• خانه
 • اخبار
 • بررسی اجمالی اخبار فناوری علوم زیستی و سلامت: مدیر عامل جدید موسسه AIlen، انکوباتور AI2 و دیگران

بررسی اجمالی اخبار فناوری علوم زیستی و سلامت: مدیر عامل جدید موسسه AIlen، انکوباتور AI2 و دیگران

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی اجمالی اخبار فناوری علوم زیستی و سلامت: مدیر عامل جدید موسسه AIlen، انکوباتور AI2 و دیگران

بررسی اجمالی اخبار فناوری علوم زیستی و سلامت: مدیر عامل جدید موسسه AIlen، انکوباتور AI2 و دیگران
مقر مؤسسه آلن در سیاتل. (عکس از موسسه آلن)

میراث پل آلن یکی از بنیانگذاران فقید مایکروسافت در برخی از نوآورانه ترین موسسات سیاتل زندگی می کند.

این هفته، brooztechnology انکوباتور AI2 را معرفی می کند، شعبه ای از موسسه آلن برای هوش مصنوعی (AI2) که توسط آلن در سال 2013 راه اندازی شد. تاد بیشاپ، یکی از بنیانگذاران brooztechnology، گذشته و آینده انکوباتور را بررسی می کند، که به طور فزاینده ای فناوری های سلامت و شرکت های بیوتکنولوژی را ترویج می کند. از جمله BirchAI و Modulus Therapeut.

ما همچنین با مدیر عامل جدید موسسه آلن، آنالوگ علوم زیستی AI2 مصاحبه کردیم. Rui Costa در مورد تحقیقات تیمی، تعهد خود به تنوع و دیدگاه خود از رویکرد موسسه به مشارکت های جدید در صنعت صحبت می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد این و پوشش بیشتر علوم زیستی و فناوری های بهداشتی در شمال غربی اقیانوس آرام توسط brooztechnology و فراتر از آن، از جمله مطالعه ای که ابزار تجسم جدید موسسه آلن، Simularium Viewer را نشان می دهد، بخوانید.

– درون انکوباتور AI2: میراث ناتمام یکی از بنیانگذاران مایکروسافتy جستجوی استارت آپ های جدید هوش مصنوعی را تغذیه می کند

پویایی عصبی کار تیمی: مدیر اجرایی موسسه نیو آلن برای تنوع و تأثیر در علوم زندگی

راه اندازی سیاتل 9.7 میلیون دلار برای آزمایش بالینی برای آزمایش CBD استنشاقی به عنوان یک درمان اضطراب جمع آوری می کند.

بررسی اجمالی اخبار فناوری علوم زیستی و سلامت: مدیر عامل جدید موسسه AIlen، انکوباتور AI2 و دیگران
Simularium Viewer موسسه آلن یک نانوذره قرمز را نشان می دهد که باید با یک پوشش لیپیدی زرد پوشانده شود. ویدیو را اینجا ببینید. (تصویر موسسه آلن)

تحقیقات جدید:

 • Simularium Viewer موسسه آلن امکان تجسم محاسباتی فرآیندهای بیولوژیکی را فراهم می کند و در مطالعه ای در این هفته شرح داده شد. محققان شبیه‌سازی‌های ویدئویی از یک نانوذره پوشیده شده با پوشش بیرونی، یک ریه آلوده به ویروس COVID-19 و این باکتری را نشان دادند. ای کولی جدایش، جدایی.
 • Alpine Immune Sciences یک مطالعه پیش بالینی از کاندیدای اصلی خود برای ایمونونوکولوژی منتشر کرده است، یک “مهار کننده نقطه بازرسی” ایمنی، که سه هدف را به طور همزمان هدف قرار می دهد. بیوتکنولوژی مستقر در سیاتل این ترکیب را در دو آزمایش بالینی آزمایش کرد.
 • محققان فرد هاچ و همکارانشان دریافتند که درمان سرطان سینه می تواند منجر به افزایش خطر حوادث قلبی عروقی شود. هدر گرینلی، محقق فرد هاچ، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: دانشمندان و پزشکان باید تحقیقاتی را که این خطر را کاهش می دهد، در اولویت قرار دهند.
 • یک روش سونوگرافی غیرتهاجمی که توسط جراح دانشگاه واشنگتن، جاناتان هارپر و همکارانش آزمایش شده است، می تواند سنگ کلیه را دفع کند. این تکنیک می‌تواند منجر به درمان‌های کمتر تهاجمی شود و دارای مجوز SonoMotion Silicon Valley است.

جذب سرمایه:

 • این هفته اعلام کرد که دانشگاه واشنگتن یک مرکز تحقیقات سل جدید با حداکثر 5.3 میلیون دلار از سوی مؤسسه ملی بهداشت ایالات متحده خواهد ساخت.
 • AVM Biotechnology کمک مالی 1.6 میلیون دلاری برای کسب و کارهای کوچک از مؤسسه ملی بهداشت دریافت کرد. این کمک مالی از مطالعات پیش بالینی ترکیب شاخص سیاتل، کورتیکواستروئید دگزامتازون حمایت می کند. این ترکیب نوع خاصی از سلول های T را فعال می کند و در دیابت نوع 1 در مدل های موش آزمایش می شود.

تشویق استارت آپ ها:

 • نمایشگاه شغلی و کارآموزی دانشگاه واشنگتن در سال جاری به صورت زنده و حضوری برگزار شد. شرکت های بیوتکنولوژی در جلو و در مرکز بودند.
 • Find Ventures و وزارت بازرگانی واشنگتن 10 استارت آپ و بنیانگذار فناوری را برای اولین شتاب دهنده نوآوری Equitable خود انتخاب کرده اند. شرکت های مراقبت های بهداشتی Coltrain، Litesprite و GoldenSHERPA این کاهش را انجام دادند.

حرکت به بالا و خارج از کشور:

 • فیل گرینبرگ محقق فرد هاچ به عنوان رئیس انجمن تحقیقات سرطان آمریکا انتخاب شد.
 • شرکت بیوتکنولوژی Nanostring مستقر در سیاتل در حال توسعه برای افتتاح یک دفتر مرکزی اروپایی در آمستردام است.
 • لنس بالدو، پزشک ارشد سابق Adaptive Biotechnologies، شغل جدیدی با همین عنوان در Freenome مستقر در سانفرانسیسکو جنوبی دارد.
 • Inventprise یک مدیر عامل جدید به نام Yves Leurquin و دو عضو هیئت مدیره جدید دارد. شرکت مستقر در ردموند در واشنگتن همچنین 30 میلیون دلار از 90 میلیون دلاری که بنیاد بیل و ملیندا گیتس تعهد کرده بود برای حمایت از توسعه بالینی شرکت برای واکسن پنوموکوک کودکان دریافت کرد.