منو سایت

بسته هدیه نوروز 1401 همراه اول

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

همراه اول در سالروز ولادت امام زمان (عج) و در آستانه نوروز سال 1401 اولین عید را به دو روش مختلف به همه مشترکین خود تقدیم می کند و برای اولین بار امکان عیدی دادن به یکدیگر را از این طریق فراهم می کند. شبکه ارتباطی در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره بسته هدیه نوروزی 1401 با همراه اول صحبت کنیم.

بسته هدیه نوروز 1401 همراه اول

همراه اول

همراه اول

طرح عید همراه اول بسته های 10 تا 100 هزار تنی را برای تمامی مشترکین فعال و اعتباری همراه اول آماده کرده است که از لحظه فعال سازی به مدت دو روز اعتبار دارد.

با توجه به اینکه عیدی گرفتن در سال نو یکی از مفاهیم ارزشمند فرهنگ ایرانی است، بسته یک روزه یک گیگابایتی نیز برای تمامی مشترکین در نظر گرفته شده است که می توانند شماره دیگری را وارد کرده و به هر مشترکی که مایل هستند عیدی بدهند.

مشترکینی که در سه ماهه منتهی به عید نوروز فعالیتی اعم از مصرف مکالمه، دیتا یا پیامک نداشته و جزو مشترکین هستند، با درج سیم کارت از عیدی ویژه تلفن همراه اول بهره مند می شوند.

برای فعال سازی عید می توانید از 27 اسفند 1392 تا 13 فروردین 1390 به اپلیکیشن همراه من در منوی طرح های تشویقی دسترسی داشته باشید.

نظر شما در مورد این بسته هدیه همراه اول نوروز 1400 چیست؟