• خانه
  • اخبار
  • برای شروع سال رای دهید: Common Room، Copper Banking، DexCare، Logixboard، WhyLabs

برای شروع سال رای دهید: Common Room، Copper Banking، DexCare، Logixboard، WhyLabs

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برای شروع سال رای دهید: Common Room، Copper Banking، DexCare، Logixboard، WhyLabs

برای شروع سال رای دهید: Common Room، Copper Banking، DexCare، Logixboard، WhyLabs
مدیران اجرایی فینالیست‌های استارت‌آپ سال، بالا سمت چپ، در جهت عقربه‌های ساعت: لیندا لیان از اتاق مشترک. درک استریت در DexCare. جولیان آلوارز از Logixboard; آلیسا ویشنیچ از WhyLabs; و ادی برینگر از بانک مس.

سیاتل خانه بسیاری از شرکت های فناوری با رشد سریع در مراحل اولیه است. اما پنج فینالیست استارتاپ جوایز brooztechnology آینده مطمئناً برجسته هستند.

ما رای گیری در جامعه را از روز دوشنبه برای جشن سالانه فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام در ده ها دسته آغاز کردیم (رای خود را در زیر ارسال کنید). امروز استارتاپ سال را برجسته می کنیم.

پنج فینالیست – اتاق مشترک. بانکداری مس؛ DexCare; Logixboard; و WhyLabs – در تعدادی از صنایع، از فناوری سلامت گرفته تا لجستیک و فین تک، تجارت کنید. همه آنها در آستانه شهرت هستند – و در حال حاضر در حال نوآوری، اجرا و ایجاد تفاوت هستند.

برای شروع سال رای دهید: Common Room، Copper Banking، DexCare، Logixboard، WhyLabs

برای واجد شرایط بودن برای این دسته، استارت آپ ها باید در سال 2022 بیش از پنج سال سن نداشته باشند.

برنده سال گذشته SeekOut بود، یک استارت‌آپ در سیاتل که نرم‌افزار استخدام تولید می‌کند و اخیراً از برآورد یک میلیارد دلاری فراتر رفته است.

رای گیری جامعه برای جوایز brooztechnology با بازخورد داوران در نظر گرفته می شود. رای گیری در 22 آوریل به پایان می رسد. در 12 مه، برندگان زنده جوایز brooztechnology که توسط Astound Business Solutions ارائه شده است را اعلام خواهیم کرد. ما تعداد محدودی حمایت مالی برای شب بزرگ داریم و اگر علاقه مند هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.

آرای خود را در زیر ارسال کنید و برای شرح هر فینالیست استارتاپ سال که توسط Meridian Capital ارائه شده است، به پیمایش ادامه دهید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c) (پنجره، سند; نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

اتاق مشترک

زمین ها: هدف نرم افزار آن کمک به شرکت ها برای تعمیق روابط با مشتریان و مشتریان است.

بنیانگذاران: مدیر اجرایی لیندا لیان یکی از همکاران سابق در Madrona Venture Group و مدیر ارشد بازاریابی محصول در خدمات وب آمازون است. معمار ارشد تام کلاین پیتر که اخیراً مهندس ارشد Dropbox بود، استارت آپ استریم موسیقی غول موسیقی را در سال 2012 فروخت. مدیر طراحی فرانسیس لو، طراح است که 10 سال را در فیس بوک سپری کرده است. مدیر فنی ویرج مودی قبلاً مدیر مهندسی دراپ باکس و مشاور فنی مدیر عامل استارتاپ Convoy در سیاتل بود.

پوشش مرتبط: استارت‌آپ اتاق مشترک سیاتل در حالت مخفی کاری با 52 میلیون دلار بودجه است

بانکداری مس

زمین ها: مس می خواهد به نوجوانان کمک کند تا با کارت نقدی و برنامه خود پول هوشمندانه تری خرج کنند.

بنیانگذاران: این شرکت توسط Stefan Berglund و مدیر عامل اجرایی Eddie Beringer اداره می شود، که قبلاً Snap Raise، یک پلت فرم آنلاین جمع آوری کمک مالی مستقر در سیاتل برای گروه های جوانان را بنیانگذاری کرده بودند.

پوشش مرتبط: مس می خواهد به نوجوانان کمک کند تا با کارت نقدی و برنامه خود پول هوشمندانه تری خرج کنند

دکس کر

زمین ها: پلت فرم نرم افزار DexCare به مدیریت ظرفیت سیستم سلامت و ثبت قرار ملاقات ها با هدایت بیماران به مناسب ترین محیط مراقبت کمک می کند.

بنیانگذاران: درک استیت DexCare را به عنوان مدیرعامل و شان اوکانر را به عنوان مدیرعامل اداره می کنند. استریت قبلاً C-SATS را تأسیس کرد، یک استارت آپ در سیاتل که از فناوری برای ارزیابی جراحان استفاده می کند و در سال 2018 توسط جانسون و جانسون خریداری شد. اوکانر به مدت چهار سال مدیر ارشد درآمد شرکت بود. Streat همچنین یکی از کهنه کار های Classmates.com است که قبلا AdReady و Medify را تاسیس کرده بود. اوکانر قبل از پیوستن به C-SATS نزدیک به یک دهه را در Intuitive Surgical گذراند.

پوشش مرتبط: DexCare 50 میلیون دلار از Providence Health-Tech جمع آوری می کند

Logixboard

زمین ها: Logixboard به فرستنده‌ها کمک می‌کند – شرکت‌هایی که انتقال محموله‌ها را از فرستنده‌ها به مقصدشان آسان‌تر می‌کنند – مدیریت بهتری بر اسناد و داده‌های تکه‌تکه شده داشته باشند.

بنیانگذاران: جولیان آلوارز مدیر عامل شرکت Logixboard را در سال 2017 به همراه برادرش خوان که قبلاً برای یک شرکت حمل و نقل کار می کرد، تأسیس کرد. قبل از آن، جولیان برای یک شرکت فناوری پزشکی و یک شرکت اعتباری خصوصی کار می کرد.

پوشش مرتبط: Logixboard 32 میلیون دلار دریافت می کند زیرا هرج و مرج زنجیره تامین تقاضا برای نرم افزار حمل و نقل کالا را افزایش می دهد

چرا آزمایشگاه ها

زمین ها: موسسه هوش مصنوعی آلن در سیاتل (AI2) یک پلتفرم نظارت بر داده های هوش مصنوعی می فروشد که به شرکت ها کمک می کند تا بفهمند چرا مدل های یادگیری ماشینی شکست می خورند و کدام ورودی ها نیاز به توجه دارند.

بنیانگذاران: WhyLabs توسط مدیر عامل شرکت Alesya Vishnich، فارغ التحصیل دانشگاه واشنگتن که هشت سال در آمازون گذرانده و به غول فناوری کمک کرد تا زیرساخت یادگیری ماشین خود را توسعه دهد، هدایت می شود. در آنجا، او با هم بنیانگذارانش ملاقات کرد: اندی دانگ، یکی دیگر از مهندسان یادگیری ماشین آمازون، و سم گریسی، دامپزشک 7 ساله آمازون که اخیراً طراح ارشد UX در گروه یادگیری ماشینی بود. ویشنیچ در جوایز brooztechnology سال گذشته برنده جوایز استارتاپ سال شد.

پوشش مرتبط: دامپزشکان آمازون 10 میلیون دلار برای WhyLabs دریافت می کنند، استارت آپی در سیاتل که بر مدل های یادگیری ماشین نظارت می کند.

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلا و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon و Meridian Capital. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase و Material +.

اگر علاقه مند به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.