• خانه
  • اخبار
  • با آپدیت جدید سرعت بارگذاری Apple Mag Safe را افزایش دهید

با آپدیت جدید سرعت بارگذاری Apple Mag Safe را افزایش دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با آپدیت جدید سرعت بارگذاری Apple Mag Safe را افزایش دهید

با معرفی Meg Safe، اپل در حال طراحی یک باتری کوچک و قابل حمل برای کاربران آیفون است که می تواند به دستگاه نیز متصل شود. این گجت محبوب و جذاب یکی از پرکاربردترین محصولات اپل است و اکنون با آپدیت جدید شاهد افزایش سرعت شارژ Apple Mag Safe هستیم که شاید صاحبان را به وجد بیاورد. در ترنجی ادامه دهید در طول مسیر بودن.

افزایش سرعت شارژ Apple Mag Safe با آپدیت جدید کاربران را شگفت زده کرد…!

احتمالاً شرکت‌هایی را خواهید دید که به‌روزرسانی‌هایی را برای تغییر عملکرد و سایر جنبه‌های گوشی‌های هوشمند منتشر می‌کنند. می‌بینیم که برخی از این به‌روزرسانی‌ها به دستگاه‌هایی در طیف اینترنت اشیا می‌رسند، اما دیدن به‌روزرسانی‌ها به پاور بانک غیرمعمول نیست. این دقیقا همان کاری است که اپل اخیرا انجام داده است پاور بانک MagSafe اتفاق افتاد.

این شرکت پاوربانک MagSafe خود را معرفی کرد، اما ظاهراً مصرف کنندگان از سرعت شارژ اولیه ارائه شده توسط لوازم جانبی راضی نیستند. به همین دلیل این شرکت یک به روز رسانی نرم افزاری ارائه کرده است که چند وات به سرعت شارژ باتری MagSafe اضافه می کند. دارندگان آیفونی که از شارژ بی سیم MagSafe پشتیبانی می کنند، اکنون سرعت بیشتری خواهند داشت.

سرعت شارژ Apple Mag Safe را افزایش دهید

اپل با آپدیت فریمور نسخه 2.7 سرعت شارژ این پاوربانک را افزایش داده است. این به روز رسانی سیستم عامل سرعت شارژ بی سیم را از 5 وات به 7.5 وات افزایش می دهد. این افزایش بزرگی نیست، اما همچنان قابل توجه و واضح است که اپل چه چیزی را ایمن می داند. به گفته این شرکت، زمانی که کاربران باتری های خود را به آیفون خود متصل کنند، به روز رسانی به طور خودکار شروع می شود.

ما فرض می کنیم که دستگاه ها به کندی به روز می شوند (هنگامی که به آیفون 12 یا آیفون 13 متصل هستند). به روز رسانی جدید چند روز طول می کشد تا به همه کاربران برسد. البته امکان بررسی نسخه فعلی سیستم عامل از طریق تنظیمات وجود دارد. فقط به تنظیمات >> عمومی >> اطلاعات >> بسته باتری MagSafe بروید.

باتری MAGSAFE به دلیل شارژ کند 5 واتی مورد انتقاد قرار گرفته است

به یاد بیاورید که اپل بسته باتری MagSafe خود را در ژوئیه 2021 منتشر کرد. این ابزار دومین لوازم جانبی بزرگ شرکت با استفاده از فناوری MagSafe پس از MagSafe Wallet بود. این دستگاه با استقبال خوبی از سوی برخی از طرفداران اپل مواجه شده است، اما تعدادی از طرفداران ناامید هستند. از این گذشته، بسیاری از سرعت های شارژ بسیار پایین 5 واتی آن ناامید کننده هستند.

این لوازم جانبی در بین کاربران آیفون 12 مینی محبوب شده است، زیرا کوچکترین آیفون نسل قبل از عمر باتری کوتاهی برخوردار است. اکنون برخی از دارندگان باتری MagSafe از سرعت شارژ سریع 7.5 وات بهره مند خواهند شد. البته پیش از این نیز اشاره شد که این بانک رسمی با سرعت شارژ رسمی اپل همچنان از نظر سرعت از رقبا عقب خواهد ماند. Anker، Belkin، Otterbox و دیگران در حال حاضر دستگاه های سازگار سریع تری دارند.

چرا آیفون 12 MagSafe برای آینده اکوسیستم اپل بسیار مهم است؟

مطابق با GizChinaاپل در حال انجام یک بازی امنیتی در خط تولید آیفون خود است، در حالی که بخش گوشی های هوشمند در حال حرکت به سمت جایگزینی با سرعت بالا است. این شرکت همچنین به جای استفاده از شارژ بی سیم معمولی یا شارژ سیمی سریعتر، روی شارژ مغناطیسی سرمایه گذاری می کند. شایعه شده است که اپل قصد دارد در آینده نزدیک آیفون بدون پورت بسازد. این دستگاه مطمئناً فقط MagSafe را به عنوان روش بوت خواهد داشت.

سری آتی آیفون 14 همچنان دارای MagSafe خواهد بود و شارژ کابل از طریق درگاه لایتنینگ انجام خواهد شد. اپل آیفون 14 مکس جدید را به جای نسخه مینی به فروش می رساند. این دستگاه دارای سخت افزاری مشابه آیفون 14 خواهد بود اما صفحه نمایش و باتری بزرگ تری دارد. طبق گزارش های اخیر، آیفون 13 فروش خوبی دارد، اما آیفون SE 3 در آستانه شکست قرار دارد. برخلاف انتظار اپل، استقبال بسیار ضعیفی از آن شد. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا از بسته باتری Mag Safe استفاده می کنید؟ به نظر شما سرعت شارژ این دستگاه چقدر بهتر شده است؟! آیا ممکن است در آینده اپل سرعت شارژ این باتری را بیشتر افزایش دهد؟