منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • با آپدیت اپل آیپد او اس 15.4، قابلیت ویژه آیپد مینی 6 به سایر آیپدها اضافه خواهد شد.

با آپدیت اپل آیپد او اس 15.4، قابلیت ویژه آیپد مینی 6 به سایر آیپدها اضافه خواهد شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با آپدیت اپل آیپد او اس 15.4، قابلیت ویژه آیپد مینی 6 به سایر آیپدها اضافه خواهد شد.

حدود 5 ماه پیش بود آی پد مینی 6 رسما ارائه شد. این آیپد جدید اپل یک ویژگی جالب در عملکرد دکمه صدا داشت. در حال حاضر با آپدیت آیپاد 15.4 اپل یک ویژگی خاص از iPad mini 6 را به سایر آیپدها اضافه خواهد کرد. این می تواند هم خبر خوب و هم بد باشد.

آپدیت آیپاد 15.4

این ویژگی خاص آیپد مینی 2021 در قسمت دکمه های تنظیم صدا به این صورت عمل می کند که وقتی تبلت را به صورت عمودی و افقی نگه می دارید، عملکرد دکمه های تنظیم صدا را با توجه به جهت تبلت تغییر می دهد. به اصطلاح دکمه افزایش صدا همیشه صدا را افزایش نمی دهد، اما بسته به نحوه قرار گرفتن تبلت در دست شما می تواند صدا را کاهش دهد. در مورد دمبل هم همینطور.

این بسته به حافظه عضلانی شما می تواند خوب یا بد باشد. به عنوان مثال، سال هاست که ما به افزایش دکمه افزایش صدا و دکمه کاهش صدا عادت کرده ایم. با این حال، حذف دکمه هوم از اکثر آیپدهای جدید دیگر در جلو، نمی تواند به راحتی بالا و پایین دستگاه را تشخیص دهد، بنابراین این ویژگی چندان بد نیست. من اولین بار این را با دکمه های افزایش و کاهش صدا در Galaxy Z Flip تجربه کردم که در ابتدا کمی گیج کننده بود.

عملکرد کنترل صدا برای موقعیت در به روز رسانی iPadOS 15.4 ثابت شد

عملکرد کنترل صدا برای موقعیت در به روز رسانی iPadOS 15.4 ثابت شد

عملکرد کنترل صدا برای موقعیت در به روز رسانی iPadOS 15.4 ثابت شد

توییت‌های Birchler دکمه جدیدی به نام «کنترل صدا با موقعیت ثابت» را نشان می‌دهد که اگر کاربر بخواهد دکمه‌های صدا بدون توجه به جهت آی‌پد در همان موقعیت خود باقی بمانند، روشن می‌شود.

به عبارت دیگر، اگر به لطف حافظه ماهیچه ای از وضعیت فعلی خود کاملاً راضی هستید و نمی خواهید دکمه های تنظیم صدا در iPad شما بسته به نحوه نگه داشتن آن تغییر کند، این گزینه را روشن می کنید. چنین اجازه ای برای کاربر برای فعال یا غیرفعال کردن یک ویژگی را می توان بسیار “غیر اپل” و در عین حال مثبت تلقی کرد.

به روز رسانی برای iOS 15.4 و iPadOS 15.4 ممکن است این جمعه منتشر شود. این زمانی است که اپل آیفون 13، آیفون 13 پرو و ​​آیفون SE (2022) جدید را عرضه می کند.

نظر شما در مورد این ویژگی در سیستم عامل جدید آیپد چیست؟