• خانه
  • اخبار
  • بررسی جلسات مجازی: 50 درصد از شرکت کنندگان دیر می آیند، 22 درصد چیزی نمی گویند

بررسی جلسات مجازی: 50 درصد از شرکت کنندگان دیر می آیند، 22 درصد چیزی نمی گویند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی جلسات مجازی: 50 درصد از شرکت کنندگان دیر می آیند، 22 درصد چیزی نمی گویند

بررسی جلسات مجازی: 50 درصد از شرکت کنندگان دیر می آیند، 22 درصد چیزی نمی گویند
(تصویر را بخوانید)

ظهور ویدئو کنفرانس راه های جدیدی را برای تجزیه و تحلیل اثربخشی جلسات باز کرده است.

یک استارت‌آپ مستقر در سیاتل Read، به تازگی اولین مطالعه خود را پس از اندازه‌گیری بیش از 3 میلیون دقیقه جلسات مجازی از زمان راه‌اندازی خود در سپتامبر، زمانی که دور شروع 10 میلیون دلاری خود را اعلام کرد، منتشر کرده است. نرم افزار این شرکت میزان تعامل و خلق و خوی شرکت کنندگان در چت تصویری را اندازه گیری می کند.

برای ملاقات با هفت نفر یا بیشتر، برخی از یافته‌ها عبارتند از:

  • 50 درصد از شرکت کنندگان دیر می آیند
  • 40 درصد مشارکت کمتر از حد متوسط ​​یا پایین دارند
  • 22 درصد از شرکت کنندگان یک کلمه صحبت نمی کنند
  • 11 درصد فاقد ویدیو یا صدا هستند

به طور کلی، از هر پنج کنفرانس ویدئویی، یکی کمتر از میانگین جلسه بود و 31 درصد از جلسات با تاخیر شروع شدند.

دیوید شیم، مدیرعامل Read می‌گوید: «مقیاس و تأثیر جلسات بد باعث کاهش شدید منابع و روحیه می‌شود».

شیم گفت کارگرانی که در این بیماری همه‌گیر هستند، اشتباه می‌کنند که شرکت‌کنندگان بیشتری را دعوت می‌کنند، و پاسخ پیش‌فرض کسانی که دعوت شده‌اند این بود که بپذیرند. او گفت که این “خستگی مقیاس” را معرفی کرد.

این بخشی از چیزی است که Read سعی دارد با محصولات خود به آن بپردازد. نرم افزار Read از هوش مصنوعی، بینایی کامپیوتر و فناوری پردازش زبان طبیعی برای تجزیه و تحلیل صدا و حرکات صورت استفاده می کند. ایده این است که به مردم درباره نحوه واکنش احساسی مخاطبانشان، چه یک ارائه تبلیغاتی یا یک جلسه عمومی هفتگی، بازخورد بدهیم – مانند FitBit که مراحل را دنبال می کند، اما به جای جلسات مجازی.

هدف Read برای پاسخ به سوالاتی مانند: آیا افراد درگیر هستند؟ آیا آنها ناامید هستند؟ آیا آنها احساس سازنده می کنند؟

این شرکت 20 نفره سه محصول جدید را در روز سه‌شنبه به‌عنوان بخشی از مجموعه افسران جلسه Shief عرضه کرد، از جمله Read Meeting Manager که تجزیه و تحلیل بعد از جلسه را ارائه می‌کند و Read Executive Assistant، ابزار مجازی که کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که قرار ملاقات‌ها به موقع پایان می‌یابد. مکالمات متعادل با معیارهای صحبت در زمان واقعی.

شیم گفت: «از زمان راه‌اندازی شش ماه پیش، این فرصت به‌طور قابل‌توجهی بیشتر از آنچه در ابتدا انتظار داشتیم، و همچنین تقاضا برای اندازه‌گیری و بهینه‌سازی بیشتر بوده است.

Read سطح رایگانی از نرم‌افزار خود را ارائه می‌دهد و همچنین دارای مشتریان شرکتی پولی است.

شیم Read را با الیوت والدرون و راب ویلیامز بنیان گذاشت. این سه نفر که قبلا توسط استارتاپ تحلیل موقعیت مکانی Placed تشکیل شده بود، که توسط اسنپ به مبلغ بیش از 200 میلیون دلار در سال 2017 خریداری شد.

Madrona Venture Group دور اولیه شرکت را رهبری کرد که شامل مشارکت PSL Ventures و سرمایه گذاران فرشته مختلف مانند عضو سابق هیئت مدیره Placed، دیوید جورگ بود. عمران خان، مدیرعامل سابق اسنپ؛ مدیر اجرایی AI2 Oren Ezioni؛ بیل ریشتر مدیر عامل Qumulo؛ شین آچیسون، مدیرعامل وندرمن؛ بنیانگذار Divvy برایان ما؛ و پیتر سلیس و نیما هاجنوری از مدیران اسنپ.