• خانه
  • اخبار
  • برای مردن! این شرکت تابوت مستقیم به مصرف کننده زندگی می کند تا محصول خود را در یک ویدیوی تیلور سویفت ببیند

برای مردن! این شرکت تابوت مستقیم به مصرف کننده زندگی می کند تا محصول خود را در یک ویدیوی تیلور سویفت ببیند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برای مردن! این شرکت تابوت مستقیم به مصرف کننده زندگی می کند تا محصول خود را در یک ویدیوی تیلور سویفت ببیند

برای مردن! این شرکت تابوت مستقیم به مصرف کننده زندگی می کند تا محصول خود را در یک ویدیوی تیلور سویفت ببیند
تیلور سوئیفت از تابوت تیتان مانند آنچه در وب سایت این شرکت نشان داده شده است برمی خیزد. (عکس از تابوت تایتان)

هر استارت‌آپی به خاطر این شانس که محصولش در موزیک ویدیوی تیلور سویفت نمایش داده شود، می‌میرد. این فقط زندگی برای تایتان کاسکت است.

شرکت تابوت مستقیم به مصرف کننده مستقر در Bellevue، واشنگتن، پس از اینکه یکی از تابوت هایش به عنوان پشتوانه ای برای ستاره پاپ در ویدیوی جدیدش، «Anti-Hero» به کار گرفته شد، کمی در گام های خود است. ویدیوی آهنگی از آلبوم جدید نیمه‌شب‌ها روز جمعه منتشر شد و ۲۷ میلیون بازدید داشت.

در وسط این ویدیوی 5 دقیقه ای یک مینی فیلم 2 دقیقه ای از یک صحنه تشییع جنازه است که در آن سوئیفت در تابوت سری Orion از Titan است، محصولی که در وب سایت Titan به قیمت 1199 دلار به فروش می رسد و به شرح زیر است:

تابوت فولادی سری Titan Orion با ساخت دقیق، پرداخت براق درخشان و ارزش عالی، محبوب‌ترین مدل ما است. این تابوت زیبا در بیش از 20 رنگ به فروش می رسد و به صورت استاندارد با مهر و موم لاستیکی و مکانیزم قفل عرضه می شود.

Titan که در سال 2016 توسط سازنده و تامین کننده قدیمی تابوت اسکات گینزبرگ، که به عنوان مدیرعامل فعالیت می کند، تاسیس شد، همچنین شامل یک تیم موسس زن و شوهر در Bellevue، واشنگتن است. جاش سیگل، مدیر ارشد اجرایی، پیش از این بیش از هشت سال را در آمازون گذراند و مدیر ارشد محصول در استارتاپ بررسی درمان زیبایی RealSelf بود. لیز سیگل، رئیس تایتان، قبلاً شرکت تولید محصولات کودک خود را اداره می کرد.

Titan در ماه ژوئن 3.5 میلیون دلار بودجه جدید جذب کرد.

جاش سیگل در نظرات ارسال شده به brooztechnology گفت: “هیچ برندی در فضای Ark وجود ندارد.” بنابراین وقتی یک تهیه‌کننده فیلم یا موزیک ویدیو می‌خواهد یک تابوت برای تولید یا به‌عنوان وسیله‌ای بخرد، به دنبال شرکت‌های تابوت آنلاین می‌گردند و ما را پیدا می‌کنند.»

در این مورد دقیقاً همین اتفاق افتاد. سیگل گفت که ماه‌ها پس از تهیه تابوت و امضای انتشار، این ویدیو با هیاهوی زیادی در روز جمعه منتشر شد و یکی از کارمندان تایتان آن و محصول را دیده بود.

یک وبلاگ مد به نام Taylor Swift Style این تابوت را یادداشت کرده و به صفحه وب محصول در سایت Titan پیوند داده است. یک پست اینستاگرام بیش از 25000 لایک دارد و یک توییت در مورد آن من هم مقداری هوس دارم.

سوئیفت هم توییت کردن یک تصویر خودش در تابوت با بازیگرانی که خانواده اش را در صحنه تشییع جنازه به تصویر می کشند.

سیگل گفت: «او طرفداران بسیار فعالی دارد.

فروش دقیقاً پررونق نیست – تابوت‌ها یک خرید فوری نیستند.

اما سیگل این همه توجه را راهی عالی برای آموزش مردم در مورد «قانون تشییع جنازه» FTC می‌داند، که او و دیگر متخصصان غیرحرفه‌ای برای تقویت آن لابی کرده‌اند. آن‌ها می‌خواهند که خانه‌های تشییع جنازه ملزم به ارائه اطلاعات در وب‌سایت‌های خود در مورد فروشندگان شخص ثالث – مانند Titan – باشند و اینکه چگونه این فروشندگان معمولاً برای اقلامی مانند تابوت‌ها هزینه کمتری دریافت می‌کنند.

سیگل گفت: «مأموریت ما مبارزه برای حقوق مصرف‌کننده است و این ویدیو یک روز پس از ارائه موفقیت‌آمیز به FTC راه‌هایی برای مدرن‌سازی قوانین حاکم بر صنعت منتشر شد.