• خانه
  • اخبار
  • با به‌روزرسانی بعدی، پشتیبانی از Google Pixel 3a را متوقف کنید

با به‌روزرسانی بعدی، پشتیبانی از Google Pixel 3a را متوقف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با به‌روزرسانی بعدی، پشتیبانی از Google Pixel 3a را متوقف کنید

شاید فراموش کردن آن آسان باشد، اما گوگل لزوماً قول پشتیبانی نرم افزاری زیادی را برای گوشی های هوشمند پیکسل خود نداده است. تا سه سال پیش، این شرکت قول داده بود که به‌روزرسانی‌های امنیتی را به مدت سه سال ارائه کند. خوب! حدس بزنید چه دستگاه هایی سه سال پیش عرضه شدند؟ بله، Pixel 3a و 3a XL و این به معنای پایان پشتیبانی از Google Pixel 3a با آپدیت بعدی است.

پشتیبانی از Google Pixel 3a را متوقف کنید

قرار بود آپدیت نرم افزاری ماه می که گوگل دیروز منتشر کرد، آخرین آپدیت این دستگاه ها باشد، اما طبق معمول، این شرکت به روز رسانی های بیشتری را برای دستگاه هایی که عمر نرم افزاری خود را به پایان می رسانند ارائه می کند.

به گفته گوگل، آخرین به‌روزرسانی‌های پیکسل 3a و 3a XL در ماه اوت در دسترس خواهند بود. این بدان معناست که اگر پیکسل 3a یا 3a XL دارید، جدیدترین ارتقاء نرم افزاری را دریافت خواهید کرد، بنابراین ممکن است زمان خوبی برای جستجوی یک گوشی هوشمند جایگزین برای خرید و استفاده باشید. تلفن هایی که همچنان به روز رسانی دریافت می کنند، به ویژه تلفن های امنیتی. که گاهی اوقات می تواند بسیار مهم باشد.

با به‌روزرسانی بعدی، پشتیبانی از Google Pixel 3a را متوقف کنید

به هر حال، این بیانیه کامل گوگل در این مورد است:

می 2009 هنگامی که Pixel 3a و Pixel 3a XL را معرفی کردیم، اعلام کردیم که از زمانی که دستگاه‌های ما برای اولین بار در فروشگاه Google در دسترس قرار گرفتند، دستگاه‌ها سه سال به‌روزرسانی نرم‌افزار و سه سال به‌روزرسانی امنیتی دریافت خواهند کرد. آخرین به روز رسانی پیکسل 3a و پیکسل 3a XL برای کاربران حداکثر 1401 مرد در دسترس خواهد بود.

Pixel 3a و 3a XL اولین پیکسل هایی بودند که وارد طبقه متوسط ​​شدند و اکنون داستان آنها رو به پایان است – اما سری “a” همچنان ادامه دارد.

آیا تلفن همراه فعلی شما همچنان به‌روزرسانی دریافت می‌کند؟