• خانه
  • اخبار
  • بلک راک پیشتاز راند 100 میلیون دلاری برای برندهای کپ هیل است. مدیران کلیدی اضافه می کنند که جانبازان تجارت الکترونیک 35 برند را به دست می آورند

بلک راک پیشتاز راند 100 میلیون دلاری برای برندهای کپ هیل است. مدیران کلیدی اضافه می کنند که جانبازان تجارت الکترونیک 35 برند را به دست می آورند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بلک راک پیشتاز راند 100 میلیون دلاری برای برندهای کپ هیل است. مدیران کلیدی اضافه می کنند که جانبازان تجارت الکترونیک 35 برند را به دست می آورند

بلک راک پیشتاز راند 100 میلیون دلاری برای برندهای کپ هیل است. مدیران کلیدی اضافه می کنند که جانبازان تجارت الکترونیک 35 برند را به دست می آورند
جیسون لی کینان، چپ، و کوین سالیبا از بنیانگذاران و مدیران اجرایی Cap Hill Brands هستند.

Cap Hill Brands، یک شرکت تجارت الکترونیک مستقر در سیاتل که توسط کهنه‌کاران این صنعت، جیسون لی کینان و کوین سالیبا تأسیس و اداره می‌شود، بیش از 100 میلیون دلار در دور سری B به رهبری غول سرمایه‌گذاری بلک راک جمع‌آوری کرده است.

این شرکت که در سال 2020 تأسیس شد، نزدیک به 35 برند را خریداری کرده و به بیش از 200 کارمند افزایش یافته است. ایده این است که هر برند را با عملیات متمرکز، زیرساخت فناوری و مدیریت تجهیز کنیم – چیزی که LeeKeenan و Saliba به عنوان یک شرکت نسل بعدی کالاهای بسته بندی مصرف کننده توصیف می کنند.

Cap Hill Brands همچنین در حال ایجاد تیم اجرایی خود است، از جمله سه اضافه شده اخیر:

  • گرگ رول، مدیر ارشد بازرگانی، مدیر ارشد بازاریابی سابق Kohls و Best Buy.
  • سوزان کوسکی، مدیر ارشد مردمی و مشاور عمومی، مدیر ارشد سابق گروه هلند آمریکا و مدیر منابع انسانی شهر سیاتل.
  • جان مک کئون، مدیر ارشد مالی، معاون سابق برنامه ریزی مالی و تجزیه و تحلیل در کاروانا.

علاوه بر این، Cap Hill Brands سال گذشته شرکت فناوری DemandHelm را خریداری کرد، یک شرکت بازاریابی فناوری به رهبری مهندس سابق آمازون، سارنگ فگده، که اکنون مدیر ارشد فناوری Cap Hill Brands است.

Cap Hill Brands همچنین یک افسر ارشد زنجیره تامین به نام Paul Leslie-Smith را استخدام کرد، کهنه‌کار صنعت است که به شرکت کمک کرده تا چالش‌های سال گذشته را طی کند و از کمبود شدیدی که این بخش را رنج می‌دهد اجتناب کند.

بسیاری از برندهای خریداری شده تاکنون محصولاتی را برای خانواده ها و کودکان ارائه می دهند، از جمله CreativeQT، Grabease، Marble Genius، GirlZone و Tickle & Main. هر دو بنیانگذار قبلاً به عنوان مدیرعامل در Zulily خدمت می کردند، در میان سایر نقش های گذشته.

دور جدید سرمایه باعث رشد بیشتر می شود و سرمایه ای را برای خریدهای بیشتر فراهم می کند. علاوه بر BlackRock، سرمایه گذاران قبلی Version One Ventures و Maveron در دور سری B شرکت کردند. Cap Hill Brands ارزش گذاری شرکت را به عنوان بخشی از دور فاش نکرد.

این تامین مالی کل بدهی و حقوق صاحبان سهام را که تا به امروز توسط شرکت جمع آوری شده است به بیش از 250 میلیون دلار می رساند.

برندهای کپ هیل زمانی وارد صحنه شد که «تجمع‌کنندگان آمازون» فروشندگان شخص ثالث را با سرعتی بی‌سابقه به دست آوردند و سعی کردند از رشد بی‌سابقه فروش آنلاین در سال‌های 2020 و 2021 بهره ببرند. این روند با کاهش همه‌گیری تغییر کرده است. فروش تجارت الکترونیک ایالات متحده در سه ماهه دوم به طور متوالی 2.7 درصد افزایش یافت که نسبت به بیش از 30 درصد در دو سال قبل افزایش یافت.

در حالی که برخی از شباهت ها وجود دارد، لی کینان و سالیبا، بنیانگذاران و مدیران عامل Cap Hill Brands، شرکت خود را به عنوان یک جمع کننده آمازون به معنای کلیشه ای تصور نمی کنند.

از جمله تفاوت‌های دیگر، آنها بلندمدت فکر می‌کنند و بیشتر در مورد ادغام برندهای به دست آمده فکر می‌کنند. در حالی که آنها همیشه 100٪ برند را به دست می آورند، در نحوه ساختار معاملات انعطاف پذیر هستند. به عنوان مثال، آنها به این ایده که یک کارآفرین پس از خرید یا ادامه کار با Cap Hill Brands ادامه دهد، باز هستند.

آنها همچنین فروش خود را در خارج از آمازون به سایر سایت های تجارت الکترونیک و بازارهای شخص ثالث، از جمله Nordstrom، Target، Walmart، Kohl’s، Chewy و Wayfair گسترش می دهند.

لی کینان که معاون ارشد زولیلی بود و بعداً استارت‌آپ TraceMe سیاتل را به نایک فروخت، می‌گوید: «در اصل، ما خود را یک شرکت نسل بعدی CPG می‌دانیم و مأموریت ما واقعاً کمک به رشد این برندها است.

او گفت که ایده اصلی، کسب و مدیریت برندها با کانال های رقابتی پایدار است که می توانند در چندین کانال و پلت فرم های تجارت الکترونیک وجود داشته باشند.

از منظر اقتصادی، سالیبا گفت که او و لی کینان موفق شدند همدیگر را منظم نگه دارند، زیرا ارزش گذاری برند مصرف کننده و قیمت خرید در اوج شورش افزایش یافت.

سالیبا، مدیر اجرایی سابق زولیلی، که قبلا استارت آپ ImageKind را به CafePress فروخته بود، گفت: “به طور کلی، ما در سال 2021 بسیار لاغر و پست ماندیم. و این به ما اجازه داد تا در سال 2022 به عنوان یک شرکت بسیار قوی تر ظاهر شویم.”

مانند بسیاری از شرکت‌های متولد شده در طول همه‌گیری، Cap Hill Brands کاملاً مجازی و بدون دفتر مرکزی فعالیت می‌کند. آنها در اواخر این ماه همه را به یک هواپیما می فرستند تا یک شرکت مجدد در Bellevue، واشنگتن، جایی که برخی از اعضای تیم برای اولین بار شخصاً ملاقات کنند.