• خانه
  • اخبار
  • برنامه مایکروسافت مکان ها “تلفیقی از فضای دیجیتال و فیزیکی” را برای کارهای ترکیبی مدیریت خواهد کرد

برنامه مایکروسافت مکان ها “تلفیقی از فضای دیجیتال و فیزیکی” را برای کارهای ترکیبی مدیریت خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه مایکروسافت مکان ها "تلفیقی از فضای دیجیتال و فیزیکی" را برای کارهای ترکیبی مدیریت خواهد کرد

برنامه مایکروسافت مکان ها "تلفیقی از فضای دیجیتال و فیزیکی" را برای کارهای ترکیبی مدیریت خواهد کرد
یکی از ویژگی‌های Microsoft Places: به مردم اطلاع می‌دهد که دیگران چه زمانی در دفتر خواهند بود. (تصویر مایکروسافت)

مایکروسافت در حال پیش نمایش یک برنامه جدید است که سعی می کند به شرکت ها، کارگران و مدیران تسهیلات املاک و مستغلات کمک کند تا با برخی از چالش های نوظهور عصر جدید کار ترکیبی کنار بیایند.

از جمله: حضور در دفتر و فهمیدن اینکه همه اعضای تیم از خانه کار می کنند. برگزاری یک جلسه مجازی با یک همکار که اتفاقاً در پایین سالن است. یا اینکه خیلی دیر متوجه شوید که اتاق کنفرانسی که رزرو کرده اید برای تعداد افرادی که در آن روز در دفتر حاضر شده اند بسیار کوچک است.

اینها برخی از سناریوهایی هستند که اپلیکیشن جدید Microsoft Places برای کمک به کارگران و مدیران برای مقابله با آنها طراحی شده است. امروز در کنفرانس مایکروسافت Ignite اعلام شد، باید سال آینده پس از یک دوره پیش نمایش منتشر شود.

مایکروسافت می گوید که این برنامه در دسته فناوری جدیدی قرار می گیرد که آن را محل کار متصل می نامد. جارد اسپاتارو، معاون شرکتی مایکروسافت 365، در مصاحبه ای این هفته گفت که این شرکت با بازخورد مشتریانی که با مشکلات جدید دست و پنجه نرم می کردند به دلیل افزایش کار هیبریدی انگیزه داشت.

اسپاتارو گفت: «یکی از مقوله‌های بزرگی که قبلاً به آن پرداخته‌ایم، ایده ادغام فضای دیجیتال و فیزیکی است.

او چندین مثال از این احتمالات را بیان کرد:

  • نظارت بر الگوهای ترافیک و تجزیه و تحلیل جلسات و مکان‌های آتی برای اطلاع دادن به کارکنان، برای مثال، زمانی که ممکن است زودتر از موعد کار را ترک کنند و آخرین جلسه روز را در خانه برگزار کنند.
  • کمک به شرکت‌ها برای درک نحوه استفاده از فضاهای انعطاف‌پذیر در هر روز معین، بر اساس الگوهای جلسه و مکان کارکنان، به عنوان مثال پیشنهاد می‌کند که یک منطقه جلسه برای کارهای فردی در دسترس باشد.
  • اطلاع دادن به مدیران عملیات و تأسیسات زمانی که ساختمان‌ها یا طبقات خاصی عمدتاً خالی هستند، به آنها اجازه می‌دهد تا نور را تنظیم کنند تا در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند یا مطمئن شوند که کافه تریا غذای زیادی تهیه نمی‌کند.
  • در مثالی دیگر، Spataro گفت، برنامه به طور موثر می گوید: “هی، شما قصد ندارید چهارشنبه در دفتر باشید، اما 80 درصد تیم شما در ساختمان 3 خواهند بود. من می توانم رزرو کنم. یک صندلی برای شما آیا می خواهید وارد شوید؟

Microsoft Places به عنوان بخشی از اشتراک‌های تجاری Microsoft 365 در دسترس خواهد بود. این برنامه از برخی از فناوری‌های موجود مایکروسافت، از جمله Azure Active Directory و تقویم‌های Microsoft Outlook استفاده می‌کند و آن را گسترش می‌دهد.

مایکروسافت می‌گوید علاوه بر ارائه خدمات به مشتریان سازمانی سنتی خود، همکاری با شرکت‌های مدیریت املاک و مستغلات را برای پذیرش این فناوری اعلام خواهد کرد.