• خانه
  • اخبار
  • با نهایی شدن طراحی هدست واقعیت افزوده اپل، تولید انبوه آن در تابستان آغاز خواهد شد

با نهایی شدن طراحی هدست واقعیت افزوده اپل، تولید انبوه آن در تابستان آغاز خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با نهایی شدن طراحی هدست واقعیت افزوده اپل، تولید انبوه آن در تابستان آغاز خواهد شد

بر اساس گزارش ها دیجی تایمزاپل آزمایش شایعات طولانی مدت خود را برای تولید هدفون واقعیت افزوده (AR) / واقعیت مجازی (VR) به پایان رسانده است و با نهایی شدن طراحی آن، انتظار می رود این دستگاه را در ماه آگوست یا سپتامبر سال جاری به تولید انبوه برساند. برای شروع.

طراحی کامل هدفون واقعیت افزوده اپل

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط تامین کنندگان قطعات هدفون اپل، دستگاه تست های مرحله دوم مهندسی اعتبارسنجی (EVT 2) خود را تکمیل کرده است تا اطمینان حاصل شود که واحدهای نمونه اولیه با اهداف و مشخصات طراحی اپل مطابقت دارند. دیجی تایمز گزارش می دهد که انتظار می رود این هدفون تا پایان سال 2022 معرفی شود.

به گفته منابع نزدیک به اپل، انتظار می‌رود اولین گوشی AR این شرکت که عمدتاً بر روی برنامه‌های حرفه‌ای موجود در بازار تمرکز دارد، به زودی وارد EVT3 شود و تولید انبوه آن از آگوست تا سپتامبر آغاز و تا پایان سال آغاز شود.

در حالی که انتظار می رفت هدفون های اپل امسال عرضه شوند، گزارش اخیر مارک گورمن از بلومبرگ اشاره کرد که به دلیل مشکلات توسعه، احتمال عرضه این دستگاه در سال جاری زیر سوال رفته است. سال آینده به تعویق خواهد افتاد.

طراحی کامل هدفون واقعیت افزوده اپل

طراحی کامل هدفون واقعیت افزوده اپل

با این حال، گفته می شود که پروژه هدفون اپل “شما به مراحل پایانی خود نزدیک می شویداین دستگاه همچنین منعکس کننده برنامه توسعه اپل واچ در دوره قبل از عرضه است. کار اپل بر روی سیستم عامل هدفون، realityOSاز سال 2017 شایعه شده بود، اما اخیراً با پیدا شدن پیوندهای آن در اپ استور اپل و گزارش های آپلود منبع باز، وجود این سیستم عامل تایید شد. آخرین گزارش Digitimes نشانه دیگری از نزدیک شدن هدفون های اپل به تولید انبوه است، حتی اگر به نظر می رسد جدول زمانی این دستگاه در سال 2022 یا 2023 نامشخص باشد.

گفته می شود این گوشی دارای طراحی سبک وزن، دو نمایشگر میکرو LED، دو پردازنده اصلی، اتصال Wi-Fi 6Eردیابی چشم، حالت شفافیت AR، ردیابی اشیاء، کنترل حرکت دست ها و موارد دیگر. قیمت دقیق این دستگاه هنوز مشخص نیست، اما طبق برخی گزارش ها ممکن است اینطور باشد حدود 3000 دلار هزینه های مشتری

نظر شما در مورد نهایی کردن طراحی هدفون واقعیت افزوده اپل و شروع احتمالی تولید انبوه در تابستان امسال چیست؟