با مدیر عامل جدید Techstars Seattle آشنا شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با مدیر عامل جدید Techstars Seattle آشنا شوید

با مدیر عامل جدید Techstars Seattle آشنا شوید
مارکوس چوچیرلان (عکس از Techstars)

Techstars Seattle یک رهبر جدید دارد: Marius Ciocirlan.

این کارآفرین و مشاور سریال، شتاب دهنده طولانی مدت مستقر در سیاتل را هدایت می کند و جایگزین ایزاک کاتو می شود که امسال از سمت خود کناره گیری کرد.

Ciocirlan شرکت ShareGrid را تأسیس کرد، بازاری برای فیلمسازان و عکاسان برای اجاره و فروش تجهیزات خود. استارت آپ سیاتل سال گذشته توسط Backstage خریداری شد.

او همچنین طراح محصولات Groupon، Kromatic Entertainment و Samsung بوده است.

سیوسیرلان گفت که از راهنمایی کارآفرینان دیگر لذت می برد و به آنها کمک می کند از تجربیات خود بیاموزند.

او به brooztechnology گفت: «من واقعاً از مشاور بودن لذت بردم و نقش مدیر عامل Techstars به ​​من این فرصت را می‌دهد تا به کارآفرینان بیشتری کمک کنم.

Techstars در سال 2010 به سیاتل گسترش یافت و از آن زمان تاکنون بیش از 130 شرکت این برنامه را گذرانده اند. آنها با هم بیش از 2.5 میلیارد دلار سرمایه خصوصی جمع آوری کرده اند. کلاس 2011 به تنهایی سه تک شاخ تولید کرد.

چهاردهمین کلاس Techstars Seattle در 31 اکتبر آغاز خواهد شد.

Techstars همچنین یک Filecoin Techstars Accelerator جدید از سیاتل را اجرا می کند. هدف این برنامه کمک به شرکت هایی است که از شبکه ذخیره سازی مبتنی بر بلاک چین IPFS/Filecoin استفاده می کنند.

Ciocirlan گفت که اکوسیستم فناوری سیاتل فرصت های زیادی دارد، اما باید “شرط های جسورانه تری در حمایت از ایده های مخاطره آمیز و رادیکال در مراحل اولیه انجام دهد.”

و توصیه او به کارآفرینان نوپا؟

او گفت: “تست و تکرار کن.” یافتن تناسب محصول با بازار می تواند چالش برانگیز باشد، بسیاری از کارآفرینان به سرعت دلسرد می شوند وقتی چند راه حل اول کار نمی کنند. من کارآفرینان را تشویق می‌کنم که به تلاش‌های ناموفق به عنوان یک قدم نزدیک‌تر به حل معما نگاه کنند. سریع ارسال کنید، اغلب با مشتریان صحبت کنید و به تکرار ادامه دهید.»