منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • بررسی اجمالی اخبار علوم زندگی: پول نقد، ساختمان ها، دستگاه ها و معاملات جدید

بررسی اجمالی اخبار علوم زندگی: پول نقد، ساختمان ها، دستگاه ها و معاملات جدید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.
خدمه اخیراً توسط Discovery Health واکسینه شده علیه COVID-19. (عکس از Discovery Health)

اخبار علم زندگی در طول هفته در شمال غربی اقیانوس آرام به ساختمان‌های جدید، ابتکارات جدید و سرمایه‌های جدید مرتبط بود.

یک ساختمان علمی جدید با هدف گرد هم آوردن محققان دولتی و خصوصی برای پردیس اصلی دانشگاه واشنگتن در نظر گرفته شده است. در همین حال، UW Bothell در حال برنامه ریزی یک مرکز آموزشی جدید برای نیروی کار بیوتکنولوژی است و به تازگی 750000 دلار بودجه فدرال دریافت کرده است.

با ادامه کاهش ارزش سهام بیوتکنولوژی در بازار، شرکت های ریسک پذیر در حال افزایش پول هستند. Frazier Life Sciences نزدیک به 1 میلیارد دلار برای آخرین صندوق علوم زیستی خود جمع آوری کرده است. و لین کاواس، مدیر عامل سابق آتیرا فارما، پس از خروج از شرکت پس از بررسی تغییرات در تصاویر تحقیقاتی در اسناد آن، یک شرکت سرمایه گذاری جدید را تأسیس می کند. شرکت جدید یک هیئت مدیره بیوتکنولوژی سنگین وزن امضا کرده است.

در مورد آن بخوانید و از زمان پوشش brooztechnology در این هفته، از جمله داستانی در مورد اینکه چگونه یک مدیر عامل نترس شرکت خود را ساخت، Discovery Health از هشت کارمند به 300 کارمند در طول همه‌گیری افزایش یافت – و بسیاری از مردم را در طول راه از COVID-19 نجات داد.

دانشگاه برنامه های علمی واشنگتن در ساختمان جدیدی که مستاجران دولتی و خصوصی را در بر می گیرد، مستقر شود

دانشگاه واشنگتن یک مرکز جدید نیروی کار فدرال B&H به ارزش 750000 دلار در Botel برنامه ریزی می کند

– Frazier Life Sciences نزدیک به 1 میلیارد دلار برای صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر جدید متمرکز بر شرکت ها از مراحل اولیه جمع آوری می کند.

– لین کاواس، مدیرعامل سابق آتیرا فارما، صندوق 150 میلیون دلاری را با سرمایه گذاران کلیدی یک شرکت سابق راه اندازی کرد.

– چگونه این استارت‌آپ سلامتی که به صنعت دریایی خدمت می‌کند رشد زیادی در همه‌گیری داشته است

– ابزار راه اندازی آزمایشی برای مایکروسافت و پورتلند، با هوش مصنوعی برای جلوگیری از عفونت خط مرکزی

سیجن و غول دارویی سانوفی جوهر امضا می‌کنند تا درمان‌های سرطان جدیدی بسازند و تجاری کنند

– فرد هاچ مطالعه ای را راه اندازی کرد که می تواند HIV را در بیماران لوسمی از بین ببرد

– بنیاد گیتس، شرکا برنامه 90 میلیون دلاری را برای توسعه داروها برای همه گیری های آینده راه اندازی می کنند

– دعوی قضایی: ایالت واشنگتن AG ادعا می کند که مرکز سلول های بنیادی “متقلبانه” درمان های COVID-19 را ارائه می دهد.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.
بخش غربی پردیس UW که به عنوان منطقه ای برای همکاری بین مشاغل مختلف و سازمان های غیر انتفاعی در نظر گرفته شده است، محل یک ساختمان تحقیقاتی جدید خواهد بود. (تصویر UW)

و در اینجا دیگر اخبار علوم زیستی از سراسر اقیانوس آرام و فراتر از آن آمده است:

پژوهشجی شیندور، محقق UW و موسسه آلن، انواع سلول‌هایی را که در طول رشد جنین موش ظاهر می‌شوند، نقشه‌برداری می‌کند. این مطالعه چندین مجموعه داده جمع‌آوری‌شده با توالی‌یابی محتوای RNA در سلول‌های منفرد را ادغام کرد.

کارازمایی بالینی: استارتاپ Tend در سیاتل در حال آزمایش دستگاه خود برای جمع آوری نمونه های مدفوع (“تمیز، ساده، محصور شده”) در بیماران مبتلا به کلستریدیوم دیفیسیل عفونت های روده ای این کارآزمایی بالینی پس از دور اخیر 2.5 میلیون دلار سرمایه اولیه برای این شرکت، که قبلا به نام MicrobiomeX شناخته می شد، انجام شد.

ابزار تحقیق میدانی: تیم UW، که یک دستگاه ردیابی کوچک برای قاتل‌های هورنت اختراع کرد، یک آرایه آزمایشی شبیه قاصدک را که توسط نسیم پراکنده شده بود برای نظارت بر شرایط مزرعه توسعه داد.

محاکمه دادگاه: علوم پایه این مجله گزارش می دهد که کمیته حمایت از حیوانات UW برای محرمانه نگه داشتن اعضای خود به دلیل نگرانی در مورد فعالیت های حقوق حیوانات شکایت کرده است.

روش های جدید کار: طبیعت بررسی می کند که چگونه دانشمندان آزمایشگاهی با ترکیبی از حالت های عملکرد از راه دور و داخلی سازگار می شوند.

پاسخ به جنگ علیه اوکراین: تعداد فزاینده ای از شرکت های بزرگ داروسازی در حال قطع روابط با اوکراین هستند. این کشور همچنین به عنوان مرکز آزمایشات بالینی شناخته می شود که بسیاری از آنها اکنون در معرض تهدید هستند. STAT News و Bloomberg شرکت اوکراینی Enamine را معرفی می کنند که بلوک های ساختمانی شیمیایی را برای شرکت های بیودارویی در سراسر جهان فراهم می کند.