• خانه
  • اخبار
  • با Alison Arzeneau، رهبر فناوری بیمه Assurance IQ در علم داده آشنا شوید

با Alison Arzeneau، رهبر فناوری بیمه Assurance IQ در علم داده آشنا شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با Alison Arzeneau، رهبر فناوری بیمه Assurance IQ در علم داده آشنا شوید

با Alison Arzeneau، رهبر فناوری بیمه Assurance IQ در علم داده آشنا شوید
آلیسون آرزینو، مدیر عامل Assurance، در دفتر خود در دفتر این شرکت در مرکز شهر سیاتل. (عکس ها توسط brooztechnology/Taylor Soper)

آلیسون آرزینو، مدیرعامل شرکت فناوری بیمه سیاتل Assurance IQ، در دو سال گذشته یک ترن هوایی رهبری بود.

Arceno در سپتامبر 2020 زمانی که مایکل روول، یکی از بنیانگذاران شرکت به دلایل پزشکی کنار رفت، رئیس جمهور شد.

Assurance که از فناوری برای ارتباط مشتریان با طرح‌های بیمه استفاده می‌کند، با یک بیماری همه‌گیر مواجه بود که کسب‌وکارش را مختل کرد. همچنین پس از خرید 2.3 میلیارد دلاری با Prudential Financial، یکی از بزرگترین خریدها در تاریخ استارت‌آپ سیاتل، تحت مالکیت جدید قرار گرفت. .

Arceno که در سال 2017 به عنوان دانشمند ارشد داده به Assurance پیوست، در ژوئن 2021 به عنوان مدیرعامل انتخاب شد.

سپس در اوایل سال جاری، یک داستان وال استریت ژورنال به تفصیل توضیح داد که چگونه تلاش Prudential برای تقویت قابلیت‌های دیجیتالی خود با خرید Assurance کمتر از انتظارات بود.

Arzeneau در صحبت با brooztechnology در دفاتر این شرکت در مرکز شهر سیاتل، گفت: خرید “به خوبی پیش نرفت.” Assurance برای برآورده کردن پیش‌بینی‌ها تحت عنوان Prudential، ارائه‌دهنده ۳۸ میلیارد دلاری بیمه قدیمی، تلاش کرده است.

اما او نسبت به آینده کسب‌وکار خوش‌بین است، زیرا در آخرین سه ماهه مالی Prudential زیان عملیاتی 44 میلیون دلاری را گزارش کرد، در حالی که در سه‌ماهه قبل ضرر 55 میلیون دلاری داشت.

Arzeneau که دکترای خود را در MIT گرفت و قبلاً یک استارت آپ پایش فشار خون را اداره می کرد، گفت: “اگر ما بتوانیم این کار را به خوبی انجام دهیم، پس ارزش زیادی برای افراد زیادی ایجاد کرده ایم.” “و این خیلی من را هیجان زده می کند و دلیل بزرگی برای حضورم در اینجاست.”

راول که Assurance را در سال 2016 با مایکل پائولوس راه اندازی کرد و شرکت را راه اندازی کرد، زمانی که با هم در MIT کار می کردند با Arceno آشنا شد. او گفت که او در طول مدتی که مدیر اجرایی بود، شرکت را “بسیار خوب” هدایت می کرد. راول، یک نماینده سابق بیمه عمر، گفت: “من نمی توانم کسی را که می توانست این کار را بهتر انجام دهد فکر کنم.”

Assurance حدود 1700 کارمند دارد که 140 نفر در سیاتل هستند. اکثریت نیروی کار را نمایندگانی تشکیل می دهند که مستقیماً با مشتریان کار می کنند و در سراسر کشور پخش می شوند.

در ادامه گفتگوی ما با ارزنو را بخوانید. مصاحبه برای اختصار و وضوح ویرایش شده است.

با Alison Arzeneau، رهبر فناوری بیمه Assurance IQ در علم داده آشنا شوید

brooztechnology: از اینکه وقت گذاشتید و با ما صحبت کردید متشکریم. آیا می‌توانید در مورد اینکه چند سال گذشته برای شما و شرکت، از طریق همه‌گیری و خرید، چگونه بوده است، صحبت کنید؟

مدیر عامل شرکت Assurance IQ آلیسون آرزینو: جهان تغییرات و تاثیرات زیادی را به خود دیده است و ما بدیهی است که از برخی جهات از آن مصون نبوده ایم. اما استعدادی که در اینجا داریم، پلتفرمی که ساخته‌ایم، همه آن‌ها ثابت مانده‌اند و به ما این امکان را می‌دهند که به حرکت رو به جلو ادامه دهیم.

هنگامی که در اوایل به یک شرکت ملحق می شوید، به عنوان یک رهبر ارشد چندین کلاه بر سر می گذارید. بنابراین بسیار طبیعی بود که من نقش رئیس جمهور را بر عهده بگیرم و به آن متمایل شوم. به اون قسمت فکر نکردم می‌دانستم چه ساخته‌ایم، زیرا به ساختن آن کمک کردم. و من می دانستم که از نظر انجام ماموریت خود دقیقاً در جایی که می خواستیم نیستیم.

و این ماموریت چیست؟

ماموریت و هدف ما کمک به ترکیب علم توصیه‌های داده‌محور – ایجاد آن توصیه واقعی، بی‌طرفانه و مبتنی بر داده‌ها بر اساس نیازهای شخصی – با هنر نماینده متخصص و دارای مجوز است که می‌آید و به سوالات پاسخ می‌دهد و پیچیدگی‌ها را توضیح می‌دهد. .

ما بیمه سلامت، بیمه عمر، بیمه ماشین می فروشیم. آنها بسیار پیچیده هستند و اکثر مردم حتی نمی خواهند پیچیدگی محصولات را درک کنند. اما آن‌ها می‌خواهند اعتماد کنند که کسی وجود دارد که به آن‌ها کمک کند تا از این طریق به آنها کمک کند. بنابراین مأموریت و هدف ما این است که واقعاً چسبنده مردم باشیم و به آنها کمک کنیم تا خرید درستی داشته باشند و در این فرآیند حرکت کنند و در عین حال اعتماد یک متخصص انسانی را داشته باشند.

در مورد رقابت و اینکه چگونه تضمین تفاوت ایجاد می کند صحبت کنید.

می توانید به یک کارگزار محلی مراجعه کنید. این برای همیشه وجود داشته است. اما کاربران ما، متوسط ​​درآمد خانوارشان حدود 50000 دلار است، دارایی های زیر 100000 دلار — افرادی که نیازی به مدیریت ثروت یا مدیریت دارایی ندارند. این کارگزار واقعاً کمکی نمی کند زیرا ارزش وقت آن را ندارد.

مردم در مورد داده‌هایی که دارند صحبت می‌کنند، اما از آن‌ها به روش‌هایی استفاده نمی‌کنند که بتواند به کسب‌وکار ارزش افزوده بدهد.»

اگر آن شخص یک نماینده State Farm یا یک نماینده GEICO پیدا کند، اینها خط مشی های تک شرکتی هستند. و اغلب چیزی که مردم می خواهند انتخاب مسیریابی است. چگونه مناسب را انتخاب می کنند؟

ما رقبایی در این فضا داریم که همین کار را می کنند، اما تمرکز ما بر این توصیه بی طرفانه و مبتنی بر داده، چیزی است که ما را واقعاً متمایز می کند. این قسمت اصلی موتور است. ما سعی کردیم شکاف بین فروش مدارس قدیمی و علم داده عصر جدید را پر کنیم و متوجه شدیم که آنها با هم بهتر هستند.

نظر شما در مورد علم داده و تأثیر آن بر تجارت امروز و آینده چیست؟

در حال حاضر یک شکاف در افرادی که می توانند تجارت و علم داده صحبت کنند وجود دارد. داده ها همه جا هستند. مردم در مورد داده‌هایی که دارند صحبت می‌کنند، اما از آن‌ها به روش‌هایی استفاده نمی‌کنند که بتواند ارزشی برای کسب‌وکار بیافزاید. بنابراین من می بینم که جهان به کجا می رود – مردم شروع به درک این موضوع کرده اند که اگر بتوانند این شکاف از افرادی را که می توانند علم داده را با اصول کسب و کار ترکیب کنند پر کنند، آنجاست که اتفاقات واقعاً عالی شروع می شود.

محیط بی ثبات اقتصاد کلان چگونه بر تضمین تاثیر گذاشته است؟

من احساس خوشبختی می کنم که در سال 2019 توسط Prudential خریداری شدیم. عضویت در خانواده Prudential این مشارکت و حمایت قوی را به ما داده است که فکر می کنم بسیاری از افراد در حال حاضر برای یافتن آن تلاش می کنند. بنابراین این یک چیز واقعاً مثبت برای ما بود.

زمانی که با رکود اقتصادی مواجه هستید یا مردم برای تامین مالی مشکل دارند، بیمه عمر می تواند مانند یک هزینه اختیاری به نظر برسد. در عین حال، با مدیکر، اگر بتوانیم با تغییر برنامه های مدیکر به مردم کمک کنیم سالانه 4000 دلار پس انداز کنند، اکنون خوب است و در شرایط رکود اقتصادی خوب است.

در مجموع، فکر می کنم ما احساس خوشبختی می کنیم که در جایی که هستیم هستیم. و در حالی که ما کاملاً با چالش‌هایی روبرو بوده‌ایم، معتقدیم که ساخته شده‌ایم تا واقعاً به مصرف‌کنندگانی که با رکود مواجه هستند کمک کنیم.

در مورد مقاله وال استریت ژورنال و نحوه برخورد شما و شرکت با پیامدهای آن صحبت کنید.

یک روز قبل از انتشار این داستان، ما یک مجمع عمومی در شرکت داشتیم. من در مورد حالم خوب صحبت کردم. تاریخ به چیزهایی اشاره می‌کند که درست بود و ما لزوماً از آنها هیجان‌زده نبودیم، مانند این که به اهدافی که پیش‌رویمان گذاشته بودند نرسیدیم. اما با وجود اینکه داستان دردناک بود، فکر می‌کنم مردم می‌توانند از آن دریچه به آن نگاه کنند و بگویند: «بعضی از اینها منصفانه است، اما از مأموریت یا هدف ما از کاری که می‌خواهیم انجام دهیم، کم نمی‌کند. “

اگرچه این داستان به صورت دوره ای ذکر می شود، اما این چیزی نیست که مردم بیش از حد روی آن متمرکز شوند. ما هیچ کارمندی را به خاطر آن از دست ندادیم. و من فکر می‌کنم این واقعاً به این دلیل است که مردم گفته‌اند، «اوه، این نیش می‌زند. اما من هنوز به کاری که انجام می دهیم ایمان دارم. ما کامل نیستیم، اما به تلاش برای ایجاد این چیزی که می دانیم می توانیم انجام دهیم ادامه خواهیم داد. بنابراین تقریباً نگرش و رویکرد به آن بود که فکر می‌کنم درست است و به آن بسیار افتخار می‌کنم.

شما قبلاً تلاش‌های علم داده را در استارت‌آپ پایش فشار خون Quanttus رهبری می‌کردید و برای مدت کوتاهی به عنوان مدیرعامل شرکت کردید. این شرکت در نهایت پولش تمام شد و در سال 2016 تعطیل شد. چه درس هایی از این تجربه آموختید؟

اشتیاق من به استفاده از داده ها برای حل چالش های دنیای واقعی همان چیزی است که در ابتدا مرا به سمت Quanttus کشاند. در سال 2016، من تلاش‌های علم داده خود را رهبری می‌کردم که هیئت مدیره از من خواست تا نقش مدیرعاملی را بر عهده بگیرم. تا این مرحله، شرکت با مشکل مواجه بود – ما برای تکمیل فناوری به داده‌های بیشتری نیاز داشتیم. ساخت یک دستگاه پوشیدنی برای پایش مداوم فشار خون دشوارتر از آن چیزی بود که انتظار داشت.

تلاش برای نجات شرکت یکی از چالش برانگیزترین و فروتنانه ترین تجربیات حرفه ای من بود. این شامل گفتگوهای سخت بسیاری با وینود خوسلا و استن رایس سرمایه‌گذاران مخاطره‌آمیز بود، که من برای آنها احترام زیادی قائلم و امروز به خاطر فرصت‌ها و درس‌هایی که به من آموختند از آنها سپاسگزارم. من عمیقاً به مأموریت خود ایمان داشتم – هنوز هم دارم. در نهایت، Quanttus از زمان خود جلوتر بود و بودجه قبل از اینکه بتوانیم به بازار برویم تمام شد.

در حالی که نتیجه ای که ما می خواستیم نبود، اما در دنیای استارتاپ ها یک واقعیت تلخ است و این تجربه از من یک رهبر قوی تر و انعطاف پذیرتر ساخته است. همچنین در مورد فلسفه رهبری شخصی من چیزهای زیادی به من آموخت. من به قدرت داده ها برای شکل دادن به استراتژی کسب و کار، برخورد با مشکلات با خوش بینی، ارزش شمول و عشق به یک چالش خوب اعتقاد دارم. این تفکری است که امروز در Assurance برای تغییر صنعت بیمه برای بهبود دسترسی به بازار انبوه به آن نیاز داریم.