• خانه
  • اخبار
  • با دو فن سخت کوش آشنا شوید که در آستانه گالا GeekWire یک “راه اندازی مجدد به سبک Geek” دریافت می کنند

با دو فن سخت کوش آشنا شوید که در آستانه گالا GeekWire یک “راه اندازی مجدد به سبک Geek” دریافت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با دو فن سخت کوش آشنا شوید که در آستانه گالا GeekWire یک "راه اندازی مجدد به سبک Geek" دریافت می کنند

با دو فن سخت کوش آشنا شوید که در آستانه گالا GeekWire یک "راه اندازی مجدد به سبک Geek" دریافت می کنند
کارینا مارتیا-هریس، سمت چپ، و برایان کراچ، برندگان گیک استایل ریبوت قبل از جشن brooztechnology این هفته در سیاتل. (عکس ها از مارتیا هریس و کروچ)

همه در چند سال گذشته مجوزی برای استراحت در عرصه مد دریافت کرده اند. اما با بازگشت گالای brooztechnology این هفته به سیاتل، زمان آن رسیده است که ژاکت و صندل های پلاستیکی را کنار بگذاریم و با شیک به میدان برویم.

با همکاری Nordstrom، ما به دو برنده خوش شانس کمک می کنیم تا این کار را انجام دهند.

کارینا مارتیا هریس و برایان کراچ برندگان راه‌اندازی مجدد Geek Style امسال هستند، بعد از ظهری سرشار از لذت در فروشگاه پرچمدار Nordstrom در سیاتل. این زوج چهارشنبه را در فروشگاه برای ناهار، یک جلسه اسپا، مشاوره در مورد استایل و زیبایی و یک آرایش کلی آرامش بخش قبل از رفتن به بلوک 41 برای مهمانی بزرگ می گذرانند.

ما با مارتیا هریس و کراچ صحبت کردیم تا کمی بیشتر در مورد آنچه آنها در فناوری انجام می‌دهند، اینکه چرا آنها سخت‌کوش‌ترین گیک‌های شهر هستند و درباره حس مد خود فکر می‌کنند، بدانیم.

کارینا مارتیا هریس

با دو فن سخت کوش آشنا شوید که در آستانه گالا GeekWire یک "راه اندازی مجدد به سبک Geek" دریافت می کنند
کارینا مارتیا هریس در حالی که در یک بازی فوتبال حضور داشت، جام کاسکادیا را به دست آورد. (عکس از کارینا مارتیا هریس)

مارتیا هریس یک مدیر برنامه در تاکوما، واشینگتن، انکوباتور Maritime Blue، یک ائتلاف عمومی-خصوصی در ایالت واشنگتن است که فناوری‌های مرتبط با دریا را ترویج می‌کند.

او به مدت دو سال با Maritime Blue بوده است، اما گفت که سال 2022 ساده ترین نبوده است. او در حین کار مجبور به طراحی و ساخت یک برنامه از ابتدا شد و در حال بهبودی پس از دو تصادف رانندگی است.

“من عاشق این هستم که وقتی از خانه کار می کنم بتوانم فقط یک سویشرت را روی بالا و پایین PJ بیندازم.”

– کارینا مارتیا هریس

مارتیا هریس، اهل تاکوما که روزهای خود را صرف کمک به بنیان‌گذاران برای تأمین بودجه و فرصت‌های شبکه‌سازی می‌کند، گفت: «من قطعاً می‌توانم از یک روز نوازش استفاده کنم.

مارتیا هریس فارغ التحصیل آکادمی دریانوردی کالیفرنیا است، جایی که دانش آموزان ملزم به پوشیدن یونیفرم خاکی بودند. او گفت که این ساختار باعث شد او به یک “تکرار کننده لباس” تبدیل شود.

مارتیا هریس، یکی از طرفداران خودخوانده سیاتل ساندرز، می گوید: «من دوست دارم وقتی از خانه کار می کنم، فقط یک سویشرت را روی بالا و پایین PJ بیاندازم. زمانی که باید به دفتر بروم، معمولاً لباس‌های غیر رسمی‌تری می‌پوشم.»

مارتیا هریس ژاکلین کندی را نماد سبک خود نامید و امیدوار است نوردستروم بتواند به او کمک کند تا چیزی سرگرم کننده برای پوشیدن در گالا پیدا کند.

او گفت: «من یک ظاهر بی‌زمان را دوست دارم، نه یک ظاهر مدرن. من متوجه شده‌ام که روندها آنقدر تغییر می‌کنند که بهتر است لباس‌های ثابتی در کمد لباس‌های خود داشته باشید که بتوانید با آن مناسبت مطابقت داشته باشید، نه صرفاً خریدی کاملاً خارج از مد، و مجبور باشید هر شش ماه یکبار کمد لباس خود را عوض کنید.

برایان کراچ

با دو فن سخت کوش آشنا شوید که در آستانه گالا GeekWire یک "راه اندازی مجدد به سبک Geek" دریافت می کنند
اسکیت روی یخ برایان کراچ با دخترش کیتلین. (عکس از برایان کراچ)

کراچ که یک مدیر فنی سئو در سال گذشته در استارت آپ نرم افزار سازگار با مالیات سیاتل، Avalara بود، روزهای خود را در مقابل یک کامپیوتر به بررسی گزارش ها، تجزیه و تحلیل و ممیزی می گذراند. او در میانه یک پروژه بزرگ برای بازسازی وب سایت شرکت است.

کراچ گفت: “من درگیر رفع بدهی های فنی ناشی از چندین خرید و ادغام سایت هستم، و دیگر به ندرت در آینه نگاه می کنم زیرا صفحه نمایش کامپیوترم در راه است.”

“شما با قدم زدن در مرکز شهر به چیزهای زیادی وارد می شوید، بنابراین من برونو ماگلیس را نمی پوشم.”

– برایان کراچ

کراچ که در منطقه Bothell-Woodinville زندگی می‌کند، با پوشیدن یک هودی و شلواری که از Costco خریده است، به خوبی مد فناوری سیاتل را انجام می‌دهد. او سبک خود را «کارکردی» می نامد زیرا با تراموا و اتوبوس به محل کار می رود.

کراچ گفت: “من توانایی دویدن سریع و عدم نگرانی در مورد یک گودال را دارم.” “شما با قدم زدن در مرکز شهر به چیزهای زیادی وارد می شوید، بنابراین من برونو ماگلیس را نمی پوشم.”

کراچ که پدر دو فرزند و یک سگ است، گفت که اوقات فراغت خود را به عنوان یک “مرد خانواده معمولی” می گذراند.

او رابرت داونی جونیور را نماد سبک خود می نامد و حتی به ظاهر بازیگر مرد آهنی روی فرش قرمز زمانی که Avengers: Age of Ultron منتشر شد اشاره کرد.

به یاد دارم که گفتم، این یک کت و شلوار تیز است. کراچ گفت: تو متظاهر به نظر نمی آیی. “این یک سبک واقعا کاریزماتیک بود.”

اگرچه او گفت که کت و شلوار زیبای خودش را دارد که وقتی دیگران کت و شلوار بپوشند آن را می پوشد، حس مد سیاتل گاهی اوقات می تواند او را از خود دور کند.

کراچ گفت: “به همین دلیل است که سیاتل اینگونه است، زیرا هیچ کس اهمیتی نمی دهد.” “بدترین لباس پوشیده در اتاق ممکن است کسی باشد که هر کسی می تواند استخدام کند.”

در اواخر این هفته با brooztechnology تماس بگیرید تا ظاهر جدید مارتیا هریس و کراچ را نشان دهید.