• خانه
  • اخبار
  • برنامه Your Phone مایکروسافت به Phone Link تغییر نام داده است

برنامه Your Phone مایکروسافت به Phone Link تغییر نام داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه Your Phone مایکروسافت به Phone Link تغییر نام داده است

مایکروسافت تلاش و ابتکار زیادی برای اتصال تلفن های هوشمند انجام داد و پس از مدت ها کار این شرکت منجر به ایجاد برنامه ای به نام Your Phone شد. این برنامه قطعا بسیار محبوب و مفید است. اما اکنون اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت به Phone Link تغییر نام داده است. اس ترنجی با من باش.

برنامه Microsoft Your Phone؛ چه تغییراتی در این نسخه جدید ایجاد شده است؟

برنامه Your Phone که به طور خاص به شما امکان می دهد تلفن هوشمند اندرویدی خود را به رایانه ویندوزی متصل کنید، قبلاً در Microsoft Phone Link تغییراتی را تجربه کرده است. در این برنامه یک رابط کاملا جدید با قابلیت کنترل دستگاه بسیار ساده و سریع در ویندوز 11 می باشد.

بیش از سه سال پیش، مایکروسافت اپلیکیشن Your Phone را توسعه داد. برنامه تلفن شما یک ابزار طبیعی برای ویندوز 10 است که تلفن هوشمند اندرویدی شما را به رایانه ویندوزی متصل می کند. به لطف این ویژگی، کاربران می‌توانند پیام‌های متنی، عکس‌ها و تصاویر خود را مشاهده کنند یا حتی به اعلان‌های برنامه‌های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند، بدون اینکه مجبور باشند گوشی خود را مستقیماً از جیب خود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر خود بیرون بیاورند.

سال به سال، اپلیکیشن Your phone بسیار بهبود یافته و ویژگی های مهمی به آن اضافه شده است. مانند توانایی بازیابی متن از یک عکس ذخیره شده در تلفن هوشمند خود، پاسخ دادن به پیام‌های مرکز اعلان ویندوز یا همگام‌سازی چند گوشی هوشمند با Android. آخرین ویژگی جدید، امکان پیکربندی از راه دور گوشی هوشمند، مانند فعال یا غیرفعال کردن بلوتوث یا کنترل صوتی است.

چرا این برنامه اینقدر محبوب و محبوب است؟!

با این حال، دیروز، ۱ آوریل ۲۰۲۲، مایکروسافت پایان اپلیکیشن Your Phone را اعلام کرد. اما نگران نباشید، این برنامه جدید است و قبلاً در ایالات متحده با نام Microsoft Mobile Connected یا Phone Link شناخته می شود. به همین مناسبت، این شرکت آمریکایی تصمیم گرفت تا رابط کاربری ابزار خود را به طور کامل بازطراحی و بهبود بخشد.

برنامه تلفن مایکروسافت شماست

به عنوان مثال، از ستون سمت چپ، اکنون کاربران می توانند به راحتی به اعلان های ارسال شده به گوشی هوشمند خود دسترسی داشته باشند. همچنین بخش جدید مرور تب دار به شما این امکان را می دهد که به سرعت از تمام ویژگی ها، فایل ها و محتوای مهم گوشی خود لذت ببرید. در نهایت، مایکروسافت اعلام کرد که این نرم افزار با ویندوز 11 بسیار سریعتر خواهد بود و به سادگی با اسکن یک کد QR در طول پیکربندی اولیه، به یک رایانه جدید متصل می شود.

همانطور که این شرکت توضیح می دهد، راه اندازی مجدد ویندوز فرصتی برای طراحی مجدد و طراحی مجدد برنامه و همچنین به روز رسانی کنترلرها، پالت رنگ و ظاهر کلی برنامه برای ارائه یک تجربه طبیعی در ویندوز 11 جدید است. این درست است که ما متوجه شدیم عناصر طراحی مشخصه سیستم عامل مایکروسافت؛ به خصوص با آن گوشه های گرد و جذابی که به تازگی در ویندوز 11 دیدیم.

مطابق با GizChinaاین نسخه جدید هم اکنون از طریق آپدیت جدید در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است. در اندروید، برای استفاده از آن باید اپلیکیشن Link with Windows را نصب کنید. البته این شرکت هر از چند گاهی به آپدیت اپلیکیشن با ویژگی های جدید ادامه می دهد. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا از این برنامه استفاده کرده اید؟ نقاط قوت / ضعف شما برای شما مردان چیست؟!