منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • برای کنترل آسان فضای نظرات، یک مدیر به لایو اینستاگرام اضافه شده است

برای کنترل آسان فضای نظرات، یک مدیر به لایو اینستاگرام اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برای کنترل آسان فضای نظرات، یک مدیر به لایو اینستاگرام اضافه شده است

آیا تا به حال برنامه زنده با مخاطبان زیادی داشته اید؟ یکی از مشکلات مدیریت فضای نظرات و مسدود کردن هرزنامه ها در حین ارائه شما است. در واقع تمرکز مجری زنده از بین می رود. خبر خوب این است که اضافه کردن Moderator به اینستاگرام لایو برای کنترل آسان فضای نظرات به زودی انجام خواهد شد. ولی ویرایشگر لایو اینستاگرام داره چیکار میکنه؟

قابلیت گرداننده لایو اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام به پیشرفت خود ادامه می دهد و ویژگی های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد. افرادی که زنده را ترک می کنند اکنون می توانند ناظران یا ناظرانی را برای نظارت بر نظرات دریافت شده در جریان پخش زنده آنلاین تعیین کنند و همچنین می توانند بینندگان را حذف کرده و پست ها را از آنها مسدود کنند.

مهارت های مدیریت در لایو اینستاگرام

مهارت های مدیریت در لایو اینستاگرام

برای شروع تعامل با ویژگی جدید، روی فردی که گزینه زنده را ترک کرده است در گزینه 3 نقطه ضربه بزنید. پس از کلیک بر روی دکمه ذکر شده، منویی ظاهر می شود که به کمک آن می توانید از بین افراد حاضر به صورت زنده یک Moderator را انتخاب کنید. همچنین یک نوار جستجو وجود دارد که می توان از آن برای یافتن سریع فرد مناسب استفاده کرد.

با اينكه قابلیت لایو در اینستاگرام از سال 2016، عملکرد اضافه کردن ناظر به تازگی معرفی شده است. موضوع کنترل مجازی بر عملکرد افراد در حال حاضر به ویژه برای بسیاری از پلتفرم های آنلاین حاد است. قابلیتی که کاربران می توانند به سرعت تقریباً هر موضوعی را به منفی تبدیل کنند. به طور خاص، فیس بوک لایو مدت هاست ابزار مشابهی دارد که امکان انتصاب ناظران را فراهم می کند.

استفاده از اینترنت چقدر باعث زنده تماشای اینستاگرام می شود؟

نظر شما در مورد ویژگی جدید اینستاگرام چیست؟