منو سایت

 • خانه
 • اخبار
 • با تزریق بوتاکس به پیشانی خود جوانی را دوباره تجربه کنید

با تزریق بوتاکس به پیشانی خود جوانی را دوباره تجربه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با تزریق بوتاکس به پیشانی خود جوانی را دوباره تجربه کنید

بوتاکس روی پیشانی گزینه بسیار مناسبی برای درمان افرادی است که دارای چین و چروک های ریز و درشت روی پیشانی هستند. هر قسمت از صورت ممکن است دارای چین و چروک باشد.

راه های مختلفی برای از بین بردن چین و چروک وجود دارد که از جمله آنها می توان به تزریق بوتاکس، تزریق چربی، لیفت صورت، بالم لب، تزریق ژل و… اشاره کرد. .

بوتاکس چیست؟

سمی به نام کلستریدیوم بوتولینوم عضلات را فلج می کند. این سم به عنوان بوتاکس استفاده می شود. تزریق بوتاکس در پیشانی چین و چروک ها را از بین می برد، پیشانی را صاف می کند، صورت را جوان می کند و … مقدار سمی که وارد پوست می شود کم و در محدوده چند سیکل است.

بوتاکس پیشانی یکی از روش های موقتی است که اثر آن برای چندین ماه روی پوست باقی می ماند. برخی افراد معتقدند که پس از پایان دوره بوتاکس، پوست شل و شل می شود. پس از پایان دوره بوتاکس اما پوست صورت به حالت و فرم اولیه خود باز می گردد و هیچ عارضه ای بر جای نمی گذارد.

مدت اثر بوتاکس بر روی پیشانی پس از تزریق

 1. معمولا بعد از تزریق بوتاکس مدتی طول می کشد تا تاثیر آن بر روی پیشانی نشان داده شود.
 2. تاثیر بوتاکس بر روی پیشانی از سه تا ده روز متغیر است. بنابراین لازم است ابتدا تورم پیشانی کاهش یابد.
 3. برای جذب بوتاکس در پیشانی هرگز نباید ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید.
 4. پس از جذب بوتاکس در پوست، پوست کاملاً کشیده و سفت می شود. طوری که اثری از اخم و خطوط روی پیشانی نبینید.
 5. بعد از چند ماه که اثر این ماده از بین رفت، می توانید دوباره تزریق بوتاکس را شروع کنید.
 6. مطالعات نشان می دهد که عضلات پیشانی پس از چندین بار تزریق ژل فلج می شوند. به طوری که خطوط و چین و چروک های روی پیشانی از بین رفته و کاملا محو می شوند.

ماندگاری بوتاکس برای پیشانی

ماندگاری بوتاکس برای افراد مختلف بین شش تا دوازده ماه است. پس از این مدت فرد می تواند تزریق را تکرار کند. این عمل به صورت سرپایی، بدون بیهوشی و به مدت بسیار کوتاه انجام می شود. افرادی که از عمل های زیبایی، بیهوشی می ترسند و می توانند با این روش زیبا، جوان و جذاب شوند.

برنامه بوتاکس

تزریق بوتاکس نقش مستقیمی در رفع چین و چروک دارد. این کار باعث می شود پوست صورت و پیشانی کاملا صاف و شاداب شود. بوتاکس علاوه بر جوانسازی پیشانی و صورت، برای درمان میگرن، تعریق زیر بغل، صورت، اندام ها، افتادگی پلک، مثانه بیش فعال و غیره استفاده می شود. اما باید توجه داشته باشید که بوتاکس بعد از چند ماه اثر خود را از دست می دهد. .

با تزریق بوتاکس به پیشانی خود جوانی را دوباره تجربه کنیدعوامل موثر بر طول عمر پیشانی با بوتاکس

عوامل متعددی بر طول عمر پیشانی با بوتاکس تاثیر می گذارد. برای آشنایی بیشتر با این عوامل با ما همراه باشید.

نوع پوست

عضلات صورت و پوست به عنوان اولین و موثرترین عامل نقش مهمی در استقامت بوتاکس دارند. در برخی افراد، عضلات صورت ضخیم است. این باعث کاهش ماندگاری بوتاکس می شود.

گاهی اوقات این افراد می توانند بوتاکس بیشتری تزریق کنند تا از شر چین و چروک صورت خود خلاص شوند و عضلات بیشتری فلج شوند. این روش هرگز توصیه نمی شود. بهتر است افرادی که عضلات صورت ضخیم دارند روش های دیگری را برای رفع چین و چروک انتخاب کنند.

مطالعات نشان می دهد که محل تزریق ممکن است در حفظ بوتاکس موثر باشد. به عنوان مثال، مدت زمان ماندگاری بوتاکس پیشانی بین شش تا هشت ماه ثبت می شود. زیرا اگر اخم کنید و پیشانی خود را بالا بیاورید، عضلات منقبض شده و خطوط عمودی و افقی روی پیشانی ظاهر می شود. اگر فردی از این رفتارها پرهیز کند، دوبرابر طول عمر بوتاکس را تحت تاثیر قرار می دهد.

شیوه زندگی

سبک زندگی روزانه نقش زیادی در ماندگاری این ژل دارد. فعالیت های ورزشی سنگین باعث می شود که اثرات بوتاکس از بین برود و برای مدت کوتاهی ادامه پیدا کند.

ورزشکارانی که ورزش های سنگین انجام می دهند متابولیسم بالایی دارند. این باعث می شود که بوتاکس خیلی سریع اثر خود را از دست بدهد. تغذیه و تغذیه مناسب باعث شادابی و شادابی پوست می شود. این محصولات به ماندگاری بوتاکس کمک می کنند.

چین و چروک روی پوست

چین و چروک روی پوست صورت یکی دیگر از دلایل اصلی ماندگاری بوتاکس است. در برخی افراد میزان چین و چروک روی پیشانی بسیار زیاد و عمیق است. در واقع تزریق بوتاکس روی پیشانی باید بسیار محتاطانه باشد.

بنابراین مراجعه به پزشکان مجرب، مجرب و موثر به شما کمک می کند تا بعد از تزریق بوتاکس، پیشانی صاف و بدون چروک داشته باشید.

انواع چین و چروک روی پوست صورت

هنگام تزریق بوتاکس به پوست صورت، پزشک متخصص می تواند خطوط طبیعی را از چین و چروک تشخیص دهد. زیرا چین و چروک ها به دو گروه ایستا و پویا تقسیم می شوند.

چین و چروک های ساکن

این نوع چین و چروک ها مانند خطوطی هستند که همیشه روی پوست قابل مشاهده هستند. حتی زمانی که عضلات صورت بی حرکت هستند. اگر می خواهید از شر این خطوط و چین و چروک خلاص شوید، علاوه بر بوتاکس، می توانید روش های دیگری را نیز امتحان کنید.

چین و چروک های پویا

این نوع چین و چروک ها هنگام اخم و خنده روی پوست ظاهر می شوند. وقتی فرد اخم نمی کند یا نمی خندد، این خطوط به طور معمول ظاهر نمی شوند. از بین بردن این خطوط با تزریق بوتاکس به راحتی امکان پذیر است. یک پزشک مجرب با تشخیص صحیح می تواند بوتاکس خوبی روی صورت انجام دهد.

با تزریق بوتاکس به پیشانی خود جوانی را دوباره تجربه کنیدنرخ و هزینه تزریق بوتاکس

پیشانی و گونه ها قسمت هایی از صورت هستند که عضلات بزرگ تری دارند. بنابراین میزان بوتاکس استفاده شده برای بوتاکس روی پیشانی کمی بیشتر از سایر قسمت های صورت است.

این نیز مستقیماً با میزان چین و چروک پیشانی مرتبط است. میزان تزریق بوتاکس روی پوست صورت به صورت سیاسی محاسبه می شود.

هزینه تزریق بوتاکس برای پوست پیشانی و صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. میزان چین و چروک، نوع پوست، میزان بوتاکس استفاده شده، دستمزد پزشک و میزان آن در تعیین قیمت بوتاکس موثر است. علاوه بر موارد فوق، نوسانات بازار، نوسان قیمت تجهیزات پزشکی، کمبود بوتاکس باکیفیت و … نیز می تواند باعث افزایش یا کاهش هزینه بوتاکس شود.

به نکات مهم بعد از تزریق بوتاکس توجه کنید

 • استفاده از کمپرس سرد و یخ برای تسکین درد در محل تزریق بوتاکس موثر است.
 • آن ناحیه را مالش یا ماساژ ندهید.
 • فشار دادن محل تزریق بوتاکس هنگام شستشوی صورت ممنوع است.
 • از خم کردن سر به پایین و فرو بردن صورت خود در بالش بخصوص در هنگام تزریق بوتاکس بین ابروها خودداری کنید.
 • تا چند روز پس از بوتاکس از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.
 • هرگز در معرض گرما قرار ندهید. این باعث افزایش فشار خون، افزایش التهاب و کبودی صورت می شود.
 • قرار گرفتن در معرض اسیدها، مواد شیمیایی و نور خورشید برای افرادی که بوتاکس کرده اند مضر است.

خدمات حرفه ای تزریق بوتاکس در کلینیک گلدن رویال

کلینیک زیبایی رویال طلایی واقع در فرمانیه تهران به همراه پزشکان متخصص و مجرب برای اطمینان از کیفیت خدمات خود از بهترین برند بوتاکس برای مشتریان خود استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.thegoldenroyal.com مراجعه کنید یا با شماره تلفن های 02126122083 – 02126122082 تماس حاصل فرمایید.

با تزریق بوتاکس به پیشانی خود جوانی را دوباره تجربه کنید