• خانه
  • اخبار
  • برنامه تعمیر رایگان اپل واچ سری 6 توسط اپل اعلام شد

برنامه تعمیر رایگان اپل واچ سری 6 توسط اپل اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه تعمیر رایگان اپل واچ سری 6 توسط اپل اعلام شد

اپل یکی از شرکت هایی است که ساعت های هوشمند بسیار کاربردی و کاربردی تولید می کند. این گجت محبوب و دوست داشتنی همیشه مورد حمایت اپل بوده و حالا اپل برنامه تعمیر رایگان اپل واچ سری 6 را اعلام کرده است. همچنین شایعاتی در مورد دانلود ساعت های اپل واچ سری 6 به گوش می رسد. اس ترنجی با من باش.

برنامه تعمیر رایگان اپل واچ سری 6 چیست؟!

اپل امروز برنامه و سرویسی را برای تعمیر ساعت محبوب واچ سری 6 راه اندازی کرد تا مشکل صفحه نمایش برخی از این دستگاه ها را برطرف کند که بر عملکرد آن تأثیر می گذارد. این شرکت اعلام کرد درصد کمی از نسخه 44 میلی متری اپل واچ دارای مشکلی است که باعث می شود صفحه نمایش برای همیشه خاموش شود. این شرکت اضافه می کند که ساعت های آسیب دیده بین آوریل 2021 و سپتامبر 2021 تولید شده اند.

اگر فکر می کنید دستگاه شما تحت تأثیر قرار گرفته است، از وب سایت شرکت بازدید کنید یا از ابزار بررسی شماره سریال استفاده کنید تا مشخص کنید که آیا ساعت شما واجد شرایط است یا خیر. اگر سیستم اپل شما تشخیص دهد که واچ سری 6 شما واجد شرایط است، می توانید آن را به صورت رایگان از اپل یا یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل تعمیر کنید.

برنامه تعمیر رایگان اپل واچ سری 6

ناگفته نماند که این فقط در مورد مشکل صفحه خالی صدق می کند و اگر مشکلات دیگری در ساعت شما وجود دارد، به خصوص مواردی که ممکن است سرویس صفحه نمایش را مختل کند، ابتدا باید به مشکل رسیدگی شود و ممکن است این مشکل بدون مشکل به صورت رایگان برطرف شود. این برنامه در سراسر جهان معتبر است و دستگاه های واجد شرایط را به مدت دو سال پس از اولین خرید پوشش می دهد.

مطابق با PhoneArenaاپل تعدادی از بهترین ساعت‌های هوشمند را می‌سازد، و سری‌های Watch در 6 سال گذشته بسیار محبوب بوده و به اپل کمک کرده تا بیش از 50 درصد از بازار را به دست آورد. از آن زمان، سری 7 ساعت جایگزین آن شده است و اکنون منتظر عرضه مدل جدیدی در ماه سپتامبر هستیم که ممکن است ویژگی های جدید زیادی را ارائه دهد، اما معرفی عناصر پیشگام (مانند نمایشگر قند خون) ممکن است مدتی طول بکشد. . نظر شما در این مورد چیست؟ آیا مشکلات مشابهی با ساعت هوشمند خود داشته اید؟ برای تعمیر ساعت هوشمند خود چه کردید؟