• خانه
  • اخبار
  • بایگانی «بازار آمازون» سیاتل به فرمت فروشگاه جدید اشاره می کند زیرا غول فناوری استراتژی خرده فروشی را اصلاح می کند

بایگانی «بازار آمازون» سیاتل به فرمت فروشگاه جدید اشاره می کند زیرا غول فناوری استراتژی خرده فروشی را اصلاح می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بایگانی «بازار آمازون» سیاتل به فرمت فروشگاه جدید اشاره می کند زیرا غول فناوری استراتژی خرده فروشی را اصلاح می کند

بایگانی «بازار آمازون» سیاتل به فرمت فروشگاه جدید اشاره می کند زیرا غول فناوری استراتژی خرده فروشی را اصلاح می کند
اعلامیه اخیر شهر برای این خواربارفروشی سابق، در 951 NW Ballard Way در سیاتل، از نام “Amazon Marketplace” استفاده می‌کند که به احتمال یک قالب خرده‌فروشی جدید اشاره می‌کند. (عکس از brooztechnology/Todd Bishop)

پرونده های جدید برای فروشگاه مواد غذایی سابق سیاتل که مدت ها تعطیل شده بود، بازار آمازون را به عنوان مسئول مالی این پروژه معرفی می کند و بینش بالقوه ای را در مورد استراتژی خرده فروشی غول فناوری ارائه می دهد.

درخواست های مجوز آمازون را برای بیش از دو سال به این پروژه مرتبط کرده اند، اگرچه این شرکت هرگز برنامه های خود را تأیید نکرده است. “گواهی بازرسی بویلر یا مخزن تحت فشار” از شهر سیاتل به تاریخ 25 ژانویه 2023، اولین باری است که پرونده ها از نام “بازار آمازون” به طور خاص برای مکان استفاده می کنند.

هیچ یک از فروشگاه های آجر و ملات موجود آمازون از نام بازار آمازون استفاده نمی کنند.

این نان زمانی به دست می آید که آمازون استراتژی خواربار فروشی خود را اصلاح کرده است. این شرکت در اعلام درآمدهای خود در هفته گذشته اعلام کرد که برخی از مکان‌های Amazon Fresh و Amazon Go را به عنوان بخشی از بررسی گسترده‌تر تجارت خود می‌بندد.

اندی جاسی، مدیر عامل آمازون، در تماس تلفنی با درآمد آمازون گفت که این شرکت هنوز در حال انجام “تجربیات کمی” با فروشگاه های آمازون Fresh است. او گفت که این شرکت زنجیره Fresh آمازون را بیشتر گسترش نخواهد داد “تا زمانی که تمایز و معادله ارزش اقتصادی مورد علاقه خود را بدست آوریم.”

The Information به نقل از یک کارمند سابق ناشناس، در 3 فوریه گزارش داد که آمازون بی سر و صدا در حال برنامه ریزی برای ایجاد قالب خرده فروشی بزرگ خود است، “کمی کوچکتر از Target و دارای مواد غذایی، پوشاک و سایر کالاها.” به گفته این سایت خبری، با این حال، این شرکت دیگر روی فرمت جدید با نام رمز Reese کار نمی کند.

طبق سوابق شهر، گواهی اخیر دیگ بخار اولین پرونده جدید برای مکان بالارد در نزدیک به دو سال گذشته است.

مشخص نیست که آیا «بازار آمازون» بقایای یک استراتژی رها شده، نشانه‌ای از قالب خرده‌فروشی جدیدی است که هنوز در راه است، یا یک نام بوروکراتیک بی‌معنی است که ما اغراق می‌کنیم، که همه این‌ها ممکن است.

هنگامی که ما از شرکت در مورد نام آن سوال کردیم، آمازون از اظهار نظر خودداری کرد.

طبق بایگانی 10-K خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، آمازون تا 31 دسامبر 611 فروشگاه فیزیکی در آمریکای شمالی و 32 فروشگاه بین المللی داشته است.

این میزان از 672 در آمریکای شمالی و از 7 عدد در سطح بین المللی در سال گذشته کاهش یافته است، که منعکس کننده تصمیم سال گذشته شرکت برای بستن 68 مکان خرده فروشی فیزیکی، از جمله تمام فروشگاه های 4 ستاره آمازون، کتاب و پاپ آپ است.