بهترین سایت تعمیر موبایل – ترنجی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین سایت تعمیر موبایل – ترنجی

امروزه رفتن به گوگل برای انجام هر کاری طبیعی است و تعمیرات موبایل نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اوایل به محض خراب شدن گوشی به سراغ تکنسین موبایل رفتیم و احتمالا یکی دو روز را صرف تعمیر موبایل خود کرده بودیم. تا زمانی که در هر زمینه دیگری خدمات آنلاین ارائه می کنیم، برای انجام بسیاری از کارها نیازی به ترک خانه یا محل کار نداریم.

برای تعمیر موبایل با یک جستجوی ساده در گوگل به لیستی از سایت های ارائه دهنده خدمات تعمیر موبایل برمی خوریم اما حالا دغدغه جدیدی خواهیم داشت؛ کدام سایت بهتر است و به کدام یک اعتماد کرد؟

به نظر می رسد برای تعیین بهترین سایت تعمیر موبایل باید لیستی از امکانات: قطعات اصلی، ارائه گارانتی، مدت زمان تست، قیمت مناسب، خدمات تخصصی، نظرات دیگران و تعمیر موبایل در محل را بررسی کنیم.

با توجه به این ویژگی های سایت فوافیکس می تواند به عنوان بهترین سایت برای ارائه خدمات تعمیرات موبایل معرفی شود. در ادامه دلیل این انتخاب را بررسی خواهیم کرد.

زیرا آخرین گزینه در لیست ویژگی ها بسیار عجیب و جذاب به نظر می رسد. نظر شما چیست، بیایید با همین گزینه شروع کنیم؟

تعمیر موبایل در منزل یا محل کار:

این سرویس جدید و جذاب چند سالی است که در کشور ما رواج پیدا کرده است و سایت های متعددی مدعی هستند که با فرستادن استادی به منزل یا محله شما گوشی شما را جلوی چشم شما تعمیر می کند.

البته طبق تحقیقات انجام شده در زمان نگارش این مطلب، تنها سایت آوافیکس عملاً این سرویس را ارائه می دهد و سایر سایت ها از دریافت و ارسال گوشی با پیک خوشحال می شوند.

نقطه ضعف آوافیکس سرویس آن است تعمیر موبایل در محل فقط در شهر تهران ارائه شده و باز هم تا زمان نگارش این مقاله در سایر شهرها و استانها ارائه نشده است. به همین دلیل است که در حال حاضر تنها تکنسین ها می توانند از این ویژگی جذاب استفاده کنند و تکنسین موبایل می تواند با تمام ابزار و تجهیزات به خانه یا محل کار آنها بیاید و جلوی چشمان خود گوشی خود را تعمیر کند.

بهترین سایت تعمیر موبایل – ترنجی

مشکل دیگر این است که در حال حاضر این مجموعه فقط برای برندهای سامسونگ و آیفون و همچنین تعویض ال سی دی، باتری و قاب پشتی خدمات ارائه می کند که امیدواریم به مرور زمان خدمات خود را گسترش داده و از برندهای دیگر نیز پشتیبانی کند.

یک نکته بسیار مثبت این است که هزینه ایاب و ذهاب برای تکنسین ها در تهران رایگان است، البته در زمان نگارش این مطلب هزینه حمل و نقل رایگان است و نمی دانیم تا کی رایگان خواهد بود!

قطعات اصلی با گارانتی:

در مواردی که برای تعمیر گوشی نیاز به تعویض قطعه باشد، اصل بودن قطعه یدکی حائز اهمیت است. پس مرکزی را انتخاب کنید که از قطعات اورجینال برای تعمیر گوشی موبایل شما استفاده کرده و آن را گارانتی کند.

و در این مورد آوافیکس موفق شد چراغ سبز را به خود جلب کند زیرا هر آهنگی را در سایت خود فیلمبرداری کرد، ویژگی های آهنگ اصلی را ارائه داد، اصالت آهنگ را تضمین کرد و از همه مهمتر آهنگ های غیر اصلی را صادقانه به شما ارائه کرد.

مثلا در قسمت باتری برخی از گوشی ها می گوید که این باتری اصل نیست و اصل آن اصلا وارد بازار ایران نمی شود که می تواند در جلب اعتماد مشتری بسیار موثر باشد.

مهلت تست:

ارائه مهلت تست در بازار تعمیرات موبایل کمتر رایج است. معمولا استادان تلفن همراه به شما می گویند که وقتی از فروشگاه بیرون می روید با شما آماده هستند یا دیگر شما را نمی شناسند! اما با توجه به بررسی های ما، سایت هایی هستند که یک هفته به شما فرصت تست می دهند و این گزینه بسیار جذاب است.

آوافیکس یک دوره آزمایشی یک هفته ای برای تعویض صفحه نمایش نیز در نظر گرفته است که البته برای باتری ها به سه ماه رسید.

مهلت تست واقعا یکی از آن گزینه هایی است که خرید را بسیار آسان می کند و به نظر می رسد بسیاری از وب سایت ها با همین ویژگی توانسته اند اعتماد مشتریان خود را جلب کنند.

قیمت مناسب است:

اگر در آشفتگی بازار تعمیرات موبایل قرار بگیرید، متوجه می شوید که با قیمت های متفاوتی برای هر قطعه مواجه خواهید شد. گاهی اوقات تفاوت قیمت آنقدر زیاد است که گیج می شوید.

مطمئناً هیچ فایده ای برای یافتن قطعات اصلی با هزینه گزاف وجود ندارد. بنابراین سایتی که بتواند قطعات اورجینال را با قیمت مناسب عرضه کند می تواند کاندیدای عنوان بهترین سایت تعمیر موبایل شود.

به نظر می رسد بهترین راه این است که ابتدا مراکزی را پیدا کنید که از اصل بودن قطعات خود مطمئن باشند و سپس قیمت های ارائه شده توسط این مراکز را مقایسه کنید. بنابراین پس از بررسی و مقایسه و در نظر گرفتن نظرات کاربران آوافیکس به این نتیجه رسیدیم که قیمت ارائه شده توسط این مرکز برای هر قطعه منصفانه است.

نظرات سایر کاربران:

یکی از دلایل موفقیت دیجی کالا نظرات مصرف کنندگان زیر هر محصول است که به شما کمک می کند تا با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرید. در آوافیکس نظرات سایر کاربران را نیز در پایین هر محصول مشاهده خواهید کرد که در یک نگاه نشان می دهد که تعداد نظرات مثبت بسیار بیشتر از نظرات منفی است.

خدمات حرفه ای و خدمات تخصصی:

تخصص و مهارت سرویس یکی از مهم ترین عوامل برای ارتقای کیفیت تعمیرات تلفن همراه است. فکرش را بکنید، حتی اگر قطعه اصلی باشد، اصل بودن قطعه و مدت زمان تست، با قیمت مناسب تضمین می شود؛ اما اگر جادوگر مهارت کافی برای تعمیر تلفن همراه شما را نداشته باشد چه؟ در نهایت قطعاً راضی نخواهید شد. نه تنها آموزش صحیح، بلکه هوشیاری و فداکاری او نیز بسیار مورد نیاز است. در مورد تعمیر موبایل هم همینطور. بنابراین یک صنعتگر حرفه ای، حرفه ای و با تجربه به اندازه کیفیت قطعه و بقیه مهم است. در سایت آوافیکس یکی از رایج ترین نکات در نظرات کاربران، رضایت و قدردانی تکنسین های حمل و نقل است. طبق تحقیقات انجام شده تمامی تکنسین های این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی و سال ها تجربه کاری موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده اند.

نتیجه:

در آخر پیشنهاد می کنیم برای تعمیر موبایل خود قبل از رفتن به بازارهای سنتی حتماً بگویید «تعمیر موبایل خود را در محل» یاتعمیر خانه موبایلدر گوگل جستجو کنید اگر تهران هستید حتما به سایت آوافیکس سر بزنید. اگر در شهرهای دیگر زندگی می کنید، سایت های مختلف را بررسی کنید. چنین خدماتی در شهر شما نیز قابل ارائه است.