• خانه
  • اخبار
  • برنامه تعمیرات جدید سامسونگ می تواند هزینه ها را تا 50 درصد کاهش دهد.

برنامه تعمیرات جدید سامسونگ می تواند هزینه ها را تا 50 درصد کاهش دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه تعمیرات جدید سامسونگ می تواند هزینه ها را تا 50 درصد کاهش دهد.

اگر اخبار دنیای فناوری را دنبال کنید، مطمئناً می دانید که در چند روز اخیر اخبار زیادی از برنامه تعمیرات شرکت های بزرگ موبایل منتشر شده است. بر این اساس به نظر می رسد برنامه تعمیرات جدید سامسونگ بتواند هزینه ها را تا 50 درصد کاهش دهد. اس ترنجی با من باش.

برنامه تعمیرات جدید سامسونگ و مزایای شگفت انگیز آن …!

سامسونگ به تازگی یک برنامه خود تعمیری برای گوشی ها و تبلت های خود ارائه کرده است و ظاهرا این شرکت در حال بررسی استفاده از قطعات بازیافتی برای تعمیر است. سامسونگ ماه گذشته اعلام کرد که با کارشناسان تعمیر iFixit همکاری کرده است تا تعمیر دستگاه های خود را آسان تر کند. این شرکت قطعاتی مانند کیت های نمایشگر، شیشه های عقب و پورت های شارژ را به فروش می رساند گلکسی اس 20، گلکسی اس 21 و گلکسی تب اس 7 پلاس شروع به کار خواهد کرد. کاربرانی که علاقه مند به تعمیر دستگاه های خود هستند به ابزار تعمیر و راهنمای گام به گام نیز دسترسی خواهند داشت.

بر اساس گزارش ها PhoneArenaسامسونگ همچنین گفت که مصرف کنندگان می توانند قطعات استفاده شده را به شرکت بازیافت برگردانند و اکنون Business Korea اعلام کرده است که غول کره ای ممکن است برنامه قطعات بازیافتی را در نیمه اول سال 2022 معرفی کند. تعمیر گوشی های هوشمند، به ویژه گوشی های پرچمدار، ممکن است بسیار گران باشد.

برنامه تعمیرات جدید سامسونگ

مثلا تعمیر صفحه نمایش گلکسی اس 22 قیمت آن حدود 200 دلار است و خود گوشی نیز 800 دلار قیمت دارد. این برنامه باعث می شود گوشی های قدیمی خود را در سن چند سالگی رها کنید و البته از آنجایی که هزینه های بالای تعمیر برخی از دستگاه ها توجیه پذیر نیست، چنین طرحی واقعا مفید خواهد بود. Business Korea می گوید که تحت برنامه جدید بازیافت قطعات، تعمیر صفحه نمایش حداقل 50 درصد ارزان تر از قیمت فعلی خواهد بود که برای محیط زیست نیز خوب است.

بر اساس گزارش ها، کیفیت و عملکرد قطعات بازیافتی تقریباً به خوبی قطعات جدید خواهد بود. حتی بهترین گوشی جدید سامسونگ، گلکسی اس 22، از پلاستیک بازیافتی برای تور ماهیگیری ساخته شده است، بنابراین سامسونگ مطمئناً از برخی تجربیات مفید و مثبت در استفاده از قطعات بازیافتی در محصولات خود مطلع است. به گفته سامسونگ، دستگاه های جدید این شرکت دارای شرایط دریافت حداکثر چهار نسل ارتقاء سیستم عامل اندروید خواهند بود.

رای اتحادیه اروپا در مورد حق تعمیر، آن را یک قدم به قانون شدن نزدیکتر کرده است

بنابراین چنین مشکلی تضمین می کند که در صورت شکستن باتری یا ترک خوردن صفحه نمایش، نیازی به خرید گوشی جدید نخواهد بود. زیرا مشکل به روز رسانی نرم افزار یکی از دلایلی است که کاربران دوست ندارند دستگاه خود را در هنگام خرابی تغییر دهند. نظر شما در این مورد چیست؟