• خانه
  • اخبار
  • برنامه YouTube Music برای اندروید با یک ویژگی بسیار مفید به روز شده است

برنامه YouTube Music برای اندروید با یک ویژگی بسیار مفید به روز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه YouTube Music برای اندروید با یک ویژگی بسیار مفید به روز شده است

YouTube Music یا Google Music تلاشی ستودنی توسط Google برای گسترش تجارت موسیقی خود و انجام آن به خوبی است. اما اکنون به نظر می رسد که اپلیکیشن یوتیوب موزیک اندروید با یک قابلیت بسیار کاربردی به روز شده است. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

برنامه YouTube Music برای اندروید با به‌روزرسانی جدید ویژگی مفید و مفیدی دریافت می‌کند

اپلیکیشن YouTube Music بالاخره قابلیتی را اضافه کرده است که به شنوندگان اجازه می دهد صفحات خود را به عنوان لیست پخش در نسخه اندروید این پخش کننده موسیقی محبوب ذخیره کنند. این گزینه قبلاً در دستگاه‌ها نشان داده شده است، اما اگر قبلاً در برنامه شما ظاهر نشده است، احتمالاً در آخر هفته برای همه دستگاه‌های اندرویدی در دسترس خواهد بود.

همانطور که توسط 9to5Google گزارش شده است، گزینه ذخیره صفحات YouTube Music در لیست های پخش از ژانویه در دستگاه های iOS در دسترس است و در واقع یک ویژگی برگرفته از Google Play Music است.

نمادهای جدید YouTube به YouTube Music اضافه شده است

این ویژگی برای هر صفی که از قبل در کتابخانه YouTube Music شما وجود دارد فعال خواهد شد. چه نوع ماکتی برای خودتان یا یکی از آهنگ‌هایی که YouTube Music بر اساس عادت‌های گوش دادن خود ایجاد کرده‌اید، ساخته‌اید. اگر آهنگ خاصی دارید که دوست دارید، اکنون می توانید آن را برای همیشه به عنوان لیست پخش خود در کتابخانه YouTube خود ذخیره کنید.

نحوه ذخیره صفحات به عنوان لیست پخش در YouTube Music

همانطور که گفته شد، این ویژگی باید از قبل در اکثر دستگاه های اندرویدی موجود باشد. اما اگر هنوز آن را نمی‌بینید، ممکن است برنامه YouTube Music شما نیاز به به‌روزرسانی داشته باشد. برای انجام این کار، کافی است برنامه را ببندید و دوباره راه اندازی کنید تا ببینید آیا قابلیت ذخیره اضافه شده است یا خیر.

برنامه YouTube Music برای اندروید

برای ذخیره صف‌ها به‌عنوان فهرست پخش، هر صف قبلی یا ترکیبی را در برنامه YouTube Music خود باز کنید. روی آهنگی در این صف ضربه بزنید تا آلبوم و عنوان آن را به صورت تمام صفحه ببینید. در پایین برگه‌ای را مشاهده می‌کنید که می‌توانید آن را با گزینه‌های «بعدی»، «متن‌ها» و «مرتبط» بکشید.

وقتی این پانل را به سمت بالا بکشید، باید نماد ذخیره را در گوشه سمت راست بالای صفحه ببینید. آن را لمس کنید و به منوی فرعی “افزودن به لیست پخش” منتقل خواهید شد. در آن همه لیست های پخشی را که قبلاً از طریق YouTube یا YouTube Music ایجاد کرده اید مشاهده خواهید کرد. شما می توانید صف خود را در یکی از آنها نگه دارید، اما به خاطر داشته باشید که این غیر قابل برگشت است و در صورت اشتباه، باید آهنگ ها را به صورت دستی از این لیست پخش حذف کنید.

همچنین می توانید روی گزینه لیست پخش جدید در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید تا ترکیب را در یک لیست پخش کاملاً جدید ذخیره کنید. مانند هر لیست پخش جدید، از شما خواسته می شود نام، توضیحات و تنظیمات حریم خصوصی را مشخص کنید. وقتی کارتان تمام شد، روی Create ضربه بزنید. اکنون فقط صف آهنگ یا میکس خود را در یک لیست پخش جدید ذخیره کرده اید.

افزودنی عالی به YouTube Music

ذخیره صفحات به عنوان لیست پخش در YouTube Music برای شنوندگان iOS یا کسانی که این ویژگی را از Google Play Music به خاطر دارند چیز جدیدی نیست. با این حال، این ویژگی جذاب در نهایت در دستگاه های اندرویدی در دسترس است و سرویس YouTube Music را از نظر مجموعه ویژگی ها کمی قدرتمندتر می کند.

گاهی اوقات وقتی به میکس های خود گوش می دهیم، با آهنگ یا گروهی از آهنگ های عالی مواجه می شویم که برای اولین بار می شنویم و با توجه به میکس های تولید شده توسط الگوریتم یوتیوب، هیچ تضمینی وجود ندارد که دوباره با آهنگ های خاصی روبرو شوید، مگر اینکه شما یادت میاد دوستشون داشتی

مطابق با TechRadarویژگی ذخیره لیست پخش اکنون به کاربران اندروید اجازه می دهد تا این آهنگ ها را برای همیشه ذخیره کنند و برای گوش دادن در آینده به آسانی به لیست پخش ذخیره شده دسترسی داشته باشند. YouTube Music در سال‌های اخیر به جایگزینی مناسب برای بهترین پخش‌کننده‌های موسیقی تبدیل شده است و اکنون آخرین به‌روزرسانی آن آن را در دستگاه‌های اندرویدی بهتر از همیشه کرده است. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا از این برند محبوب استفاده می کنید؟