منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • برنامه توسعه دهنده ویژه اپل همزمان با WWDC 2022 است

برنامه توسعه دهنده ویژه اپل همزمان با WWDC 2022 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه توسعه دهنده ویژه اپل همزمان با WWDC 2022 است

کنفرانس جهانی اپل WWDC 2022 به صورت آنلاین از 6 تا 10 ژوئن برگزار می شود. به گفته اپل، احتمالاً برنامه توسعه دهنده ای در کنار این کنفرانس وجود خواهد داشت و شرکت کنندگان باید به محل برگزاری اپل پارک بروند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، اپل درباره حضور توسعه دهندگان در وب سایت این شرکت توضیحاتی ارائه کرده است. در انتشار این وب سایت می خوانیم: در تاریخ راه اندازی و تا کنفرانس اپل، میزبان توسعه دهندگان در این رویداد خواهد بود. علاوه بر تماشای فیلم ها و سخنرانی های کلیدی، یک مرکز توسعه کاملاً جدید به همراه مهندسان و کارشناسان آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به نظر می رسد مرکز توسعه دهندگان جدید اپل در اپل پارک ساخته شده است و توسعه دهندگان می توانند به صورت رایگان در این رویداد شرکت کنند. این افراد تا 20 اردیبهشت مهلت دارند درخواست خود را ارسال کنند و پس از آن دعوتنامه به آنها واگذار می شود و به آنها منتقل نمی شود. اپل احتمالاً در روز اول رویداد از جدیدترین نسخه سیستم عامل خود رونمایی خواهد کرد. باید منتظر باشیم تا اپل iOS 16 را با iPadOS در این رویداد معرفی کند. WatchOS 9 برای ساعت های هوشمند و Mac OS 13 برای Mac نیز معرفی خواهند شد.