• خانه
  • اخبار
  • برنامه ای برای آماده کردن مردم برای مرگ و طبیعی به نظر رسیدن

برنامه ای برای آماده کردن مردم برای مرگ و طبیعی به نظر رسیدن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه ای برای آماده کردن مردم برای مرگ و طبیعی به نظر رسیدن

اخیراً برنامه ای برای آماده سازی مردم برای مرگ ایجاد شده است.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا، توسعه دهندگان مالزیایی و اروپایی این برنامه را ساخته اند که می تواند موضوع مرگ را طبیعی کرده و مردم را برای آن آماده کند. برنامه Bereev هدف اصلی از ساخت وب سایت خود را اینگونه توضیح می دهد: این برنامه یک تغییر اساسی در نحوه برخورد مردم با مرگ خواهد بود. خدمات این برنامه نیز به سه قسمت خود اندیشی، گفتگو و آمادگی تقسیم می شود. همچنین افراد در این برنامه پس از اطلاع از مرگ خود در مورد ترس های خود در آینده صحبت می کنند و در نهایت این برنامه مراحل آماده سازی را انجام می دهد.

از شرکت کنندگان ابتدا 31 سوال مهم در مورد مرگ تحت یک پرسشنامه جذاب به نام Death Convo Game پرسیده شد. بنابراین، مانند یک بازی، تنظیمات پیش فرض کاربران در هنگام مرگ از طریق این مسائل به چالش کشیده می شود. بریف، بنیانگذار، چگونگی شکل گیری این برنامه را توضیح می دهد: چند سال پیش، زمانی که مادربزرگم بر اثر حمله ناگهانی ریه درگذشت، پذیرش مرگ برایم سخت بود. زیرا در خانواده به عنوان ستون مهر و محبت شناخته می شد. ایزومی اینو می گوید: «چهار ماه بعد، پدربزرگم را به دلیل سرطان پاروتید از دست دادم. به گفته وی، در شرایطی که از قبل برای مرگ برنامه ریزی شده باشد، می توان با از دست دادن این افراد مقابله کرد.

Bereev اولین برنامه ای است که چنین مقوله ای را در نظر گرفت و توانست سرمایه گذاران خوبی را جذب کند. حتی این برنامه توانسته کاربران زیادی در استرالیا داشته باشد.