• خانه
  • اخبار
  • با عرضه اولیه پیکسل واچ، گوگل عرضه اولین ساعت هوشمند خود را در پاییز امسال تایید کرد

با عرضه اولیه پیکسل واچ، گوگل عرضه اولین ساعت هوشمند خود را در پاییز امسال تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با عرضه اولیه پیکسل واچ، گوگل عرضه اولین ساعت هوشمند خود را در پاییز امسال تایید کرد

در طول کنفرانس Google I / O 2022گوگل سرانجام رسما اعلام کرد که اولین ساعت هوشمند خود را همراه با گوشی های پرچمدار پیکسل 7 در پاییز امسال با معرفی مختصری از ساعت پیکسل و طراحی کلی آن عرضه خواهد کرد.

معرفی ساعت گوگل پیکسل

ساعت گوگل پیکسل از سه قسمت مجزا تشکیل شده است که با یک شیشه محافظ شروع می شود که تا لبه فلزی خمیده ساعت امتداد دارد. با این «طراحی گنبدی»، گوگل به اولین ساعت هوشمند خود ظاهری بدون قاب داده است. اما صفحه نمایش دارای سطح صاف و فریم های مشکی در اطراف آن است.

یک صفحه نمایش لمسی 3 ساعته مشابه اپل واچ برای این ساعت موجود است که می توان روی آن نیز کلیک کرد. زیر این تاج اولی از دو سوراخ کوچک و دیگری در لبه سمت چپ کنار بریدگی بلندگو قرار دارد. گوگل در اینجا از فولاد ضد زنگ بازیافتی برای بدنه ساعت هوشمند خود استفاده می کند.

معرفی ساعت گوگل پیکسل

معرفی ساعت گوگل پیکسل

در قسمت دیگری از این ویجت دو بند ساعت با دکمه‌هایی در سمت راست تعبیه شده است که با چرخاندن دستگاه امکان تعویض سریع را فراهم می‌کند. در اینجا از یک سیستم تعویض بند ویژه استفاده شده است، در حالی که گوگل نیز از طرح Fitbit “بند بی پایان” برای ساعت خود استفاده می کند که در واقع از دو حلقه و یک میخ به شکل تبلت تشکیل شده است.

هم محیط فلزی و هم گنبد زیرین که قطعه سوم است کاملاً ضخیم است. سنسورها به صورت افقی در پشت و در مرکز ساعت قرار گرفته اند تا کمی تقارن ایجاد کنند.

با عرضه اولیه پیکسل واچ، گوگل عرضه اولین ساعت هوشمند خود را در پاییز امسال تایید کرد

همچنین یک “رابط سیستم عامل Wear پیشرفته” با نوار ناوبری و اعلان های هوشمند وجود دارد. از نظر نرم‌افزاری، گوگل می‌گوید پیکسل واچ برنامه‌های بومی Google را که شما انتظار دارید و همچنین یکپارچه‌سازی جدید با Fitbit را خواهد داشت. این شامل موارد اولیه مانند Google Maps و Assistant می‌شود، اما با برنامه‌های جدیدتر مانند Google Wallet و Google Home نیز کار می‌کند. یکی دیگر از ویژگی های ارائه شده در Wear OS Emergency SOS است. ما این ویژگی را در سایر ساعت های هوشمند دیده ایم و مهمتر از همه، می توانید از ساعت خود برای تماس با یک دوست قابل اعتماد یا یکی از اعضای خانواده و همچنین خدمات اضطراری استفاده کنید. برای ادغام Fitbit، می توانید آمار ضربان قلب و ردیابی خواب خود را مشاهده کنید.

از نظر هزینه، گوگل می گوید اولین ساعت هوشمندش یک “محصول ممتاز” خواهد بود. یکی دیگر از مشکلات احتمالی این است که پیکسل واچ به تلفن دارای اندروید 8.0 یا بالاتر نیاز دارد و همچنین برای استفاده از Pixel Watch به یک حساب Google نیاز دارید. بنابراین، مانند گلکسی واچ 4، ساعت پیکسل با آیفون سازگار نخواهد بود.

گوگل اعلام کرده است که جزئیات مربوط به تراشه، باتری و سایر ویژگی های ساعت هوشمند خود را به مرور زمان منتشر خواهد کرد و در پاییز امسال رسما از دستگاه در کنار سری پیکسل 7 رونمایی خواهد کرد.

نظر شما در مورد گوگل پیکسل واچ و طراحی این ساعت هوشمند چیست؟