• خانه
  • اخبار
  • بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب برای آیفون 13 و 13 پرو مکس

بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب برای آیفون 13 و 13 پرو مکس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب برای آیفون 13 و 13 پرو مکس

جدیدترین و بهترین گوشی اپل سری آیفون است 13یکی از بهترین گوشی های بازار با عمر باتری بسیار خوب. با این حال، برای استفاده کامل از عمر باتری شگفت انگیز، یک شارژر و آداپتور سریع انتخاب کنید سریع برای آیفون 13و 13 مینی، 13 پرو و 13 شما به Promex خود نیاز دارید.

تمامی مدل های آیفون 13 حداکثر سرعت شارژ 20 از وات پشتیبانی می کند. به گفته اپل، این قدرت برای عریض بودن کافی است 30 چند دقیقه تا آیفون شما 50 به درصد شارژ برسید البته به شرطی که شارژر سریع باشد 20 آنها وات یا بالاتر دارند.

بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب برای آیفون 13 و 13 پرو مکساگر به دنبال یافتن و خرید شارژر و آداپتور آیفون هستید، به مقاله ما مراجعه کنید بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب آیفون 13 و 13 پرو حداکثر ما بهترین پیشنهادات را برای شما آماده کرده ایم. در انتخاب این شارژرها قیمت، دوام و سازگاری در نظر گرفته شده است.

مهم ترین نکته ای که مصرف کنندگان در خرید شارژر باید به آن توجه کنند سرعت شارژر است. شارژرهای بی سیم و سیمی در عملکرد متفاوت هستند. به عنوان مثال، اکثر شارژرهای کابلی 20 وات است در حالی که شارژر بی سیم است چی شاید فقط 7.5 وات تولید کنید. البته MagSafe اپل جدید می تواند شارژ بی سیم با سرعت استاندارد را انجام دهد 15 وات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید.

بهترین شارژر برای آیفون 13

اپل این شارژر را برای آیفون 13 توصیه می کند. شارژر سریع 20 وات از نظر سازگاری گزینه بسیار خوبی است. این شارژر به دلیل اینکه محصول اپل است قیمت نسبتاً بالایی دارد اما پیشنهاد می کنیم از این شارژر استفاده کنید.. سرعت بالای این شارژر در کنار کیفیت مطلوب، این شارژر را به یکی از بهترین شارژرهای آیفون 13 اپل تبدیل کرد..
این شارژر شامل یک آداپتور آیفون 13 و یک کابل آیفون 13 می باشد که هر کدام را می توانید جداگانه خریداری کنید.. این شارژر را می توانید از آدرس اینترنتی زیر تهیه کنید:

iphone-battery.ir/product/iphone-13-charger

بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب برای آیفون 13 و 13 پرو مکسهم می توانید آیفون 13 خود را با شارژر Meg Safe iPhone 13 شارژ کنید. شارژر MegSafe اپل در لغت به معنای MAG یعنی مغناطیسی آهنربا و بی خطر یعنی امن. این شارژر از طریق آهنربا تعبیه شده در شارژر به آیفون متصل می شود و بدون اتصال به سیم گوشی شما را به طرز شگفت انگیزی شارژ می کند.. اپل این کار را به دلیل افزایش ایمنی محصولات خود در برابر ولتاژهای غیرعادی انجام داد.

اپل، سازنده این شارژرها، شارژر Meg Safe را به صورت جداگانه به فروش می رساند تا کیفیت آن را بهبود بخشد و شارژر را در تمام دستگاه های خود تراز کند..

بهترین شارژر برای آیفون 13 پرومکس

اپل این شارژر را برای آیفون 13 پرومکس پیشنهاد می کند. شارژر سریع 20 وات از نظر سازگاری گزینه بسیار خوبی است. این شارژر به دلیل اینکه محصول اپل است قیمت نسبتاً بالایی دارد اما پیشنهاد می کنیم از این شارژر استفاده کنید.. سرعت بالای این شارژر در کنار کیفیت مطلوب، این شارژر را به یکی از بهترین شارژرهای آیفون 13 پرومکس اپل تبدیل کرد.. این شارژر را می توانید از آدرس اینترنتی زیر تهیه کنید:

iphone-battery.ir/product/iphone-13-pro-max-charger

بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب برای آیفون 13 و 13 پرو مکس  تکنا - تجارتهم با شارژر پرومکس آیفون 13 می توانید گوشی خود را شارژ کنید. شارژر MegSafe اپل در لغت به معنای MAG یعنی مغناطیسی آهنربا و بی خطر یعنی امن. این شارژر از طریق آهنربا تعبیه شده در شارژر به آیفون متصل می شود و بدون اتصال به سیم گوشی شما را به طرز شگفت انگیزی شارژ می کند.. اپل این کار را به دلیل افزایش ایمنی محصولات خود در برابر ولتاژهای غیرعادی انجام داد.

اپل، سازنده این شارژرها، شارژر Meg Safe را به صورت جداگانه به فروش می رساند تا کیفیت آن را بهبود بخشد و شارژر را در تمام دستگاه های خود تراز کند..

بهترین شارژر برای آیفون 13 پرو

اپل این شارژر را برای آیفون 13 پرو پیشنهاد می کند. شارژر سریع 20 وات از نظر سازگاری گزینه بسیار خوبی است. این شارژر به دلیل اینکه محصول اپل است قیمت نسبتاً بالایی دارد اما پیشنهاد می کنیم از این شارژر استفاده کنید.. سرعت بالای این شارژر در کنار کیفیت مطلوب، این شارژر را به یکی از بهترین شارژرهای آیفون 13 پرو اپل تبدیل کرد.. این شارژر شامل یک آداپتور آیفون 13 پرو و ​​یک کابل آیفون 13 پرو می باشد که هر کدام را می توانید جداگانه خریداری کنید..

هم می توانید گوشی خود را با شارژر Meg Safe iPhone 13 Pro شارژ کنید. شارژر MegSafe اپل در لغت به معنای MAG یعنی مغناطیسی آهنربا و بی خطر یعنی امن. این شارژر از طریق آهنربا تعبیه شده در شارژر به آیفون متصل می شود و بدون اتصال به سیم گوشی شما را به طرز شگفت انگیزی شارژ می کند.. اپل این کار را به دلیل افزایش ایمنی محصولات خود در برابر ولتاژهای غیرعادی انجام داد.

اپل، سازنده این شارژرها، شارژر Meg Safe را به صورت جداگانه به فروش می رساند تا کیفیت آن را بهبود بخشد و شارژر را در تمام دستگاه های خود تراز کند..

باتری IP iBattery راهنمای خرید آیفون

آه تو باتری iBattery اس نشانی iphone-battery.ir اولین فروشگاه اینترنتی و مرجع تخصصی خرید باتری و شارژر آیفون در ایران می باشد.

بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب برای آیفون 13 و 13 پرو مکس