• خانه
  • اخبار
  • برخاست: گروه اکسپدیا شاهد بازگشت مجدد سفر است، حرکت به پلت فرم تک فناوری را تسریع می بخشد

برخاست: گروه اکسپدیا شاهد بازگشت مجدد سفر است، حرکت به پلت فرم تک فناوری را تسریع می بخشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برخاست: گروه اکسپدیا شاهد بازگشت مجدد سفر است، حرکت به پلت فرم تک فناوری را تسریع می بخشد

برخاست: گروه اکسپدیا شاهد بازگشت مجدد سفر است، حرکت به پلت فرم تک فناوری را تسریع می بخشد
یک هواپیمای ایرآسیا در سال 2012، Expedia را در سنگاپور تبلیغ می کند. عکس توسط استیون بایلز، از طریق فلیکر، Creative Commons 2.0.

گروه Expedia، غول مسافرتی آنلاین مستقر در سیاتل، نتایج بهتر از انتظار را در سه ماهه دوم منتشر کرد و گفت که تقاضای سفر با وجود اقتصاد نامطمئن و اثرات مداوم COVID-19 در سراسر جهان قوی است.

  • درآمد 3.2 میلیارد دلار بود که بیش از 50 درصد نسبت به سه ماهه دوم سال گذشته و 1 درصد نسبت به سال 2019، آخرین سه ماهه قابل مقایسه قبل از همه گیری، افزایش داشت.
  • سود تعدیل شده 1.96 دلار به ازای هر سهم بود، در مقایسه با ضرر 1.13 دلار به ازای هر سهم در سال گذشته. وال استریت انتظار دارد درآمدی معادل 1.58 دلار به ازای هر سهم و 3 میلیارد دلار درآمد داشته باشد.
  • رزرو ناخالص 26.1 میلیارد دلار بود که 26 درصد بیشتر از 20.8 میلیارد دلار در سال گذشته بود.
  • زیان خالص 185 میلیون دلار در مقایسه با زیان 301 میلیون دلاری سال قبل بود.

پیتر کرن، مدیرعامل گروه Expedia در یک کنفرانس تلفنی به تحلیلگران گفت، این شرکت به انتقال مارک های مسافرتی آنلاین خود به یک پلتفرم واحد ادامه داد و اخیراً بر انتقال Hotels.com به پشته فناوری Expedia تمرکز کرد.

کرن گفت: «ما در دو سه ماهه گذشته این کار را تسریع کرده‌ایم زیرا مزایای بهینه‌سازی دو برند بزرگ (آژانس مسافرتی آنلاین) تحت یک گروه بسیار زیاد است. با این حال، او اذعان می‌کند که «مهاجرت‌ها معمولاً الگوهای مشتریان را مختل می‌کنند و می‌توانند در کوتاه‌مدت بر تبدیل تأثیر بگذارند» و اضافه می‌کند که شرکت باید «برخی از انتخاب‌ها را برای اولویت دادن به سرعت بر کمال انجام دهد».

برخاست: گروه اکسپدیا شاهد بازگشت مجدد سفر است، حرکت به پلت فرم تک فناوری را تسریع می بخشد
پیتر کرن، مدیرعامل گروه Expedia. (عکس از Expedia)

کرن گفت: انتقال front-end Hotels.com تقریباً کامل شده است، که “مهندسین را آزاد می کند که اکنون می توانند توجه خود را به بهینه سازی کل پشته معطوف کنند” و آن را نمونه ای از تصمیم این شرکت برای “تجارت کوتاه مدت کوتاه مدت با اختلالات قابل توجه دانست.” رشد بلندمدت».

گروه Expedia که دفتر مرکزی آن در ساحل سیاتل قرار دارد، علاوه بر Expedia.com پرچمدار شامل برندهای مسافرتی مانند vrbo، Orbitz، Hotwire، Trivago، Hotels.com و Egencia است.

کرن به برنامه جدید وفاداری یکپارچه گروه Expedia به عنوان بخشی از تلاش بزرگتر برای بهبود حفظ مشتری اشاره کرد.

«ترافیک هرگز مشکلی در سفر نبوده است. همیشه موضوع حفظ بود.» ما قصد داریم این پویایی را یکبار برای همیشه با ارائه مجموعه ای از محصولات و خدمات که شایسته وفاداری مشتری باشد، تغییر دهیم. و در نهایت، ما قصد داریم زمان و پول کمتری را صرف تعقیب آنها در طبیعت کنیم.”

پس از گزارش سود، سهام در معاملات تمدید شده بیش از 5 درصد افزایش یافت.