• خانه
  • اخبار
  • با آپدیت جدید این پلتفرم تعداد بازدید استوری ها در اینستاگرام را محدود کنید

با آپدیت جدید این پلتفرم تعداد بازدید استوری ها در اینستاگرام را محدود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با آپدیت جدید این پلتفرم تعداد بازدید استوری ها در اینستاگرام را محدود کنید

در سال های اخیر قابلیت استوری اینستاگرام به یک قابلیت بسیار کاربردی تبدیل شده است.برای انتشار مطالب در مدت زمان کوتاه تاریخ بهترین گزینه است. با این حال، داستان های زیاد یک مشکل جدی است. به همین دلیل با آپدیت جدید این پلتفرم شاهد محدودیت تعداد بازدید استوری ها در اینستاگرام خواهیم بود. اس ترنجی با من باش.

تعداد استوری های نمایش داده شده در اینستاگرام را محدود کنید

اینستاگرام تقریباً بی سر و صدا شروع به ایجاد تغییرات در استوری های مهم خود کرده است. تعداد محدودی از کاربران قبلاً با سیستم نمایش داستان جدید مواجه شده اند که تعداد بازدیدهای استوری را بیش از حد کاهش می دهد. اینستاگرام طی سال‌ها به ابزاری تاثیرگذار در فرهنگ مجازی کاربران تبدیل شده است. این پلتفرم اجتماعی نحوه تعامل مردم در سراسر جهان با یکدیگر را تغییر داده و فلسفه جدیدی برای نحوه برقراری ارتباط آنها ایجاد کرده است.

در طول سال‌ها، یکی از ویژگی‌های اصلی اینستاگرام، بخش استوری آن بوده است. این ویژگی نسبتاً ساده است و به کاربران امکان می‌دهد پست‌هایی را به اشتراک بگذارند که فقط برای ۲۴ ساعت قابل مشاهده هستند و سپس ناپدید می‌شوند. محتوایی که ارزش اشتراک گذاری در یک پست خاص را ندارد معمولاً در تاریخ به اشتراک گذاشته می شود. کاربران در حال حاضر می توانند تا 100 داستان را در یک زمان به اشتراک بگذارند.

اصلا نگران عنوان نباشید، زیرا احتمالاً این عدد ثابت خواهد ماند، اما اینستاگرام تعداد استوری هایی را که می توان مستقیماً از طریق نوار استوری ویژه مشاهده کرد، محدود می کند.

تعداد استوری های نمایش داده شده در اینستاگرام را محدود کنید

به طور معمول، کاربران می توانند به سادگی روی این بخش ضربه بزنند و تمام داستان های به اشتراک گذاشته شده توسط حساب های بعدی را مشاهده کنند (تا زمانی که به طور خودکار به کاربر بعدی منتقل شوند). با این تغییرات جدید، کاربران در نهایت تا 3 داستان را قبل از رفتن به استوری های بعدی کاربران خواهند دید. کاربران همچنان می‌توانند تمام استوری‌ها را در یک حساب خاص ببینند، اما برای انجام این کار، باید روی دکمه ویژه «نمایش همه داستان‌ها» ضربه بزنید تا پست‌های بیش از سه مورد اول نمایش داده شود.

مطابق با PhoneArenaعواقب آن نسبتاً آشکار است. این به کاربران این امکان را می دهد تا به سرعت تاریخچه اینستاگرام را در حساب هایی که دنبال می کنند بدون نیاز به صرف زمان زیادی در یک حساب مشاهده کنند. وقتی به نحوه استفاده سازندگان محتوا از اینستاگرام نگاه می کنیم، واضح است که مشکلی با آنها وجود دارد. به عنوان یک گروه خاص، اغلب از استوری ها برای تبلیغ محتوای خود و کسب درآمد استفاده می کنند.

در حال حاضر هیچ جدول زمانی خاصی برای انتشار به‌روزرسانی طرح‌بندی تاریخچه جدید وجود ندارد. هنوز هم از نظر تئوری امکان اجرای برخی ترفندها وجود دارد. اگر این تغییر گسترده شود، مطمئناً بر نحوه درک همه کاربران از استوری های اینستاگرام تأثیر می گذارد. کاربران و به خصوص تولیدکنندگان محتوا، اکنون باید به دقت فکر کنند که چگونه از سه پست خود بیشترین بهره را ببرند.