• خانه
  • اخبار
  • برخی از ویژگی های iOS 16 قبل از معرفی نشان داده شد

برخی از ویژگی های iOS 16 قبل از معرفی نشان داده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برخی از ویژگی های iOS 16 قبل از معرفی نشان داده شد

اپل قصد دارد در WWDC 2022 ویژگی های جدید سیستم عامل خود از جمله iOS 16 را معرفی کند.پیش از معرفی برخی از ویژگی ها و قابلیت های این سیستم عامل، ویدئوی مفهومی جدیدی منتشر شد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، ویدئوی مفهومی منتشر شده توسط iOS 16 برخی از قابلیت های احتمالی آن را نشان می دهد. یکی از مهم ترین ویژگی های این سیستم عامل صفحه نمایش همیشه روشن آن است. البته این قابلیت قبلا توسط سازندگانی مانند سامسونگ و شیائومی در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته بود. کاربران آیفون اکنون بدون روشن کردن صفحه نمایش به اعلان ها و سایر اطلاعات دسترسی دارند.

مارک گورمن از بلومبرگ قبلاً در مورد ویژگی های iOS 16 و بهبود قابلیت های ردیابی سلامت گزارش داده بود. در ویدئوی منتشر شده، آیکون های قسمت نوتیفیکیشن نیز در این قابلیت ذکر شده است. یکی دیگر از ویژگی های iOS 16 کتابخانه اپلیکیشن است. پیش از این برخی منابع از وجود چنین قابلیتی خبر داده بودند. کتابخانه برنامه به کاربران کمک می کند تا برنامه های خود را راحت تر پیدا کنند. همچنین برخی از ویژگی های تعاملی برای کنترل بیشتر کاربر در صفحه اصلی وجود دارد. سایر ویژگی‌ها عبارتند از سوئیچ برنامه بهبودیافته، تنظیم تایمرهای مکرر، تغییر مرکز کنترل یا قفل کردن برنامه‌ها.