• خانه
  • اخبار
  • برنامه استارباکس کار نمی کند و افرادی که قهوه می نوشند دیوانه هستند

برنامه استارباکس کار نمی کند و افرادی که قهوه می نوشند دیوانه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه استارباکس کار نمی کند و افرادی که قهوه می نوشند دیوانه هستند

برنامه استارباکس کار نمی کند و افرادی که قهوه می نوشند دیوانه هستند
استارباکس در سال 2019 فروشگاهی را به طور خاص برای مشتریانی که با اپلیکیشن موبایل خود پیش‌سفارش می‌دهند افتتاح کرد. (عکس از brooztechnology / Taylor Soper)

صبح پنجشنبه سختی برای مشتریان استارباکس بود که برای سفارش لقمه های فراپوچینو و تخم مرغ به اپلیکیشن این شرکت تکیه می کنند.

مشتریان مشکلات مربوط به اپلیکیشن موبایل غول قهوه را گزارش کردند و واکنش ها بسیار خنده دار بود.

یکی از سخنگویان استارباکس تایید کرد که وقفه وجود دارد.

“ما در حال حاضر با یک اختلال موقت در ویژگی سفارش و پرداخت آینده در برنامه خود مواجه هستیم. این سخنگوی به brooztechnology گفت: «ما همچنان در فروشگاه‌ها و فروشگاه‌های خود از مشتریان استقبال می‌کنیم و به آنها خدمات ارائه می‌کنیم.

اپلیکیشن Starbucks یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های پرداخت موبایلی است. میلیون‌ها مشتری استارباکس، از جمله اعضای Rewards، از این برنامه برای سفارش و پرداخت هزینه قهوه و سایر موارد استفاده می‌کنند.

سفارشات تلفن همراه 25 درصد از کل تراکنش های فروشگاهی انجام شده توسط شرکت های آمریکایی در سه ماهه گذشته را تشکیل می دهند. عضویت Starbucks Rewards با 17 درصد رشد به 26.7 میلیون کاربر رسید.

استارباکس در چند سال گذشته سرمایه‌گذاری زیادی روی فناوری کرده است، زیرا به یک شرکت فناوری که قهوه می‌فروشد، مانند سایر غول‌های خرده‌فروشی که در حال تغییر دیجیتال هستند و عملیات بیشتری را به ابر منتقل می‌کنند، تبدیل شده است.

استارباکس درآمد خالص جهانی را در سه ماهه دوم مالی خود 7.6 میلیارد دلار گزارش کرد که 15 درصد افزایش داشت.

این شرکت اوایل این ماه اعلام کرد که قصد دارد NFT را برای ایجاد یک جامعه دیجیتال و دسترسی به مزایای انحصاری بفروشد. او همچنین اخیراً رهبر سابق فناوری مک دونالد، Deb Hall Lefebvre را به عنوان مدیر فنی خود استخدام کرد.

استارباکس قبلا توسط تکنسین قدیمی کوین جانسون رهبری می شد که پنج سال بعد در ماه مارس از سمت مدیر اجرایی کنار رفت. هاوارد شولتز، رئیس سابق، به عنوان مدیرعامل در نقش موقت بازگشته است.