دارد. شباهت ها عجیب است. به نظر می رسد این موجود نیز باس Shadow of the Colossus باشد. قلعه متحرک هاول، مانند حلقه الدن، در دنیایی فانتزی و جادویی که توسط جنگ ویران شده است، وجود دارد.

تمدن در دنیای قلعه متحرک هاول کمی به دنیای مدرن نزدیکتر است و برخلاف حلقه الدن از وسایل نقلیه موتوری استفاده می کند. اما جهان هنوز دارای انرژی باستانی با موجودات جادویی و مرموز است.

2- بازی تاج و تخت

بهترین فیلم ها و سریال ها برای طرفداران الدن رینگ

در حال حاضر، Game of Thrones فقط اقتباسی از دنیای A Song of Ice and Fire است، اما احتمالاً در سال‌های آینده تغییر می‌کند زیرا HBO داستان‌های پس‌زمینه و دنباله‌های زیادی را توسعه می‌دهد. اگر House of the Dragon موفق شود، HBO به سراغ سریال‌های بیشتری خواهد رفت که دنیای یخ و آتش را بیشتر گسترش می‌دهند. جای تعجب نیست که House of the Dragon یکی از مورد انتظارترین سریال های فانتزی سال است.

خلاقیت‌های خارق‌العاده بسیار کمی در مقایسه با وسعت دنیای جورج آر مارتین، و تعداد کمی از جهان‌ها می‌توانند به همان اندازه سرگرم کننده باشند. حلقه الدن پر از شخصیت هایی است که از زره ها و لباس ها، موجودات و غیره الهام گرفته اند.

برای مطالعه مقالات بیشتر در مورد فیلم، حتما از سایت ما دیدن کنید.

3- ارباب حلقه ها

بهترین فیلم ها و سریال ها برای طرفداران الدن رینگ

هیداتاکا میازاکی، کارگردان بازی، ارباب حلقه‌ها را یکی از الهام‌بخش‌های اصلی حلقه اولد توصیف کرد. به راحتی می توان آثار تالکین را به عنوان یک پروژه خارق العاده فهرست کرد، زیرا الهام از خاورمیانه همیشه مکانی در فانتزی مدرن است. از این گذشته، بازی حتی حول یک حلقه متمرکز است.

سرزمین‌های جنگ‌زده‌ای که بینندگان در بازگشت پادشاه می‌بینند با ظاهر حلقه الدن فاصله زیادی ندارند و کائلید ظاهراً به شدت از موردور با آسمان‌های وحشتناکش، پایان جهان و خیلی چیزهای دیگر الهام گرفته است.

4- شوالیه سبز

آخرین موفقیت A24 در تابستان امسال فیلم شوالیه سبز به کارگردانی Dev Patel بود. این فیلم سر گاواین را در یک ماجراجویی فانتزی تقریباً عجیب دنبال می کند. Gawain در راه خود به سمت شوالیه سبز با موجودات غیر طبیعی، غول ها و افراد خطرناک روبرو می شود.

شوالیه سبز تنها فیلمی است که واقعا شبیه کسی است که آلدن رینگ را تماشا می کند. Gawain در یک ماجراجویی است که نمی داند چه چیزی بر سر راه او قرار می گیرد و دائماً با دشمنان جدیدی روبرو می شود که نمی توانست تصورش را بکند. حلقه آلدن، درست مانند اکثر فیلم های A24، دارای تصاویر و رنگ های چشمگیر است که به ایجاد محیطی فوق العاده بسیار شبیه به حلقه الدن کمک می کند.

5- دیدن

بهترین فیلم ها و سریال ها برای طرفداران الدن رینگ

قسمت بعدی Apple TV + SEE با بازی جیسون موموآ در دنیایی پسا آخرالزمانی است که در آن مردم دیگر با نعمت بینایی متولد نمی شوند. در این شرایط، رزمندگان به استفاده از سلاح های قرون وسطایی و استراتژی های نظامی قدیمی بازگشتند. خلق دنیای سریال فوق العاده است، زیرا شخصیت ها پس از آخرالزمان به ماجراجویی در سراسر ایالات متحده می پردازند.

قلعه ها و سازه ها بیشتر شبیه ساختمان های مدرن هستند تا قلعه های خارق العاده مانند حلقه الدن، اما هر دو به طور مشابه به عنوان ویرانه های یک تمدن باستانی به تصویر کشیده شده اند. هر دو دارای اکشن عالی و الهام از فرهنگ شرقی در طراحی زره، سلاح و سبک های مبارزه هستند.

در اینجا 6 فیلمی که در بازی های ویدیویی اتفاق می افتد را معرفی می کنیم