• خانه
  • اخبار
  • بزرگترین هدیه فرد هاچ در تاریخ: 78 میلیون دلار از استوارت و مولی اسلون برای حمایت از سرطان شناسی دقیق

بزرگترین هدیه فرد هاچ در تاریخ: 78 میلیون دلار از استوارت و مولی اسلون برای حمایت از سرطان شناسی دقیق

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بزرگترین هدیه فرد هاچ در تاریخ: 78 میلیون دلار از استوارت و مولی اسلون برای حمایت از سرطان شناسی دقیق

بزرگترین هدیه فرد هاچ در تاریخ: 78 میلیون دلار از استوارت و مولی اسلون برای حمایت از سرطان شناسی دقیق
مرکز سرطان فرد هاچینسون پردیس سیاتل. ساختمان جدید برای پارکینگ پردیس مجاور در نظر گرفته شده است. (عکس از فرد هاچ)

یک هدیه 78 میلیون دلاری مؤسسه جدیدی را در مرکز سرطان فرد هاچینسون راه اندازی می کند و از تحقیقات در انکولوژی دقیق حمایت می کند، زمینه ای که هدف آن ارزیابی ساختار بیولوژیکی سرطان در هر فرد مبتلا است.

هدیه تعهد شده استوارت و مولی اسلون که روز پنجشنبه اعلام شد، بزرگترین هدیه در تاریخ 47 ساله موسسه تحقیقاتی مستقر در سیاتل است. استوارت اسلون مالک مرکز خرید روباز محبوب در دهکده دانشگاه سیاتل است. مولی اسلون در هیئت مشاوران فرد هاچ خدمت می کند.

این هدیه به سمت ایجاد مؤسسه جدید خواهد رفت. ساخت یک ساختمان جدید در پردیس فرد هاچ. و استخدام یک ناظر علمی و کرسی متولی برای سرمایه گذاری؛ و همچنین حمایت از بورسیه های فوق دکترا، پروژه های جانشین پروری و سایر سرمایه گذاری ها. این موسسه جدید، موسسه انکولوژی دقیق استوارت و مولی اسلون نامیده خواهد شد.

دکتر توماس لینچ، رئیس و مدیر عامل فرد هاچ در مصاحبه ای با brooztechnology گفت: این تلاش به فرد هاچ اجازه می دهد تا زمینه دیگری از تحقیقات سرطان را برای افزایش قدرت آن در ایمونونکولوژی ایجاد کند.

بزرگترین هدیه فرد هاچ در تاریخ: 78 میلیون دلار از استوارت و مولی اسلون برای حمایت از سرطان شناسی دقیق
دکتر توماس لینچ رئیس و مدیرعامل فرد هاچ (عکس از فرد هاچ)

لینچ گفت: «درک مسیرهای سرطان، ژن‌ها و ریزمحیط تومور و میکروبیوم همگی در درک انکولوژی دقیق نقش دارند.

این به نوبه خود ممکن است به درک بهتر تومورهای جامد مانند سرطان سینه و لوزالمعده کمک کند، که ثابت شده است نسبت به سرطان های خون به رویکردهای ایمونوآنکولوژی مانند سلول درمانی کمتر پاسخ می دهند، تمرکز تاریخی فرد هاچ.

لینچ افزود: «این تلاقی بین انکولوژی دقیق و ایمونوآنکولوژی، سس ویژه درمان ها خواهد بود.

به عنوان مثال، لینچ به تحقیقاتی اشاره کرد که نشان می‌دهد برخی از تومورهای دارای جهش در آنزیم ترمیم DNA، پاسخ قوی‌تری به برخی از ایمونوتراپی‌ها دارند. این مثال نشان می دهد که چگونه انکولوژی دقیق می تواند یک ژن غیر طبیعی را شناسایی کند و درمان ایمنی می تواند ضربه ناک اوت را وارد کند.

لینچ گفت که اسلون ها با توافق اخیر برای هماهنگ کردن مراقبت های سرطان در فرد هاچ و دانشگاه پزشکی واشنگتن و هماهنگی بیشتر تحقیقات بین آنها تشویق شده اند.

در مصاحبه ای در سال 2013، استوارت اسلون معمولاً زندانی گفت که بهترین دوستش بر اثر سرطان درگذشته است. این امر او را برانگیخت تا به عنوان حامی اصلی جمع آوری کمک مالی سالانه دوچرخه سواری فرد هاچ، Obliteride، خدمت کند.

استوارت اسلون در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه منتشر شد، گفت: با این هدیه، ما می‌خواهیم توسعه درمان‌های دقیق را برای سرطان‌های بیشتر گسترش دهیم و برای همه کسانی که متأسفانه از سرطان رنج می‌برند، امیدوار باشیم.

مولی اسلون گفت: «همه به سرطان مبتلا شده‌اند و جان‌های زیادی به دلیل این بیماری وحشتناک از دست رفته‌اند. ما امیدواریم که این کمک مالی الهام بخش دیگران باشد تا به تلاش های فرد هاچ بپیوندند تا همچنان مکانی باشد که در آن درمان های بیشتر و درمان های جدید کشف می شود و در نهایت، ما به طور جمعی به سرطان پایان می دهیم.”

استوارت اسلون همچنین قبلاً به عنوان رئیس تامین خودکار Schuck، مدیر عامل شرکت زنجیره ای نرم افزار Egghead سابق و رئیس مرکز خواربار فروشی زنجیره ای سیاتل، Quality Food Center، خدمت کرده است.

این هدیه تحقیقات ترجمه ای و بالینی را تامین می کند. لینچ گفت، این تفاوت با برخی از هدایای دیگر در این است که از علوم پایه نیز پشتیبانی می کند. علاوه بر این، به محققان فرد هاچ این امکان را می دهد که بر اساس همکاری مداوم با موسسه پزشکی دقیق براتمن باتی در سیاتل، که تمرکز گسترده تری دارد، همکاری کنند.

برنامه ریزی برای ساختمان جدید فرد هاچ با مساحت 390000 فوت مربع برای حمایت از موسسه جدید از پاییز امسال آغاز خواهد شد. لینچ گفت: «این یک مکان بسیار جذاب برای کار دانشمندان در آینده خواهد بود.