منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • بنچمارک گلکسی F13 سامسونگ با تراشه اگزینوس 850 در بنچمارک Geekbench ظاهر شد

بنچمارک گلکسی F13 سامسونگ با تراشه اگزینوس 850 در بنچمارک Geekbench ظاهر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بنچمارک گلکسی F13 سامسونگ با تراشه اگزینوس 850 در بنچمارک Geekbench ظاهر شد

ماه گذشته، سامسونگ گلکسی F23 5G را در هند عرضه کرد، گوشی با نامی غیرعادی از این شرکت. اما امروز، بنچمارک سامسونگ گلکسی F13 نیز ظاهر شد. بله، یک دستگاه دیگر گلکسی اف به نام گلکسی اف 13 در وب سایت اپلیکیشن محبوب گیک بنچ مشاهده شده است که بر خلاف مدل قبلی به احتمال زیاد فقط یک گوشی تغییر نام یافته خواهد بود.

گوشی های هوشمند سامسونگ نام ناشناس در Geekbench با شماره مدل SM-E135F ظاهر شد. با توجه به شماره مدل، کارشناسان می گویند که این گوشی به طور رسمی سامسونگ گلکسی F13 نام خواهد گرفت. زیرا طبق سنت گوشی های سامسونگ با شماره مدل سری E دارای برند گلکسی اف هستند.

البته طبق لیست Geek Bench این گوشی دارای تراشه اگزینوس 850 با اندروید 12 خواهد بود.در این دیتابیس دستگاهی که بنچمارک شد دارای 4 گیگابایت رم است. با این حال، ممکن است نسخه ای با 6 گیگابایت رم وجود داشته باشد.

بنچمارک سامسونگ گلکسی F13

بنچمارک سامسونگ گلکسی F13

بنچمارک سامسونگ گلکسی F13

وقتی به این مشخصات و شماره مدل ها نگاه می کنیم، به وضوح متوجه می شویم که گلکسی F13 مشابه گلکسی A13 است. از آنجایی که این غول الکترونیک کره جنوبی به دلیل عرضه برخی از گوشی های سری گلکسی A خود به عنوان دستگاه های سری گلکسی M و گلکسی F شناخته می شود، اگر این موضوع در مورد SM-E135F یا F13 نیز صدق کند، تعجب نخواهیم کرد. .

به نقل از منبعبا توجه به اینکه سامسونگ گلکسی F23 5G با اسنپدراگون 750G و نمایشگر 120 هرتز در هند با قیمت 227 دلار معرفی شده است، می توان انتظار داشت که سامسونگ گلکسی F13 قیمتی کمتر از این دستگاه و زیر 200 دلار داشته باشد.

برای فاش شدن مشخصات کامل این دستگاه باید مدت بیشتری صبر کنید. با این حال، به نظر می رسد که این دستگاه تنها یک تغییر نام تجاری دیگر گوشی های سامسونگ است.