• خانه
  • اخبار
  • بهترین شهرها در علوم زیستی: سیاتل در آخرین رتبه بندی رتبه نهم را به عنوان رونق اشتغال در صنعت کسب کرد.

بهترین شهرها در علوم زیستی: سیاتل در آخرین رتبه بندی رتبه نهم را به عنوان رونق اشتغال در صنعت کسب کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین شهرها در علوم زیستی: سیاتل در آخرین رتبه بندی رتبه نهم را به عنوان رونق اشتغال در صنعت کسب کرد.

بهترین شهرها در علوم زیستی: سیاتل در آخرین رتبه بندی رتبه نهم را به عنوان رونق اشتغال در صنعت کسب کرد.
محققان آمریکایی در علوم زیستی در مشاغل مختلف. دانشمندان داده در رنگ زرد. (نمودار تحقیقاتی CBRE)

بر اساس گزارشی که روز دوشنبه توسط CBRE منتشر شد، تعداد محققان علوم زیستی در منطقه سیاتل از سال 2015 تا 2020 24 درصد افزایش یافت که بخشی از یک رونق در سراسر کشور است. این شرکت املاک و مستغلات سیاتل را در لیست 25 بهترین خوشه استعدادهای تحقیقاتی در ایالات متحده در رتبه نهم قرار داد.

برای رتبه‌بندی خوشه‌ها، CBRE عواملی مانند تعداد فارغ‌التحصیلان جدید و محققان علوم زیستی موجود را تخمین زد که در سال 2020 به 12100 نفر در منطقه سیاتل رسید.

بوستون، منطقه خلیج سان فرانسیسکو و واشنگتن دی سی به ترتیب سه بازار برتر بودند و پورتلند، اورگان در رتبه بیست و یکم قرار گرفتند. منطقه سیاتل هفتمین نرخ رشد سریع اشتغال را از سال 2015 تا 2020 در میان خوشه ها داشت.

محققان CBRE در یک نشست خبری گفتند، علیرغم کاهش تخمین‌ها از سهام بیوتکنولوژی و کاهش اخیر در برخی شرکت‌ها، این بخش آینده روشنی دارد.

ایان اندرسون، مدیر ارشد تحقیق و تجزیه و تحلیل در می گوید: «اگر تقریباً از همه افراد داخلی در صنعت بپرسید، او این واقعیت را تأیید می کند که وضعیت بلندمدت، میان مدت و حتی فعلی صنعت هنوز بسیار قوی است. CBRE. “مبانی هنوز وجود دارد. میزان نوآوری که در حال وقوع است همچنان قابل توجه است.”

مشاغل مرتبط با زندگی، علوم فیزیکی و اجتماعی دارای نرخ بیکاری 0.6٪ در ایالات متحده در آوریل امسال هستند که دومین پایین ترین سطح در هر گروه شغلی است. برخی از داده های دیگر از این گزارش:

  • رشد شغلی در علوم زیستی بین سال‌های 2001 تا 2020 در ایالات متحده 79 درصد افزایش یافته است، در حالی که رشد شغلی به طور کلی 8 درصد افزایش یافته است. 164000 نفر در سطح ملی در سال 2020 مدرک یا گواهینامه های علوم زیستی دریافت کردند که دو برابر سال 2005 بود.
  • دستمزدها تفاوت های کوچکی را بین شهرها نشان می دهد. در سیاتل، متوسط ​​حقوق یک بیوشیمی 100248 دلار است.
  • تعداد دانشمندان داده که در علوم زیستی کار می کنند از سال 2001 تا کنون 1363 درصد در ایالات متحده افزایش یافته است. در منطقه سیاتل، 2330 متخصص علوم داده و ریاضیات در علوم زیستی کار می کنند که دو برابر سال 2015 است.
  • منطقه Budget Sound چهارمین تراکم دانشمندان پزشکی و سومین تراکم دانشمندان داده در میان خوشه ها را دارد.

این راز نیست که هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و تحقیقات محاسباتی نسل بعدی نوآوری های علمی را ایجاد می کنند. مارکوس یاماموتو، معاون ارشد CBRE، علوم زیستی، گفت: ریشه‌های عمیق فناوری منطقه Puget Sound، همراه با مؤسسات تحقیقاتی در سطح جهانی و تعهد آنها به تجاری‌سازی، سیاتل را به سمت رهبری در طیف گسترده‌ای از عمودهای علمی سوق داده است. و مراقبت های بهداشتی، در یک بیانیه مطبوعاتی.

گزارش CBRE مطابق با گزارش پاییز گذشته گروه تجاری Life Science واشنگتن است که نشان دهنده افزایش 23.5 درصدی مشاغل در علوم زیستی در ایالت واشنگتن از سال 2015 تا 2019 است.