• خانه
  • اخبار
  • برنامه زمان‌بندی انتشار به‌روزرسانی و لیست گیرندگان Huawei HarmonyOS 3.0 تنظیم شده است

برنامه زمان‌بندی انتشار به‌روزرسانی و لیست گیرندگان Huawei HarmonyOS 3.0 تنظیم شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه زمان‌بندی انتشار به‌روزرسانی و لیست گیرندگان Huawei HarmonyOS 3.0 تنظیم شده است

با تحریم هواوی از سوی آمریکا و سایر کشورها، دسترسی این شرکت به سیستم عامل اندروید به طور کامل از بین رفت و این شرکت شروع به توسعه سیستم عامل هارمونی خود کرد. آخرین اخبار اکنون برنامه انتشار HarmonyOS 3.0 و لیست گیرندگان آن را روشن می کند. اس ترنجی با من باش.

برنامه مشخص شده برای انتشار HarmonyOS 3.0. هواوی در حال پیشرفت است…!

در پایان اکتبر سال گذشته، هواوی در کنفرانس توسعه دهندگان اعلام کرد که به توسعه سیستم عامل خود ادامه می دهد و آماده است تا به مرحله راه اندازی بعدی برود. نسخه جدید سیستم عامل مبتنی بر سه اصل اصلی است که شامل نوآوری مداوم، ارتقاء جامع قابلیت های سیستم و ابزارهایی برای توسعه بیشتر است.

متأسفانه هواوی در کنفرانس چیزی نگفت HarmonyOS 3.0 چه زمانی برای دستگاه های این شرکت عرضه می شود؟ اما امروز اطلاعات جدیدی در برنامه استقرار برای تکرار فریمور جدید این سیستم عامل منتشر شد. بنابراین، مرحله آزمایش بتا به پایان رسیده است و نسخه بتا عمومی در ماه می منتشر خواهد شد. نسخه جدید این سیستم عامل در ماه جولای و نسخه پایدار در سپتامبر سال جاری عرضه می شود.

همانطور که مشخص است، هارمونی 3 هیچ نوآوری انقلابی به همراه نخواهد داشت. این سیستم عامل از نظر ظاهری دستخوش تغییرات زیبایی خواهد شد، اما قول داده شده است که منطق تعامل و تجربه کاربری بهبود یابد. هواوی به ثبات و بهینه سازی و همچنین بهبود عملکرد این سیستم عامل توجه ویژه ای خواهد داشت. فرض اصلی این است که اولین دستگاه ها مانند سری پرچمدار معرفی شدند همکار 50 هواوی دارای سیستم عامل Harmony 3 است که در ماه جولای عرضه می شود.

برنامه انتشار HarmonyOS 3.0

نسخه بتای HarmonyOS 3.0 در ابتدا برای ماه مارس برنامه ریزی شده بود و نسخه پایدار سیستم عامل جدید برای انتشار در ماه جولای برنامه ریزی شده بود. یعنی یک سال بعد از انتشار HarmonyOS 2.0. طبق آخرین داده ها، توسعه دهندگان مشکلاتی داشته اند که برنامه های آنها را تغییر داده است. به گزارش آی تی هوم، نسخه بعدی سیستم عامل خود هواوی هنوز مرحله آزمایشی توسعه دهندگان را پشت سر نگذاشته است.

سال گذشته، هواوی نسخه توسعه دهنده هارمونی 3 را برای ساده سازی فرآیند ساخت سیستم عامل، جذب توسعه دهندگان و راه اندازی سیستم عامل هارمونی 3 معرفی کرد.این شرکت همچنین API 7 و ArkUI را منتشر کرد که در کنار هم به توسعه دهندگان کمک می کند تا برنامه های کاربردی سیستم عامل را با کارایی بیشتری توسعه دهند.

مطابق با GizChina، تلویزیون مرکزی چین به تازگی نسخه ای از سیستم عامل هارمونی 3 را منتشر کرده است.این شرکت گفته است که این آپدیت در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. این نسخه ی نمایشی نشان می دهد که چگونه یک گوشی هواوی را با دستگاه های مختلف در یک خانه هوشمند جفت کنید و آنها را با اقدامات ساده در تلفن هوشمند خود کنترل کنید.

به عنوان مثال، هنگام اتصال به یک آینه هوشمند، صفحه نمایش گوشی هوشمند روی آینه ظاهر می شود و می توانید هنگام برقراری ارتباط با طرف مقابل، بشویید یا آرایش کنید. نظر شما در مورد این نسخه از سیستم عامل جدید هواوی چیست؟ آیا هوآوی بالاخره می‌تواند مشکلات فعلی این سیستم عامل POS را حل کند؟!