• خانه
  • اخبار
  • باگ جدید Google Pixel 6 به طور خودکار تماس های دریافتی را رد می کند

باگ جدید Google Pixel 6 به طور خودکار تماس های دریافتی را رد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
باگ جدید Google Pixel 6 به طور خودکار تماس های دریافتی را رد می کند

گوگل به کاربران مجموعه ای از 6 خطای پیکسلی مختلف داده است. این شرکت حتی باگ های جدید و مشکلات نرم افزاری را در به روز رسانی های مختلف ایجاد می کند. اکنون خطای جدید Google Pixel 6 به طور خودکار تماس های دریافتی را رد می کند. اس ترنجی با من باش.

اشکال جدید در گوگل پیکسل 6 و پایان تماس های دریافتی

این روزها شبکه اجتماعی Reddit جایی است که کاربران با جدیدترین باگ های این سری آشنا می شوند پیکسل 6 دارند بحث می کنند. به گفته کاربران، اخیرا مشکلی در پاسخگویی به تماس های دریافتی افراد در لیست مخاطبین دستگاه وجود داشته است. این خطا بدون اطلاع شما تماس های دریافتی را رد می کند و بدتر از آن، صاحب دستگاه حتی از برقراری تماس مطلع نیست. زیرا هیچ اعلان تماس از دست رفته نمایش داده نخواهد شد.

در برخی موارد تماس در لیست گزارش ها رد می شود که دقیق نیست. هنگامی که از تماس گیرنده خواسته می شود که تماس آزمایشی را تکرار کند تا ببیند تلفن کار می کند یا خیر، دستگاه زنگ می زند و تماس تأیید می کند که همیشه اینطور نیست. پستی که بحث در مورد این باگ را در Reddit شروع کرد توسط کاربری به نام “merryjaina” نوشته شده است.

در این پست آمده است: «من تماس‌های اسپم را فیلتر کردم. مکالمه وای فای نیز خاموش است. حتی حالت shhh (تغییر دستگاه به حالت Do Not Disturb) غیرفعال است. DND نیز مستثنی شده است. من تنظیمات شبکه ام را بازنشانی کرده ام و همیشه سیگنال کامل دارم. همچنین مطمئن شدم که مخاطبین برای رفتن مستقیم به پست صوتی تنظیم نشده اند. ارائه‌دهنده تلفن همراه من این مشکل را ندارد و می‌دانم که قطعاً مشکلی در تماس‌های قطع شده با Google Pixels وجود دارد، اما تماس‌های من وقتی واقعاً برقرار می‌شوند خوب و روان هستند.

اشکال جدید در گوگل پیکسل 6

مطابق با PhoneArenaیکی از راه حل های ممکن توسط کاربری به نام NoPointLiving Anymore منتشر شده است، که نظریه ای در مورد اینکه چرا این اتفاق می افتد دارد. او معتقد است کسانی که این مشکل را تجربه می کنند به طور تصادفی یک ویژگی را فعال کرده اند. آنها باید با رفتن به Settings > Notifications > Do Not Disturb > Schedules این ویژگی را غیرفعال کنند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که در شرایط خاصی حالت Do Not Disturb را فعال کنید.

او همچنین در پست اخیر خود نوشت که ممکن است تنظیماتی برای روشن کردن خودکار تنظیمات DND داشته باشید. من در نهایت این ویژگی را دوست داشتم و آن را به صورت تمام وقت اجرا کردم. اما با وجود اینکه فقط به مخاطبی با ستاره اجازه دادم که از آن عبور کند، مشکلی شبیه مشکل شما داشتم و آن هم به این دلیل بود که به نوعی قوانین برنامه ریزی نامطلوب را فعال کردم.

اگر به‌طور تصادفی برنامه‌ها را برای قرار دادن دستگاه خود در حالت «مزاحم نشوید» فعال نکرده‌اید، ممکن است بخواهید مطمئن شوید که از آخرین نسخه برنامه Google Phone استفاده می‌کنید. به‌روزرسانی اخیر این اپلیکیشن، شماره‌گیر تلفن پیکسل را تغییر داد و به دکمه‌های اعداد نیز توانایی مشابهی برای تغییر شکل صفحه قفل و ماشین‌حساب گوگل داد. امیدواریم که گوگل به زودی آپدیتی برای رفع این مشکل برای دستگاه های کاربران منتشر کند. نظر شما در مورد این چیست؟!