• خانه
  • اخبار
  • با تعمیرات تکنولوژیکی، گروه Expedia “بازده جامد در سفر” را به عنوان سود بالاتر از انتظار می بیند

با تعمیرات تکنولوژیکی، گروه Expedia “بازده جامد در سفر” را به عنوان سود بالاتر از انتظار می بیند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با تعمیرات تکنولوژیکی، گروه Expedia "بازده جامد در سفر" را به عنوان سود بالاتر از انتظار می بیند


با تعمیرات تکنولوژیکی، گروه Expedia "بازده جامد در سفر" را به عنوان سود بالاتر از انتظار می بیند
پیتر کرن، مدیرعامل گروه Expedia. (عکس گروهی Expedia)

سفر مصرف کنندگان در دوران کووید-19 در حال ورود به مرحله جدیدی از ریسک قابل کنترل و ناراحتی های جزئی است زیرا نوع Omicron شروع به کاهش می کند.

این تصویر بزرگ بعد از ظهر پنجشنبه توسط پیتر کرن، مدیرعامل گروه Expedia بود، پس از اینکه غول مسافرتی آنلاین مستقر در سیاتل درآمدهای سه ماهه چهارم را بیش از انتظارات وال استریت گزارش کرد.

کرن در طول کنفرانس تلفنی شرکت گفت: “ترس مصرف کنندگان از سفر بسیار کمتر بود و واقعاً مشکلی از ناراحتی بود.” “جهان اساساً به بیماری همه گیر عادت کرده است.”

کرن گفت که به نظر می رسد “بازگشت کامل در سفر” باشد و اشاره کرد که رزروها در هر جایی که Omicron شروع به کاهش کرده است بهبود یافته است. وی همچنین نسبت به آینده سفرهای بین المللی و سفر در شهرهای بزرگ ابراز اطمینان کرد.

کرن گفت، همانطور که سفر بهبود می یابد، شرکت باید از کار خود در طول همه گیری برای بازسازی کسب و کار خود و تثبیت فناوری پشت صحنه خود استفاده کند. بخشی از این تلاش بر توسعه میکروسرویس‌هایی با API متمرکز شده است که می‌توانند بین برندهای مختلف آن به اشتراک گذاشته شوند و در عملکرد مشتری مورد استفاده قرار گیرند.

گروه Expedia مستقر در سیاتل شامل برندهای مسافرتی مانند vrbo، Orbitz، Hotwire، Trivago، Hotels.com و Egencia علاوه بر Expedia.com پیشرو است.

کرن گفت که گروه Expedia به روشی هوشمندتر، کارآمدتر و بهتر با حدود 10000 نفر کمتر از پایان سال 2019 کار می کند. او تعداد فعلی را اعلام نکرد، اما این شرکت در مجموع 25400 کارمند را از دسامبر 2019 گزارش کرد. ، که کل جدید را در محدوده 15000 کارمند قرار می دهد.

  • درآمد سه ماهه چهارم 2.3 میلیارد دلار بود که نسبت به سه ماهه چهارم سال 2019، قبل از همه گیری، 148 درصد افزایش سالانه و 17 درصد کاهش داشت.
  • ذخایر ناخالص 17.5 میلیارد دلار است که 131 درصد نسبت به سال قبل و 25 درصد نسبت به سه ماهه چهارم سال 2019 کاهش یافته است.
  • درآمد خالص 276 میلیون دلار یا سود تعدیل شده 1.06 سنت به ازای هر سهم بود. وال استریت انتظار 80 سنت برای هر سهم را داشت.

سهام گروه Expedia (NASDAQ: EXPE) در معاملات پس از ساعت کاری نزدیک به 6 درصد افزایش یافت. سهام در سال گذشته نزدیک به 32 درصد افزایش یافت و به 197.52 دلار در روز پنجشنبه رسید.