• خانه
  • اخبار
  • با نحوه اجرای Android 12L در رایانه های X86 + تصاویر رابط کاربری آشنا شوید

با نحوه اجرای Android 12L در رایانه های X86 + تصاویر رابط کاربری آشنا شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با نحوه اجرای Android 12L در رایانه های X86 + تصاویر رابط کاربری آشنا شوید

در طول سال‌ها، اندروید روی گوشی‌های هوشمند تمرکز کرده و نسخه‌های مختلفی را ارائه می‌کند. اگرچه سازندگان تبلت در حال بهینه سازی هر نسخه برای دستگاه های خود هستند، اما رویکرد جدید گوگل منجر به ایجاد نسخه صفحه نمایش بزرگ اندروید به نام اندروید 12L شده است. در این مقاله نحوه اجرای اندروید 12L بر روی کامپیوترهای X86 را به شما آموزش می دهیم. اس ترنجی با من باش.

با نحوه اجرای Android 12L در رایانه های X86 آشنا شوید

خود جامعه اندروید شخص ثالث عالی است. با توجه به ساختار متن باز لینوکس اندروید، جامعه توسعه دهندگان کاستوم رام سال هاست که به خوبی می درخشد. اکثر سازندگان بزرگ اندروید هنوز برای هر دستگاه تنها دو نسخه اندروید ارائه می کنند. اگرچه این امر اکنون در حال تغییر است، اما هنوز از یک روند عمومی فاصله دارد.

با این حال، جامعه توسعه دهندگان رام سفارشی سال ها پس از پایان چرخه به روز رسانی دستگاه فعال بوده و از بسیاری از گوشی های هوشمند پشتیبانی می کند. به همین ترتیب، آنها ایده های پیشرفته و به طور کلی غیر معمول دارند. یکی از بزرگترین حالت های موجود، پورت غیر رسمی اندروید x86 برای کامپیوتر است.

سال‌ها رم برای رایانه‌های x86 وجود دارد، اما همیشه جالب است که ببینیم رم جدید چگونه تولید می‌شود. توسعه دهندگان با استعداد Bliss قبلاً Android 12L یا Android 12.1 را با موفقیت به معماری x86 منتقل کرده اند. برای آن‌هایی که نمی‌دانند، اندروید 12L با تغییرات همراه است اندروید 12پیشرفت ها و همچنین ترفندهایی برای دستگاه های بزرگ و گوشی های هوشمند با صدف منتشر شده است.

تیم BLISS OS اندروید 12L را برای کامپیوترهای X86 توسعه داده است

پروژه اندروید 12L اخیرا وارد مرحله جدیدی شده است. اولین نسخه بتا در دسترس است و به کاربران امکان می دهد آخرین نسخه اندروید را روی ماشین های مجازی یا حتی به صورت یک سیستم عامل کامل اجرا کنند. پیش از آن، این شرکت دو نسخه آلفا را با اندروید 12 منتشر کرد و اکنون زمان آن فرا رسیده که به سراغ اخبار بزرگ بعدی برویم.

امروز، جان وست، یکی از همکاران معروف XDA-Developers، اولین عکس را گرفت اندروید 12L در رایانه شخصی کشف شد. با این حال، این در حال انجام است، اما توسعه دهندگان معتقدند که نسخه x86 اندروید به اندازه کافی بهینه است. بنابراین، کاربران کنجکاو با تجربیات خاص می توانند اولین نسخه بتا رایانه خود را امتحان کنند. می توانید در زیر ویدئو را ببینید.

گوگل در حال بهبود تجربه دستگاه های بزرگ است و به نظر می رسد اندروید را برای رایانه های دارای اندروید 12 بهبود می بخشد. توسعه دهندگان همچنین سعی کرده اند این تجربه را به یک تجربه عالی برای رایانه ها تبدیل کنند. به عنوان مثال، توسعه Android 12L برای رایانه های x86 تعدادی درایور و بهبود رابط کاربری را به همراه دارد.

این پروژه همیشه مانند یک رابط بوده و نزدیک به راه اندازی بوده است. با این حال، تیم توسعه سیستم عامل Bliss شامل یک درایور دسکتاپ به عنوان جایگزینی برای کسانی است که می خواهند تجربه بهتری داشته باشند.

مطابق با GizChina، توسعه دهندگان ISO را با توجه به محیط UEFI ساخته اند. با این حال، کاربران حرفه ای می توانند به راحتی با پارامترهای GRUB بازی کنند تا بیلد اندروید 12L را در حالت قدیمی نصب کنند. شایان ذکر است که این بیلد در ابتدا با برنامه های موبایل گوگل ارائه شده بود. بنابراین ISO به طور کلی آماده نصب و استفاده است.

علاقه مندان به این پروژه، اما همچنان برای ورود به این نسخه به دستورالعمل ها و جزئیات بیشتری نیاز دارند، می توانند به وب سایت رسمی Bliss OS مراجعه کنند. لازم به ذکر است که این فرآیند به سادگی فلش یک رام شخصی سازی شده روی گوشی هوشمند نیست. به همین دلیل یک تست کوچک برای کسانی که می خواهند بسته ISO را دانلود کنند وجود دارد. ارتباط همچنین می توانید آن را مستقیماً در اینجا پیدا کنید. این کار را فقط در صورتی انجام دهید که تجربه کافی برای آن دارید.