• خانه
  • اخبار
  • بنیانگذار کاروان یک تفنگ با کامیون می راند تا ببیند چگونه فناوری شرکت می تواند کمک کند.

بنیانگذار کاروان یک تفنگ با کامیون می راند تا ببیند چگونه فناوری شرکت می تواند کمک کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بنیانگذار کاروان یک تفنگ با کامیون می راند تا ببیند چگونه فناوری شرکت می تواند کمک کند.

بنیانگذار کاروان یک تفنگ با کامیون می راند تا ببیند چگونه فناوری شرکت می تواند کمک کند.
یکی از بنیانگذاران کاروان، گرانت گودیل، به همراه راننده کامیون توماس سینگلتاری، مالک / اپراتور Tithing Transport LLC، در تگزاس در هفته گذشته در سمت چپ. (عکس کاروان)

گرانت گودل سیاتل را ترک کرد تا دریابد این روزها جاده برای رانندگان کامیون آمریکایی چقدر دشوار است. در طول مسیر، یکی از بنیانگذاران استارتاپ باربری Convoy اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه محصولات نرم افزاری شرکتش می توانند سفر را راحت تر کنند، آموخت.

گودل هفته گذشته از سیاتل به سن آنتونیو، تگزاس پرواز کرد و با سه راننده کامیون مختلف در یک سفر 1100 مایلی به لوئیزویل، کنتاکی، که در یک نمایشگاه کامیون در آمریکای مرکزی سخنرانی کرد، یک تفنگ رانده شد.

اگر می خواست کلاه فلانل و کلاه کامیونی بپوشد، مجبور نبود شمال غرب را ترک کند. اما خوب بود که دوباره از دفتر مرکزی Convoy دور شوید، به خصوص برای تماس با مشتریان این شرکت پس از دو سال از همه‌گیری COVID-19 تا ببینید که چگونه تجربه آنها در سال 2020 تغییر کرده است.

گودیل گفت: “یک ضرب المثل قدیمی از ارتش وجود دارد – نقشه زمین نیست.” “شما می توانید داده هایی را مشاهده کنید که به شما می گوید مردم چگونه از برنامه شما استفاده می کنند. می‌توانید راه‌هایی برای دریافت بازخورد از کاربران در برنامه خود بیابید، اما هیچ جایگزینی برای رفتن به آنجا و تماشای نحوه استفاده از آن در طبیعت وجود ندارد.

بنیانگذار کاروان یک تفنگ با کامیون می راند تا ببیند چگونه فناوری شرکت می تواند کمک کند.
مسیر گرانت گودیل از تگزاس به کنتاکی. (برنامه کاروان)

گودیل سفر خود را در خارج از سن آنتونیو با توماس سینگلتاری، مالک / اپراتور Tithing Transport LLC آغاز کرد. آن دو به دالاس رفتند، جایی که گودیل با جاسیندا دوران که در حال عبور بود تماس گرفت @jacindaladytruckn در شبکه های اجتماعی دوران گودال را به جکسون، تنسی برد، جایی که با مایک و داون اونز برای آخرین مرحله از نشویل تا لوئیزویل ملاقات کرد.

گودیل گفت: “من تقریباً با هر چالشی که رانندگان کامیون در جاده با آن روبرو هستند روبرو شده ام، اما همه رانندگانی که من رانندگی کرده ام به راحتی این کار را انجام داده اند.” قطعاً داستان‌های زیادی به من داد تا با کاروان به اشتراک بگذارم و به مردم کمک کنم بفهمند رانندگان کامیون هر روز چه می‌کنند.»

از ترس یک گردباد در نزدیکی دالاس گرفته تا قیمت های بالای سوخت، پارکینگ های شلوغ و وزنه های بار طولانی، گودیل توجه او را جلب کرد و به سفرش گوش داد.

کاروان که در سال 2015 تأسیس شد، با حذف ناکارآمدی در زنجیره تأمین موجود، با هدف افزایش درآمد برای رانندگان کامیون و در عین حال کاهش هزینه‌های حمل‌کننده‌ها. رانندگان کامیون برنامه رایگان Convoy را دانلود می کنند تا بدون مراجعه به کارگزارانی که معمولاً از ایمیل و تماس های تلفنی استفاده می کنند، کار پیدا کنند.

این شرکت یکی از معتبرترین استارت آپ های خصوصی در منطقه سیاتل است. این شرکت در نوامبر 2019، 400 میلیون دلار با برآورد 2.7 میلیارد دلار جمع آوری کرد و بیش از 1000 نفر را در دفاتر سیاتل و آتلانتا استخدام می کند.

بنیانگذار کاروان یک تفنگ با کامیون می راند تا ببیند چگونه فناوری شرکت می تواند کمک کند.
یک کامیون در طول سفر گرانت گودل توقف می کند. (عکس کاروان)

در میان چالش‌هایی که رانندگان کامیون با آن روبرو هستند، جهش هزینه‌های سوخت ناشی از تهاجم روسیه به اوکراین 100% مهم بود.

گودیل گفت: “من فکر می کنم موضوع مشترک در تمام سفرهای من با این شرکت های حمل و نقل این بوده است که افزایش ناگهانی قیمت سوخت با چنین افزایش گسترده ای در قیمت حمل و نقل متناسب نیست.” و بنابراین آنها به اندازه هزینه سوخت درآمد ندارند. این به این ناوهای کوچک فشار می آورد.»

گودیل اعداد خیره کننده ای شنید. برای مثال، توماس پنج کامیون رانندگی می کند و قبض سوخت او از 3000 دلار به 4000 دلار در هفته به 7000 دلار رسیده است.

هنگام پرداخت مایل‌ها، نه ساعت‌ها، مهم‌تر از همیشه این است که اطمینان حاصل شود که رانندگان کامیون تا حد ممکن مایل دارند.

گودیل گفت: «این یکی از راه‌هایی است که کاروان تلاش می‌کند تا با ارائه کار بیشتر در هفته و مایل‌های مرده کمتر به آن‌ها کمک کند تا این مشکل را برای شرکت‌های حمل‌کننده ما حل کند تا قیمت سوخت بین کارها کاهش نیابد.»

بنیانگذار کاروان یک تفنگ با کامیون می راند تا ببیند چگونه فناوری شرکت می تواند کمک کند.
گرانت گودیل در کاروان با راننده کامیون جاسیندا دوران. (عکس کاروان)

واضح است که همه رانندگان کامیون می خواهند با دردسر کمتر درآمد بیشتری کسب کنند. گودیل شاهد نشستن دوران در صف کامیون‌ها برای بیش از یک ساعت در تأسیساتی بود که مجبور بود تریلر بارگیری شده را بردارد – او حتی نیازی به دسترسی به اسکله بار نداشت، فقط 5 دقیقه توقف کرد و آنجا را ترک کرد.

در جای دیگر، گودیل درد سر پیدا کردن جای پارک را دید، چه در یک ایستگاه کامیون یا در یک بزرگراه شلوغ.

گودیل گفت: «یکی از چیزهایی که این سفر را برای من کمی مورد توجه قرار داده است، میزان انتظار و اتلاف وقت است که همه این شرکت‌ها روزانه باید با آن دست و پنجه نرم کنند.

گودیل بدون اینکه دستش را به سمت نقشه راه محصول آینده کاروان متمایل کند، گفت چند چیز وجود داشت که فکر می‌کرد شرکت واقعاً می‌تواند کمک مالی کند، و در طول مسیر بازخورد کامیون را با تیم طراحی و تجربه کاربر کاروان در میان گذاشت.

او گفت که نکات دردناکی مانند نحوه استفاده رانندگان کامیون از مکانیسم حراج اپلیکیشن و نحوه تفکر آنها در مورد بارهای پیشنهادی می تواند در بهبود محصول تمرکز کند.

در پایان راه، گودیل گفت که حاضر نیست سبک زندگی خود را به عنوان یک مهندس نرم افزار در سیاتل رها کند تا یک راننده مسافت طولانی شود. اما او با شور و شوق رانندگان کامیونی که رانندگی می کرد و آزادی که به آنها می داد سرحال شد.

گودیل گفت: “برای من مهم نیست که چه نرم افزاری ایجاد می کنید، از آن به روش هایی استفاده می شود که انتظار ندارید.” “شما باید عضله کار مستقیم با مصرف کنندگان، تماشای نحوه استفاده آنها از آن، دیدن محیطی که در آن از آن استفاده می کنند، و واقعاً بازگرداندن آن اطلاعات و استفاده از آن برای تولید محصولات بهتر، ایجاد کنید.”