منو سایت

 • خانه
 • اخبار
 • بررسی اجمالی علوم زندگی: موسسه احیا، مطالعه طولانی کووید و پاسخ به جنگ علیه اوکراین

بررسی اجمالی علوم زندگی: موسسه احیا، مطالعه طولانی کووید و پاسخ به جنگ علیه اوکراین

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی اجمالی علوم زندگی: موسسه احیا، مطالعه طولانی کووید و پاسخ به جنگ علیه اوکراین

بررسی اجمالی علوم زندگی: موسسه احیا، مطالعه طولانی کووید و پاسخ به جنگ علیه اوکراین
ایوان لیاچکو، مدیرعامل فاز ژنومیکس، در کیف بزرگ شد. این مرحله مقایسه مشارکت کارکنان در حمایت از تلاش‌های بشردوستانه در اوکراین است. (عکس های ارائه شده توسط ایوان لیاچکو)

یک موسسه تحقیقاتی 10 ساله سیاتل این هفته از نظارت قضایی آزاد شد. محققان یک کارآزمایی بالینی را برای مطالعه طولانی مدت COVID-19 راه اندازی کردند. و ده ها دانشجو نوآوری های بهداشتی خود را در رقابتی از دانشگاه واشنگتن به نمایش گذاشتند.

اینها تنها بخشی از آخرین پیشرفت ها در علوم زیستی و فناوری های بهداشتی در شمال غربی اقیانوس آرام است. در هفته ای که تحت سلطه حمله روسیه به اوکراین بود، شرکت ها نیز شروع به واکنش کردند.

در زیر برخی از گزارش ها و داستان های اضافی خود را برجسته می کنیم:

 • موسسه تحقیقات بیماری های عفونی سیاتل به عنوان دسترسی به موسسه مراقبت های بهداشتی پیشرفته (AAHI)پس از بازپرداخت تعهدات زیر نظر امینی که دادگاه تعیین می کند.
 • در حالی که واشنگتن برای لغو دستور ماسک در 12 مارس آماده می شود، بیماران شروع به ثبت نام کرده اند مطالعه چند نهادی کووید درازمدت به عنوان بخشی از تلاش‌های ملی برای شناسایی علل و درمان‌ها. در همین حال A-Alpha Bio 1.1 میلیون دلار دریافت کرد برای کمک به یافتن آنتی بادی علیه انواع COVID-19.
 • آزمایشگاه ملی شمال غرب اقیانوس آرام مستقر شده است ابزارهای جدید برای شناسایی انواع فنتانیل برای مقابله با یکی دیگر از چالش های بهداشت عمومی، اپیدمی مواد افیونی.
 • در دانشگاه واشنگتن، دانشجویان برنده جوایز شد برای انواع نوآوری های بهداشتی، از جمله سوند ادراری ایمن تر، پالس اکسیمتر برای همه رنگ های پوست، و استنت برای جراحی دستگاه گوارش.
بررسی اجمالی علوم زندگی: موسسه احیا، مطالعه طولانی کووید و پاسخ به جنگ علیه اوکراین
تیم UW InSTENT در چالش سلامت UW Hollomon برنده جایزه اول شد. سمت چپ: زیمینگ (جیمی) یه، براندون لو، جیلیان پریرا، ایوان راس و کلارا بلک. (عکس UW)
 • شرکت‌های فناوری از جمله شرکت‌های سیاتل، اهرم اقتصادی زیادی دارند مایکروسافت، Remitly، و Expedia اعلام کرد که در حال قطع یا قطع تجارت در روسیه هستند. برخی از شرکت های بیوتکنولوژی نیز در حال انجام اقداماتی هستند. در دایره ای از پاسخ های تجاری در منطقه سیاتلما نشان می‌دهیم که فاز ژنومیکس چگونه مشارکت کارکنان را با تلاش‌های بشردوستانه مقایسه می‌کند. «کسانی از ما که در بیوتکنولوژی هستند به آینده بهتری ایمان دارند و می‌سازیم. وقتی یک دیوانه می خواهد آینده یک کشور را خراب کند، ما عمل می کنیم. ایوان لیاچکو، مدیر اجرایی، گفت: لطفا کمک های مالی را برای اهداف بشردوستانه در نظر بگیرید در توییت. سخنگوی brooztechnology روز جمعه گفت که سیگن همچنین به کمک های مالی کارکنان پاسخ می دهد.
 • رهبران بیوتکنولوژی در سطح ملی الف نامه سوپبندرگاه برای اوکراین، از جمله مدیران عامل سیاتل، سیگن، Silverback Therapeutics، Sonoma Biotherapeutics، OncoResponse، Chinook Therapeutics، Alpine Immune Sciences و Icosavax. در این نامه وعده توقف تجارت با روسیه، به استثنای غذا و دارو، از جمله اقدامات دیگر داده شده است.
 • فیونا هیل، کارشناس روسی، گفت: برخی از شرکت‌ها چنین تلاش‌هایی را صرفاً به عنوان یک حاکمیت شرکتی خوب می‌دانند – و می‌توانند تفاوت ایجاد کنند. مصاحبه اخیر که در طبیعتخبرنگاران پاسخ را پوشش می دهند از دانشمندان اوکراینی و در جامعه جهانی در علوم زیستی
بررسی اجمالی علوم زندگی: موسسه احیا، مطالعه طولانی کووید و پاسخ به جنگ علیه اوکراین
مرحوم هارولد ام. واینتراب، محقق فرد هاچ.
 • مرکز تحقیقات سرطان فرد هاچینسون 13 دانشجوی کارشناسی ارشد را به رسمیت شناخت برای تحقیقات برجسته امسال، گروه بین‌المللی جایزه هارولد ام واینتراب یک برنده در سیاتل داشت: سارا والنته از فرد هاچ، که به بررسی این موضوع پرداخت که چرا متاستازهای سرطان به ندرت در عضلات باقی می‌مانند.
 • اکنون می توانید با یک متخصص پزشکی در بلندگوهای هوشمند آمازون اکو تماس بگیرید. یک گوساله وجود دارد در یک زوج با آمازون خدمات پزشکی اورژانسی را ارائه می دهد. فقط بگویید، “الکسا، من می خواهم با یک دکتر صحبت کنم.”
 • ممکن است روزی بتوان بیماری آلزایمر را با آزمایش خون تشخیص داد. تست در دست توسعه توسط سیاتل AltPep Biotechnology اخذ شده یک نامگذاری انقلابی برای دستگاهی از سازمان غذا و داروی ایالات متحده در این هفته که به آن اجازه می‌دهد در تلاش برای تایید، بررسی اولویت‌دار FDA را دریافت کند.
 • محققین فرد هاچ راه منتشر شده برای قرار دادن یک سوئیچ کشنده RNA در سلول های سرطانی. RNA تنها سلول‌های سرطانی را می‌کشد که دارای نقص‌های خاص در فرآیندی به نام اسپلایسینگ هستند، در نتیجه سلول‌های سالم را حفظ می‌کند.
بررسی اجمالی علوم زندگی: موسسه احیا، مطالعه طولانی کووید و پاسخ به جنگ علیه اوکراین
پروتئین PIE-1 در پشت جنین تک سلولی نشان داده شده است. پروتئین دستوراتی را به جنین می دهد و سرنوشت سلول هایی را که باعث تولید اسپرم و تخمک می شوند، هدایت می کند. (تصویر آزمایشگاه پریس)
 • جیمز پرایس، محقق فرد هاچ، جایزه سالانه 500000 دلاری را از آن خود کرد جایزه گروبر برای ژنتیکبه همراه روث لمان از موسسه فناوری ماساچوست و جرالدین سیدو از جان هاپکینز، برای مطالعه مکانیسم‌های مولکولی رشد اولیه جنینی. مطالعه نماتد سی الگانسپریس و تیمش چندین عامل را شناسایی کرده اند که به سلول های اولیه جنینی دستور می دهد که چه کاری انجام دهند، مانند ماهیچه ها یا روده ها.

رویدادهای آینده:

 • مسابقه سریع لایف ساینس واشنگتن: تا 15 مارس درخواست دهید تا شرکت خود را به مدت 60 ثانیه در کنفرانس سالانه Life Science واشنگتن از 20 تا 21 آوریل به نمایش بگذارید.
 • Science Talk به عنوان یک کنفرانس ترکیبی آنلاین و خصوصی در پورتلند، اورگان، 23 تا 25 مارس برنامه ریزی شده است. این نشست “ارتباط گران علمی، دست اندرکاران و تسهیلگران” را گرد هم می آورد.