• خانه
  • اخبار
  • بزوس تصاحب ماسک را در توییتر ارزیابی می کند: “آیا دولت چین به تازگی در میدان شهر نفوذ پیدا کرده است؟”

بزوس تصاحب ماسک را در توییتر ارزیابی می کند: “آیا دولت چین به تازگی در میدان شهر نفوذ پیدا کرده است؟”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بزوس تصاحب ماسک را در توییتر ارزیابی می کند: "آیا دولت چین به تازگی در میدان شهر نفوذ پیدا کرده است؟"

بزوس تصاحب ماسک را در توییتر ارزیابی می کند: "آیا دولت چین به تازگی در میدان شهر نفوذ پیدا کرده است؟"

پاپ کورن را آماده کنید.

جف بزوس به تازگی اولین اظهار نظر عمومی خود را در مورد خرید توئیتر توسط ایلان ماسک به شیوه ای جسورانه انجام داده است و ظاهر شده است. توییت توسط مایک فورسایت، خبرنگار نیویورک تایمز، که روابط ماسک با چین را برجسته می کند.

بزوس در اظهار نظر خود از فورسایت نقل قول می کند: «یک سوال جالب. آیا دولت چین به تازگی در میدان شهر نفوذ پیدا کرده است؟

توییتر روز دوشنبه اعلام کرد که ماسک، رئیس اسپیس ایکس و تسلا، غول رسانه‌های اجتماعی را به صورت نقدی با قیمت حدود 44 میلیارد دلار یا 54.20 دلار به ازای هر سهم خریداری می‌کند که 38 درصد افزایش قیمت سهام توییتر در پایان اول آوریل است.

توییت بزوس جدیدترین توئیت در یک مینی خصومت بین ثروتمندترین افراد جهان و رقبای فضایی است که در سال های اخیر در توییتر منتشر شده است. بیشتر مزخرفات از ماسک می‌آید که اغلب در توییتر با بزوس در مورد ماهواره‌های فضایی، فضاپیماهای قمری و غیره تماس می‌گیرد، بدون اینکه پاسخ زیادی بدهد.

اما به نظر می رسد بزوس اخیراً تمایل بیشتری به پاسخگویی دارد. اوایل این ماه، بنیانگذار آمازون به توییت ماسک که از طرفداران توییتر خود در مورد تبدیل دفتر مرکزی توییتر به یک پناهگاه بی خانمان نظرسنجی کرده بود، پاسخ داد. بزوس که سال گذشته از سمت مدیرعاملی کنار رفت اما همچنان رئیس آمازون است، توییت ماسک را بازنشر کرد و گفت “یا بخشی از آن را انجام دهید” در رابطه با پوشش سال 2020 brooztechnology از یک پناهگاه بی خانمان متصل به یکی از ساختمان های اداری آمازون در مرکز شهر سیاتل.