• خانه
  • اخبار
  • بر اساس گزارش ها، بوئینگ قصد دارد دفتر مرکزی خود را از شیکاگو به ویرجینیا منتقل کند

بر اساس گزارش ها، بوئینگ قصد دارد دفتر مرکزی خود را از شیکاگو به ویرجینیا منتقل کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بر اساس گزارش ها، بوئینگ قصد دارد دفتر مرکزی خود را از شیکاگو به ویرجینیا منتقل کند

بر اساس گزارش ها، بوئینگ قصد دارد دفتر مرکزی خود را از شیکاگو به ویرجینیا منتقل کند
شرکت بوئینگ ممکن است برای مدت طولانی در شیکاگو مستقر نباشد. (عکس از بوئینگ)

بیش از دو دهه پس از شرکت بوئینگ. مقر خود را از شهر زادگاهش سیاتل، شیکاگو منتقل کرد، غول هوافضا قصد دارد دوباره این کار را انجام دهد – این بار به سمت آرلینگتون، ویرجینیا.

وال استریت ژورنال به نقل از منابع ناشناس آگاه گزارش داد که انتظار می رود این اقدام هفته آینده اعلام شود. ژورنال می نویسد که جزئیات این جابجایی هنوز نهایی نشده است.

ما با بوئینگ تماس گرفته‌ایم و این گزارش را با هر آنچه می‌شنویم به‌روزرسانی خواهیم کرد.

انتقال به آرلینگتون، واشنگتن دی سی، نشان دهنده یک حرکت کلاسیک شرکتی برای قرار دادن دفاتر اجرایی شرکت در نزدیکی قلب دولت فدرال است، که مشتری اصلی بخش دفاعی و فضایی بوئینگ است.

چنین محاسباتی انگیزه تصمیم آمازون برای قرار دادن HQ2 خود در آرلینگتون و سرمایه گذاری بیش از 2.5 میلیارد دلار در توسعه سایت شد. خرده‌فروشی و تیتانیوم ابری مستقر در سیاتل می‌گوید که قصد دارد نیروی کار DC خود را به 25000 نفر افزایش دهد.

برای ذکر مثالی دیگر، یک شرکت داده‌های جغرافیایی به نام BlackSky تمرکز خود را از سیاتل به هرندون، ویرجینیا، پس از اینکه سپتامبر گذشته عمومی شد، تغییر داد.

در اوایل سال 2001، بوئینگ تنوع کسب و کار خود فراتر از هواپیماهای تجاری را دلیل انتقال مقر خود از سیاتل (جایی که از زمان تأسیس در سال 1916 در آن مستقر بود) به شیکاگو ذکر کرد.

این شرکت به تولید هواپیما در اورت و رنتون، واشنگتن ادامه می دهد، اما تمام تولیدات 787 دریم لاینر را به کارخانه ای در چارلستون شمالی، کارولینای جنوبی منتقل کرده است. بوئینگ همچنین در حال تجمیع بخش خدمات جهانی خود در تگزاس است.