• خانه
  • اخبار
  • بایدن برای کمپین خصوصی جمع آوری کمک های مالی خود در سیاتل کجا رفت؟ البته ریشه های تکنولوژیکی نیز وجود دارد

بایدن برای کمپین خصوصی جمع آوری کمک های مالی خود در سیاتل کجا رفت؟ البته ریشه های تکنولوژیکی نیز وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بایدن برای کمپین خصوصی جمع آوری کمک های مالی خود در سیاتل کجا رفت؟ البته ریشه های تکنولوژیکی نیز وجود دارد

بایدن برای کمپین خصوصی جمع آوری کمک های مالی خود در سیاتل کجا رفت؟ البته ریشه های تکنولوژیکی نیز وجود دارد
رئیس جمهور جو بایدن (تصویر فایل کاخ سفید از طریق فلیکر)

رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه وارد سیاتل شد و صبح امروز با برنامه هایی برای بزرگداشت روز زمین در پارک سرد به اقامت خود ادامه داد. او همچنین قصد دارد یک فرمان اجرایی برای مبارزه با آتش سوزی جنگل ها و جنگل زدایی امضا کند.

اما بایدن فقط در مورد تأثیر تغییرات آب و هوایی صحبت نمی کند. او همچنین از یکی از منابع عظیم سیاتل استفاده می کند: پول نقد.

بایدن روز پنجشنبه در یک گردهمایی خصوصی در محله مدیسون پارک سیاتل شرکت کرد، منطقه ای نازک در سیاتل در سواحل دریاچه واشنگتن که همچنین خانه بسیاری از میلیونرهای فناوری است.

پس رئیس جمهور کجا رفت؟

به گزارش دیلی میل، جمع آوری کمک های مالی خصوصی در خانه مری اسنیپ و اسپنسر فریزر برگزار شد و میزبان برد اسمیت، رئیس مایکروسافت و همسرش کیتی سورااسمیت، مدیر عامل شرکت بیوتکنولوژی نانواسترینگ در سیاتل بود.

اسنیپ وکیلی است که بیش از دو دهه را در مایکروسافت گذرانده است و اکنون به عنوان معاون ابتکارات استراتژیک در این غول فناوری فعالیت می کند.

KIRO 7 از سیاتل گزارش داد که اسمیت سخنان مقدماتی را در حین جمع آوری کمک های مالی بیان کرد و خاطرنشان کرد که دستاوردهای بایدن در 15 ماه اول “قابل توجه” بود و هیچ رئیس جمهوری به این سرعت و تا این حد برای کاهش بیکاری در کشور ما حرکت نکرده است.

بنا بر گزارش ها، بایدن در مورد پیامدهای اقتصادی جنگ در اوکراین، بهبود طبقه متوسط ​​و ادامه تنش ها بین دیزنی و حزب جمهوری خواه در فلوریدا بر سر لایحه موسوم به «نگو همجنس گرایان» صحبت کرد.

جای تعجب نیست که رئیس مایکروسافت درگیر جمع آوری کمک های مالی است. بایدن در نوامبر 2020 فهرستی از 820 نفر از بهترین جمع آوری کننده های کمک مالی خود را منتشر کرد و اسمیت در این لیست بود. اسمیت در مانورهای سیاسی مایکروسافت شرکت فعال داشت و پاییز گذشته در نشستی با بایدن و سایر مدیران در مورد دستورات اجباری واکسن در شرکت ها شرکت کرد.

مایکروسافت از اظهار نظر خودداری کرد و از کمیته ملی دموکرات سوال پرسید.