• خانه
  • اخبار
  • بر اساس یک مطالعه جدید، 67 درصد از ساکنان سیاتل به ترک شهر فکر کرده اند

بر اساس یک مطالعه جدید، 67 درصد از ساکنان سیاتل به ترک شهر فکر کرده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بر اساس یک مطالعه جدید، 67 درصد از ساکنان سیاتل به ترک شهر فکر کرده اند

بر اساس یک مطالعه جدید، 67 درصد از ساکنان سیاتل به ترک شهر فکر کرده اند
قدرت سیاتل (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

ساکنان سیاتل همچنان نسبت به کیفیت کلی زندگی خود بدبین هستند، نظرسنجی اخیر نشان می دهد که 67 درصد به دلیل دسترسی، امنیت عمومی و سایر مسائل به طور فعال به خارج شدن از شهر فکر کرده اند.

نظرسنجی از 700 رای دهنده ثبت نام شده، به سفارش اتاق بازرگانی مترو سیاتل و توسط EMC Research از 13 تا 20 مارس انجام شد، آخرین نشانه از چالش هایی است که سیاتل در تلاش برای بهبودی از بیماری همه گیر و مقابله با مشکلات نابرابری با آن مواجه است. ناشی از یک رونق فنی تاریخی است که مقادیر زیادی ثروت تولید می کند اما چیزهای زیادی را پشت سر می گذارد.

ریچل اسمیت، رئیس و مدیر اجرایی اتاق متروی سیاتل، گفت که این گزارش نشان می دهد که ساکنان سیاتل عمدتاً در رویکرد خود نسبت به مسائل پیچیده متحد هستند، اما “صبر آنها تمام شده است.”

اسمیت در بیانیه ای گفت: «اگرچه مشاهده برخی از اعداد در این مطالعه دشوار است، اما من بسیار خوشبین هستم زیرا رأی دهندگان مسیر روشنی را ترسیم کرده اند که دوتایی های ایدئولوژیک را رد می کند و رویکرد «آری» را برای تصمیم گیری ها اتخاذ می کند.

یافته های کلیدی:

  • 76 درصد از پاسخ دهندگان می گویند سیاتل در مسیر اشتباهی قرار دارد و 81 درصد گفتند که کیفیت زندگی امروز در شهر بدتر از چهار سال پیش است.
  • از بین کسانی که قصد مهاجرت به خارج از شهر را دارند، 35٪ هزینه زندگی / مسکن را نشان می دهد. 29٪ به ایمنی عمومی / جرم اشاره می کنند. 12 درصد بی خانمانی را گزارش کردند. و 9 درصد دولت/سیاست را دلیل اصلی خروج می‌دانند.
  • شاخص کلی کیفیت زندگی برای مارس 2022 در محدوده منفی ثبت شد و در آگوست 2021 کمی کمتر از آن بود. دموکرات ها که 61 درصد از پاسخ دهندگان را تشکیل می دهند، در مقایسه با جمهوری خواهان تقریباً دو برابر نسبت به کیفیت زندگی در منطقه خوشبین بودند. .

در مرکز شهر سیاتل:

  • تنها 26 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که با بازدید از مرکز شهر سیاتل در شب احساس امنیت می کنند و 73 درصد نیز گفتند که نسبت به دو سال پیش احساس امنیت کمتری در شهر دارند.
  • 91 درصد گفتند که مرکز سیاتل تا زمانی که مسائل مربوط به بی خانمانی و ایمنی عمومی برطرف نشود، نمی تواند به طور کامل بازسازی شود، در حالی که 86 درصد گفتند که نگران آینده مرکز سیاتل هستند.
  • 51٪ از پاسخ دهندگان گفتند که کمتر از قبل از همه گیری غیر کاری از مرکز شهر سیاتل بازدید می کنند، در حالی که 33٪ گفتند که تقریباً به همان اندازه بازدید خواهند کرد. فقط 15 درصد گفتند که بیشتر بازدید خواهند کرد.

مطالعه اتاق متروی سیاتل تنها چند هفته پس از آن انجام شد که انجمن مرکز سیاتل گزارش خود را در مورد وضعیت این مرکز منتشر کرد که نشان می‌دهد ساکنان و گردشگران به مرکز بازمی‌گردند، اما کارکنان اداری با سرعت بسیار کمتری برمی‌گردند.

این در زمانی اتفاق می‌افتد که کارفرمایان فناوری به ارزیابی مجدد فضای اداری ادامه می‌دهند – دائماً به سمت کارهای از راه دور حرکت می‌کنند یا سیاست‌های ترکیبی جدیدی را اجرا می‌کنند که ارتباطات با مرکز شهر سیاتل را کاهش می‌دهد.

نتایج نظرسنجی مجلس برای رهبران شهر، به ویژه شهردار بروس هارل، که می خواهد طرح سیاتل خود را برای بازنگری در شهر معرفی کند، نگران کننده خواهد بود. هارل در اولین سخنرانی خود در ماه فوریه به وضعیت شهر گفت که این شهر با برخی از بزرگترین چالش های تاریخ خود روبرو است.

هارل که تلاش می کند در ماه های اول ریاست جمهوری خود با بی خانمانی و مسائل ایمنی عمومی مقابله کند، گفت: “حقیقت این است که وضعیت موجود غیرقابل قبول است.”

در اینجا می توانید نتایج کامل نظرسنجی را مشاهده کنید.

قبلا در brooztechnology: با کار از راه دور در اینجا برای اقامت و آپارتمان های اشغال شده بیشتر، آیا می توان مرکز شهر سیاتل را دوباره کشف کرد؟