• خانه
  • اخبار
  • با مالک مارینرز آشنا شوید: جان استانتون، پیشگام بی سیم، رهبری و اشتیاق را برای تیم سیاتل به ارمغان می آورد.

با مالک مارینرز آشنا شوید: جان استانتون، پیشگام بی سیم، رهبری و اشتیاق را برای تیم سیاتل به ارمغان می آورد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با مالک مارینرز آشنا شوید: جان استانتون، پیشگام بی سیم، رهبری و اشتیاق را برای تیم سیاتل به ارمغان می آورد.

با مالک مارینرز آشنا شوید: جان استانتون، پیشگام بی سیم، رهبری و اشتیاق را برای تیم سیاتل به ارمغان می آورد.
جان استانتون، مالک مارینرز در روز راه اندازی brooztechnology در سال 2015 صحبت می کند (عکس فایل brooztechnology/کوین لیسوتا)

جان استانتون بیش از چهار دهه هدایت تیم های بزرگ را بر عهده داشته است.

این ستاره محترم فناوری به پیشگامی و تغییر صنعت موبایل کمک کرد و در شرکت هایی مانند McCaw Cellular و VoiceStream Wireless، پیشرو T-Mobile امروزی، سمت های اجرایی داشت. او یکی از بنیانگذاران Trilogy، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر قدیمی در منطقه سیاتل است. عضو هیئت مدیره مایکروسافت و کاستکو حتی مربی بیسبال جوانان – هر کدام شش سال برای دو پسرش- بود.

بنابراین، برای همکاران و دوستان قدیمی جای تعجب ندارد که سیاتل مارینرز در حال ساخت پس از فصل مورد انتظار با استنتون در راس آن است.

استانتون، 67 ساله، در سال 2016 مالک و مدیرعامل اکثریت تیم شد. تحت رهبری او، فرنچایز روند بازسازی را طی کرد و تنها در 68 بازی از 162 بازی در سال 2019 برنده شد.

اما سال گذشته، تیم تقریباً به فصل پایانی راه یافت. و در سال 2022، مارینرز طولانی ترین خشکسالی فعال پلی آف در ورزش را شکست، شهر را برق انداخت و در سراسر کشور احترام به دست آورد.

روز شنبه، M’s اولین بازی پلی آف خود را پس از 21 سال در پارک T-Mobile برگزار خواهد کرد.

صدای بیسبال به سیاتل بازگشته است.

جف رایکز، یکی از مدیران سابق مایکروسافت و مالک اقلیت این تیم، می‌گوید: «این واقعا رهبری جان است که این امر را ممکن کرد.

افراد و ساختار

استانتون، ساکن سیاتل و طرفدار مارینرز، صاحب یک امتیاز ورزشی است. او بسیاری از تصمیم گیری های روزانه را به کارشناسان بیسبال و مدیران دفتر اصلی واگذار می کند.

اما او در پشت صحنه به ایجاد یک پایه فرهنگی کمک کرد. استانتون هر جلسه گروه مالکان را با یک اسلاید آغاز می کند که در آن ماموریت تیم بیان می شود: ما به برنده شدن در مسابقات قهرمانی، ایجاد تجربیات فراموش نشدنی برای طرفداران خود و خدمت به جوامع خود اختصاص داده ایم.

استنتون روز جمعه از پارک T-Mobile به brooztechnology گفت: “هر روز سعی می کنم به ماموریت خود فکر کنم.”

استانتون همچنین با پرسنل کلیدی گفتگو کرده است. او به مدیر کل جری دیپوتو و مدیر اسکات سروز متعهد ماند و این زوج را حتی با از دست دادن فصل ها و انتقادات عمومی در کنار هم نگه داشت. برخی تداوم را بخش مهمی از موفقیت تیم می دانند.

استانتون گفت: «شما باید پشت مردم خود بایستید. و آنها باید بدانند که شما پشت سر آنها هستید.”

این یک فلسفه رهبری است که در سایر تیم های استانتون ریشه دوانده است.

امی نام مک کالو، یکی از شرکای Trilogy می گوید: «او روی افراد اطرافش سرمایه گذاری می کند. او به آنها این فرصت را می دهد که تصمیم بگیرند، اشتباه کنند و برنده شوند.”

هوپ کوکران، مدیر عامل Madrona Venture Group، که با Stanton در Clearwire کار می کرد، گفت که او “ترکیبی عالی از بینش قوی و رهبری پر از صداقت، همراه با اطمینان از استفاده از بهترین استعدادها در تیم خود دارد.”

استنتون همچنین هوش تجاری را برای مارینرز به ارمغان آورد. سال گذشته، او یک ساختار مدیریتی جدید ایجاد کرد و عملیات بیسبال را از دفتر اصلی جدا کرد. این تیم، کتی گریگز، اولین رئیس جمهور زن را استخدام کرد که توسط رایکس به عنوان یک “استعداد باورنکردنی” توصیف شد و کمیته جستجوی استخدام را رهبری کرد.

راکس، مدیر ارشد اجرایی سابق بنیاد گیتس، می‌گوید: «زمانی که رهبران می‌توانند استعدادهای بزرگ را شناسایی، جذب و حفظ کنند و سپس آنها را در ساختاری قرار دهند که بتوانند در بهترین حالت خود باشند – معمولاً در این زمان اتفاقات خوبی رخ می‌دهد.» “و جان این کار را در تمام دوران حرفه ای خود انجام داده است.”

اشتیاق به بازی و کار

جاسازی توسط Getty Imageswindow.gie=window.gie||function(c){(gie.q=gie.q||[].push(c)};gie(function(){gie.widgets.load({id:’gw9qRzJATCRKmNtwfX6JNA’,sig:’5X_7mIAbziGUh2JNBduY0rozjDMWLzQh_PfV2fkbUzY.widgets.load({id:’gw9qRzJATCRKmNtwfX6JNA’,sig:’5X_7mIAbziGUh2JNBduY0rozjDMWLzQh_PfV2fkbUzY55′,62fkbUzY5′,69,6,1,1,1,1,1,1,1,1,9,9,1,1,9,1,9,1,1,9,1,1,9,9,9,4,9,9 . ‘,caption: true ,tld:’com’,is360: false })});

بسیاری استانتون را به عنوان یک متفکر بلندمدت و شنونده شگفت انگیزی که دائماً کنجکاو است توصیف می کنند.

پیتر ون اوپن، یکی از شرکای Trilogy و یکی از دوستان قدیمی استانتون، می‌گوید: «وقتی با او صحبت می‌کنید، او مستقیماً با آنچه در ذهن شماست و آنچه برای شما مهم است درگیر می‌شود. شما هرگز احساس نمی کنید که او از پشت شما به موضوع مهمتری نگاه می کند.

استانتون همچنین سطحی از اشتیاق را به کار می آورد. او اغلب دیده می شود که در طول بازی ها پشت صفحه خانه نشسته و با قلم و کاغذ امتیازات را حفظ می کند. کوکران گفت: «فکر می‌کنم او این کار را واقعاً سرگرم‌کننده می‌بیند.

استنتون که از دبیرستان نیوپورت در بلوو و کالج ویتمن در والا والا، واشنگتن فارغ التحصیل شده است، به همراه همسرش، تری گیلسپی، که در صنعت بی سیم نیز پیشرو است، یک بشردوست فعال است. او رئیس Year Up of Puget Sound، یک سازمان غیرانتفاعی است که آموزش های شغلی را برای بزرگسالان جوان ارائه می دهد، و ریاست یا رئیس مشارکت تجاری برای یادگیری زودهنگام و کمپین United Way of King County را بر عهده داشته است.

باب رتلیف، همکار سابق مک‌کاو سلولار، می‌گوید استنتون اغلب نیروی آرام پشت انجام کارهای بزرگ است.

دیگر رهبران لیگ برتر بیسبال به این موضوع توجه کردند. کمیسر راب مانفرد اخیراً استانتون را به عنوان رهبری کمیته مسابقه لیگ انتخاب کرده است که در مورد تغییرات قوانین تصمیم گیری می کند. راکس گفت: «این یک نمونه عالی از رهبری او است.

فراتر از بیسبال، کسب و کار مارینرز افزایش درآمد را در اولویت قرار می دهد. بخش تأثیر جامعه این تیم یک برنامه بورسیه تحصیلی جدید را راه اندازی کرد و 3 میلیون دلار را به یک طرح پیشگیری از اخراج اختصاص داد.

استنتون در پاسخ به این سوال که آیا این سرگرم کننده ترین شغلی است که او تا به حال داشته است یا خیر، استنتون به سرعت پاسخ داد: “مطمئنا.”

مارینرز اخیراً قراردادهای بلندمدتی با پدیده ی باس و پدیده تازه کار امضا کرده است. این لیست با کج شدن قابل اعتماد و محافظت عالی پر شده است. این فقط می تواند برای استانتون و زادگاهش در سال های آینده بهتر شود.

استنتون گفت: “ما در نهایت به یک تیم اصلی بزرگ رسیدیم که چندین سال به آن متعهد بودیم، و من معتقدم که این یک قهرمانی برای سیاتل به ارمغان خواهد آورد.”