• خانه
  • اخبار
  • با وجود مشکلات، فروشگاه اصلی بازی Pink Gorilla در سیاتل در حال رشد است

با وجود مشکلات، فروشگاه اصلی بازی Pink Gorilla در سیاتل در حال رشد است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با وجود مشکلات، فروشگاه اصلی بازی Pink Gorilla در سیاتل در حال رشد است

با وجود مشکلات، فروشگاه اصلی بازی Pink Gorilla در سیاتل در حال رشد است
وقتی در ضلع جنوبی خیابان E. Pike هستید، به دنبال Pikachu بگردید. (عکس از brooztechnology/Thomas Wilde)

گوریل صورتی سال گذشته مشکلات زیادی با سرقت و سرقت داشت، اما قدیمی‌ترین فروشگاه بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل/واردات در شمال غربی اقیانوس آرام در واقع در حال گسترش ردپای خود در منطقه سیاتل است.

این شرکت در سال 2023 با افتتاح یک فروشگاه جدید در محله Capitol Hill، سومین محل آن در شهر، وارد شد.

این افزایش پس از یک سال سخت در سال 2022 برای فروشگاه اصلی Pink Gorilla در منطقه بین‌المللی صورت می‌گیرد که در ماه ژوئیه با یک سرقت 14000 دلاری و پس از آن در اکتبر دستگیری مسلحانه، علاوه بر حوادث متعدد دیگر مانند شکستن شیشه‌ها، مورد حمله قرار گرفت. به گفته مالکان مشترک این فروشگاه، این مکان در سال 2022 نسبت به 17 سال گذشته مشکلات جرم و جنایت بیشتری داشته است.

گوریل صورتی در فکر نقل مکان از منطقه بین المللی بود، جایی که چندین کسب و کار در سال های اخیر آنجا را ترک کرده اند. در عوض، صاحبان آن تصمیم گرفته اند یک مکان جدید در کاپیتول هیل باز کنند، تا حدی برای اطمینان از اینکه کارکنان آن شغل خود را حفظ می کنند و مکان اصلی آن در محل باقی می ماند.

با وجود مشکلات، فروشگاه اصلی بازی Pink Gorilla در سیاتل در حال رشد است
کودی اسپنسر، سمت چپ، و مدیر عمری پتیت، پیشخوان را در مکان جدید گوریل صورتی می‌برند. (عکس از brooztechnology/Thomas Wilde)

کودی اسپنسر، یکی از مالکان گوریل صورتی، به brooztechnology گفت: ما 17 سال است که در منطقه بین المللی بوده ایم. «اگر ما را ترک کنیم، این مکان محکوم به فناست. این فقط ریمل است. تجارت دیگری می رود، سپس دیگری و دیگری.»

اسپنسر استدلال می‌کرد که منطقه بین‌المللی، علی‌رغم مشکلات کنونی جرم، فراتر از کمک نیست.

او می گوید: «جامعه قطعاً در تلاش برای نجات آن است. “منطقه بهبود کسب و کار در تلاش است تا آن را به مکانی بهتر و تمیزتر تبدیل کند و تلاش آنها بی توجه نبوده است. من نمی خواهم ترک کنم [the International District]اما من همچنین نمی‌خواهم که میله‌های فلزی در سرتاسر فروشگاهم وجود داشته باشد، پس چرا آن را تا حد امکان طولانی نکنم.

اسپنسر 12 ساعت در روز برای نزدیک به دو ماه کار کرد تا فروشگاه جدید کاپیتول هیل را جمع‌آوری کند، که شامل نصب تدابیر امنیتی پیشرفته از پایه بود.

این گوریل صورتی جدید در مکانی به مساحت 1400 فوت مربع در خیابان E. Pike 613، حدود هفت بلوک در شرق مرکز همایش ایالت واشنگتن قرار دارد.

وقتی هفته گذشته توقف کردم، متوجه شدم که فروشگاه هنوز تا حدی در حال ساخت است، اما دارای همان رویکرد جشن به تاریخ و سرگرمی بازی های ویدیویی است که مشخصه مکان های دیگر فروشگاه در اطراف شهر است. گوریل صورتی طوری طراحی شده است که بازدید از آن لذت بخش باشد، حتی اگر قصد خرج کردن یک سکه را نداشته باشید.

این شرکت عمداً طراحی و رویکرد فروشگاه خود را حول فروشگاه‌های بازی‌های ویدیویی ژاپنی مدل‌سازی کرد. در ابتدا با نام Pink Godzilla در منطقه بین المللی سیاتل در سال 2005 افتتاح شد، اما در سال 2009 پس از ادعای حق چاپ توسط Toho، صاحبان Toho، نام آن تغییر کرد. گودزیلا حق امتیاز.

به گفته اسپنسر، تصمیم برای قرار دادن فروشگاه جدید در کاپیتول هیل به یک چیز ساده منجر شد: ترافیک پیاده.

اسپنسر گفت: ما پایین ترین قیمت ها را داریم. تنها راهی که می‌توانیم این کار را انجام دهیم این است که افراد زیادی از آن عبور می‌کنند. اگر در یک منطقه روستایی تر بودیم، احتمالاً باید گران تر می شدیم. [Capitol Hill] یک ترکیب کامل است.»

این گوریل صورتی است در حال حاضر اجاره همکاران فروش در هر سه مکان.