منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • بری دیلر معاملات آپشن های Activision-Blizzard را پیش از معامله پرفروش مایکروسافت “شرط خوش شانس” می نامد.

بری دیلر معاملات آپشن های Activision-Blizzard را پیش از معامله پرفروش مایکروسافت “شرط خوش شانس” می نامد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بری دیلر معاملات آپشن های Activision-Blizzard را پیش از معامله پرفروش مایکروسافت "شرط خوش شانس" می نامد.

بری دیلر معاملات آپشن های Activision-Blizzard را پیش از معامله پرفروش مایکروسافت "شرط خوش شانس" می نامد.
بری دیلر قبل از اینکه مایکروسافت این خرید را اعلام کند، روی سهام اکتیویژن بلیزارد شرط بندی کرد. (عکس از شورای جهانی سفر و گردشگری، 2016، از طریق فلیکر، Creative Commons 2.0)

بری دیلر غول رسانه ای اعتراف کرده است که قبل از اینکه مایکروسافت اعلام کند غول بازی را به مبلغ 68.7 میلیارد دلار خریداری می کند، سرمایه گذاری پرسودی در گزینه های خرید سهام اکتیویژن بلیزارد انجام داده است.

با این حال، او به وال استریت ژورنال گفت که این “فقط یک شرط خوش شانس” بود.

این روزنامه به نقل از خودی ها نوشت که دادستان های فدرال و تنظیم کننده های اوراق بهادار در حال بررسی معاملات گزینه های انجام شده توسط دیلر، پسر خوانده او الکساندر فون فورستنبرگ و تهیه کننده دیوید گفن هستند.

دیلر به WSJ گفت: «ما به هیچ اطلاعاتی از کسی عمل نکردیم. “این یکی از آن تصادفات است.”

مایکروسافت در 18 ژانویه یک معامله 68.7 میلیارد دلاری را اعلام کرد. سهام اکتیویژن بلیزارد – غول بازی که در پس فرنچایزهایی مانند وارکرافت دیابلو، Overwatch، ندای وظیفه و Candy Crush – در اخبار بیش از 25 درصد افزایش یافته است. WSJ گزارش می دهد که Geffen، Dealer و von Furstenberg سودهای تحقق نیافته ای در حدود 60 میلیون دلار از تجارت دارند.

این فروشنده رئیس گروه Expedia مستقر در سیاتل است و در هیئت مدیره شرکت کوکاکولا فعالیت می کند. با بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن، که دیلر از او به عنوان یک دوست قدیمی یاد می کند. کوتیک قصد دارد تا اواخر امسال هیئت مدیره کوکاکولا را ترک کند.