منو سایت

 • خانه
 • اخبار
 • بررسی اجمالی اخبار علوم زندگی: Adaptive Abbreviations; مشارکت بیوتکنولوژی کودکان سیاتل؛ و بیشتر

بررسی اجمالی اخبار علوم زندگی: Adaptive Abbreviations; مشارکت بیوتکنولوژی کودکان سیاتل؛ و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی اجمالی اخبار علوم زندگی: Adaptive Abbreviations; مشارکت بیوتکنولوژی کودکان سیاتل؛ و بیشتر

بررسی اجمالی اخبار علوم زندگی: Adaptive Abbreviations; مشارکت بیوتکنولوژی کودکان سیاتل؛ و بیشتر
دفتر مرکزی Adaptive در سیاتل. (عکس از brooztechnology)

از آنجایی که بازار نزولی ارزش سهام بیوتکنولوژی را که در طول همه‌گیری افزایش یافت، کاهش می‌دهد، برخی از شرکت‌ها در حال کاهش هستند.

Biotechnologies تطبیقی ​​اخیراً با تمرکز بر پروژه‌های COVID-19 دو برابر شد، اما روز چهارشنبه شرکت سیاتل 12 درصد از نیروی کار خود را که حدود 100 کارمند بود، اخراج کرد. این شرکت عمومی در حال سازماندهی مجدد است تا بر دو حوزه کلیدی تمرکز کند: پزشکی ایمنی و تشخیص سرطان “بیماری حداقلی باقیمانده”. Adaptive همچنین یک مدیر مالی جدید به نام Tycho Peterson را استخدام کرد.

سخنگوی brooztechnology گفت: “با توجه به شرایط فعلی بازار که بر Adaptive و صنعت بیوتکنولوژی به طور گسترده‌تری تاثیر می‌گذارد، ما باید اطمینان حاصل کنیم که انعطاف‌پذیری کافی برای دستیابی به اهداف میان‌مدت تا بلندمدت خود را داریم.”

در زیر سایر اخبار اخیر از علوم زیستی و فناوری های بهداشتی در شمال غربی اقیانوس آرام را گردآوری کرده ایم:

بررسی اجمالی اخبار علوم زندگی: Adaptive Abbreviations; مشارکت بیوتکنولوژی کودکان سیاتل؛ و بیشتر
جویس یان، مدیر برنامه UW ADVANCE. (عکس UW)
 • جویس ین اخیراً برنده جایزه ریاست جمهوری ایالات متحده به مبلغ 10000 دلار برای مربیگری خود شد و مرکز تغییرات نهادی ADVANCE در دانشگاه واشنگتن را رهبری کرد. ما با او در مورد چگونگی کاهش موانع جذب و حفظ زنان از دانشکده STEM صحبت کردیم.
 • Seattle Children Therapeutics درمان‌های سلولی BrainChild CAR T خود را برای سرطان سیستم عصبی مرکزی در آزمایش‌های فاز 2 با مشارکت Cellevolve توسعه خواهد داد. دکتر مایکل جنسون، محقق کودکان، یکی از بنیانگذاران Umoja Biopharma، رئیس هیئت مشاوره علمی این شرکت در سانفرانسیسکو خواهد شد و Seattle Children’s سهامی را دریافت خواهد کرد.
 • کوکریستال فارما مستقر در بوتل، در واشنگتن، اولین افراد خود را در مطالعه فاز 1 از یک عامل ضد ویروسی خوراکی با طیف وسیع برای آنفولانزای همه‌گیر و فصلی A استفاده می‌کند.
 • کارآزمایی بالینی Alpine Immune Sciences برای davoceticept تنظیم کننده ایمنی آن، همراه با داروی ایست بازرسی ایمنی Keytruda، تا حدی به تعویق افتاد در حالی که محققان مرگ بیمار را در این مطالعه ارزیابی کردند.
 • ایالت واشنگتن با استارتاپ 2morrow مستقر در سیاتل همکاری کرده است تا برنامه ترک سیگار خود را به ساکنان ارائه دهد. یک مطالعه اخیر نشان داد که این برنامه توسط طیف گسترده‌ای از جمعیت‌شناسی استفاده می‌شود – در همین حال، اقدامی که ممنوعیت محصولات ویپ طعم‌دار محبوب بین کودکان را ممنوع می‌کند، برای دومین سال متوالی در قانون‌گذار ایالتی از بین رفته است.
 • Evergreen Bioscience، سازمانی که برای تبدیل ایالت واشنگتن و شمال غربی بین کوهستانی به آهنربایی برای تحقیق و تولید قراردادی کار می کند، 500000 دلار توسط وزارت بازرگانی واشنگتن دریافت کرد.
 • یک مطالعه جدید توسط مؤسسه شاخص‌ها و ارزیابی سلامت، بار عظیم این همه‌گیری را فهرست می‌کند. نتیجه گیری که 18.2 میلیون نفر در سراسر جهان بر اثر کووید-19 از آغاز همه‌گیری تا پایان سال گذشته جان خود را از دست دادند، در حالی که 5.94 میلیون مرگ به طور رسمی گزارش شده است.
 • در اینجا مشخصات خوبی از یک استارت‌آپ بیوتکنولوژی پورتلند به نام Sparrow Pharmaceuticals وجود دارد که در حال آزمایش روش‌های درمانی برای کاهش اثرات سطوح اضافی استروئید در آزمایش‌های بالینی فاز 2 است.
 • محققان دانشگاه واشنگتن دستگاهی برای تشخیص اسیدیته پلاک های دندانی با استفاده از اندازه گیری های نوری ساخته اند. طبق یک مطالعه جدید، خواندن می تواند نشان دهد که کدام ناحیه از دندان بیشتر در معرض خطر ایجاد حفره است.

یادداشت سردبیر: شارلوت شوبرت قبلاً به عنوان ویراستار و نویسنده پژوهشی در سیاتل کودکان تراپیوتیک کار می کرد..